Skocz do zawartości

Azurite Black F10 535xd M '15


F1le

Rekomendowane odpowiedzi

To i ja wrzuce kilka fot mojego cudeńka :D

 

http://imageshack.com/a/img540/327/nkoi93.jpg

http://imageshack.com/a/img540/1489/jathmq.jpg

http://imageshack.com/a/img912/7407/Pc1N4l.jpg

http://imageshack.com/a/img909/4858/oyw4lc.jpg

http://imageshack.com/a/img661/9638/DSALjG.jpg

http://imageshack.com/a/img905/6519/NajdmB.jpg

 

Tu po powłoce ceramicznej. Co do ciekawostek to :

Lakier Azurite Black, a skóra Amarobraun wraz z wykończeniem fortepianowym Piano Black - czyli pełen individual wraz z deską obszytą skórą. Pełen M-Pakiet, wraz z 19'' felgami i spojlerem z tyłu.

 

Może czego NIE MA z kluczowych rzeczy, bo cośtam się jeszcze pewnie znajdzie ale raczej już niewiele:

1/ Dostęp komfortowy (uznałem, że mi to zbęde i za dużo się psuje) - tego teraz najbardziej żałuje niestety...

2/ Soft-close - nie jestem starym dziadem i umiem zamknąć jeszcze drzwi

3/ Hak - przyczep nie ciągam

4/ Night-vision - dla mnie to istna głupota

5/ System martwego pola (tu przez pomyłkę, bo myślałem, że mam to w pakiecie) - ale tego w ogóle nie żałuje teraz, bo w/g mnie to ogłupia tylko kierowce i rozleniwia, żeby w bok się nie patrzył.

6/ Bang and Olufsen - to już przesada, ale Harman Kardon dla mnie gra MEGA (fakt nie jestem audiofilem)

7/ Jakieś rolety tył bok - to jest mi zbędne kompletnie

8/ System active-protection

9/ Obsługa 2 rzędu siedzeń więc dodatkowe pokrętła klimy czy grzanie tyłków - głównie jeżdże sam, więc jest mi to zbęde.

10/ webasto - zbęde, bo jeżdze od garażu podziemnego do garażu podziemnego, ewentualnie włączyłbym to przez 7-10 dni w roku.

11/ Adaptive Drive - jest tylko EDC

12/ Alkantary w podsufitce

13 /Tuner DVB-T (TV nie oglądam w aucie) + systemy rozrywki z tyłu (patrz pkt #9)

 

Nawiększe plusy tego auta i jego wyposażenia

1/ Head-up display - super sprawa na autostradę, w mieście dla mnie istnie zbędy gadżet

2/ Harman Kardon - dla mnie gra po prostu mega, soczysty bas, czysty dzwiek - cudo

3/ Skrzynia biegów i silnik

4/ Fotele w pakiecie komfortowym

5/ Navi i obsługa systemu iDrive (to moje pierwsze BMW), łącznie z czytaniem maili na głos, które ustawiłem po to, żeby sprawdzić czy działa no i już z tym tak jeżdże i jest cool :mrgreen:

6/ Lakier ... jest obłędny w słońcu - nie wiadomo czy to czarny czy granat. Bez słońca jest istnie czarny.

 

Minusy

1/ Aktywne fotele - trochę się zawiodłem, spodziewałem się czegoś więcej

2/ Uniwersalny pilot garażowy - za chiny nie umiem wprogramować żadnego swojego pilota co doprowadza mnie do szału, a ponoć tylko zbliżyć i przytrzymać guzik na pilocie i na lusterku

 

Auto zrobione w RS Detailing w Warszawie. Pełna powłoka Gyeon Q2 Mohs Plus, do tego zabezpieczone skóry, felgi opony, szyby i mam spokój póki co. Chłopaki dali radę.

 

Co do planów, to jedyne jakie przewiduje to ewentualnie zchipowanie auta jak mi przestanie wystarczać mocy i momentu, ale póki co sam natuningowałem się wcześniej kilka aut a na ostatnim poleciałem grubo i mi się już odechciało grubych tunów i chyba wyrosłem już z tego...

Edytowane przez F1le
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 62
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dla mnie też bajka! Najbardziej zazdroszczę góry deski w skórze, bo tego nie mam. Może kiedyś dołożę. Ale sam mam rozszerzone Merynosy i wiem, jak ładnie się to komponuję.

Zestawienie kolorystyczne na 6 z plusem, do tego nowa kierownica M-pakietowa :cool2: Powiem tylko, że zazdroszczę choć sam bieda-fury nie mam :D

Gratulacje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolorystyka, m-pakiet i inne opcje, o motorze już nie wspomnę, po prostu kozak :cool2: gratuluję furki

 

 

 

P.S. jak zrobisz program i zdejmiesz limiter prędkości to HUD pokazuje tylko do 261km/h (przynajmniej u mnie)

Edytowane przez jacekauto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo! Faktycznie cudeńko! :)

 

Zazdroszczę... LEDów w zasadzie. Cała reszta mega fajna, ale nie moje kolory.

