Skocz do zawartości

I znowu ku przestrodze :(


Rekomendowane odpowiedzi

Byly:

E36 318is Coupe

E32 750i

E30 318i

E36 320i Touring

E34 AC Schnitzer S3(240 HP i 315 Nm)

E38 730i Indyvidual

E23 732i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech, za dużo tego w zyciu widziałem, żeby nie powiedzieć, że mlode to głupie...było :cry:

[*]

Wszystkie samochody są prawie jak BMW... prawie robi wielką różnicę:))


Więcej mocy:

http://img61.imageshack.us/img61/1872/doladowanie3kk.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykre to i straszne ale szkoda mi tylko tych młodych dziewczyn bo kierowca zginął na własne życzenie :duh:

 

[']

ale one nie musialy ginąć... :mad2: :duh:

Boże, niech nas nigdy taka głupota nie ogarnie... :modlitwa: :(

pozdrawiam

Prezes


Moja flota: •Czarna & •eMka & •Kalinka & •Malutka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mandaty za jazdę bez uprawnień na kwotę 4000pln :duh: Po co robić prawo jazdy jak można jeżdzić bez i tylko mandaty zbierać ? Nikt nie kontroluje tego że