 

Lakier wygląda SUPER z powłoką. Gratulacje :)

 

 

 

sent from my iPhone (sorry for typos) via Tapatalk

Pierwszy SUV... pierwsze V8...

 

(ex F10 520d; F10 535d; G11 LCI 740d)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Egzemplarz dosłownie doskonały. Konfiguracja perfect. Ciekawe jak gra B&O w BMW bo u mnie w Audi kiepsko :/

 

Ja też nie wiem, bo tu jest Harman Kardon a nie B&O. 25k za audio to wole przeznaczyć na dobre wakacje, bo audiofilem nie jestem. HK w/g mnie gra super hiper jak na moje potrzeby i wymagania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Piekne wnetrze skonfigurowales :shock: co do B&O w A5 to jest to samo co w A4 (mam obecie) i jakos tam gra (kosztuje ca 5k pln). B&O w F10 kosztuje podobnie jak w A6, ale to juz gra mega. Uwazam jednak, ze HK w zupelnosci wystarcza, a reszte przeznaczyc mozna wlasnie na np Meksyk :D

 

Gratulacje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwazam jednak, ze HK w zupelnosci wystarcza, a reszte przeznaczyc mozna wlasnie na np Meksyk :D

 

Wybrałem USA i Floryde za różnicę w cenie między HK a B&O :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

A ja doposażyłem moją furę w nowe koła zimowe wzór 609 i opony Continental TS830P RSC 245/45R18 i wlasnie sie okazało, że 2 opony mają takie bicie, że nadają się na śmietnik (ponoć 1:1000 się tak zdarza i się śmiali ze mnie, żeby zaczął grać w lotto jak mam takiego pecha), także wracam do letnich i BMW się zajmie sprawą.

 

Do tego wymieniłem olej na MOTUL X-Clean+ 5W30 (jako, ze jestem ogromnym fanem tego oleju w odroznieniu od Millersa, z ktorym mialem problemy z konsumpcja i jego nagrzewaniem bardzo powolnym) i zrobiłem update navi do 2016-1 (sciagniete z torrenta i kod FSC mam "lifetime" :D - i jak każdy Polak jestem z tego dumny, że oszukałem system). Zresztą w każdym aucie wymieniam olej po max 10tys km...

 

http://imagizer.imageshack.us/a/img908/4339/cBAeeD.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1:1000 ? chyba 1:1 - ja trafiłem na aucie letnie z felerem i nowe zimówki razem z felgami kupione w aso - 2 szt. przekraczają normę. Do drugiego autka kupiłem 1 felerną na 4 i reklamacja przez aso odrzucona od ręki. Prywatnie przez mały zakład oponiarski - załatwiona pozytywnie :shock: Reklamacja przez ASO BMW - odrzucona, dodatkowo zniszczone felgi!!! Zakup opon/ kół w ASO BMW - nigdy więcej.

Z reklamacją opon możesz mieć kłopot, czego nie życzę. Możliwe, że będziesz musiał powalczyć. W razie czego pamiętaj, że oprócz gwarancji możesz korzystać z niezgodności towaru z umową, co jest od gwarancji korzystniejsze, lub w przypadku zakupu na firmę - rękojmia za wady. Normy BMW są bardziej surowe od przyjętych przez producentów opon w razie reklamacji, oni zresztą każdą oponę uznają za dobrą :mad2: więc możesz mieć łatwiejszą drogę nie korzystając z gwarancji!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wez mnie nie strasz. Choc BMW twierdzi, ze raczej luzik, bo tuz po wyjechaniu od razu wrocilem i nie powinno byc problemow o ile nie otarlem felg (a tego nie zrobilem). No zobaczymy. Ale chała z tymi RunFlatami. To moje pierwsze doświadczenie z nimi i już taki fuck-up. Ja mam 150N bicia na 2 oponach podczas gdy na 2 pozostalych jest 20N i nawet ta ich super wywazarka twierdzi, ze nic sie z tym nie da zrobic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

150 N to znacznie ponad normę bmw (30N) , ale na rynku normalnie spotykana wartość. Ja mam problemy już poniżej 100.

Pan z Pirelli mi powiedział, że jak hunter pokazuje 100, 120 to to jest pikuś :duh: wyników swoich pomiarów nie ujawniają tylko Ci powiedzą, że jest ok.

 

Może być jeszcze taka sprawa, że jak trochę pośmigasz - rozgrzejesz oponki, a później postawisz autko na nockę, to rano już nie będzie 20N na tych lepszych oponkach tylko 150. Przypilnuj też na jakim ciśnieniu badają opony! Często przyjmuje się, że powinno się badać przy 2,1- o ile pamiętam, ale to bzdura. Powinno się badać przy takim ciśnieniu, na jakim masz jeździć.

Kiedyś badali mi przy 2,1 - 30N, następnie przy 2,8 (tyłem mam mieć u siebie) wyszło 90N.

 

Trzymam kciuki, oby Ci się udało. Być może dużo zależy od dealera, może z Continentalem BMW lepiej żyje. W Bawarii w Katowicach z każdym drobiazgiem napotyka się na ścianę :mad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.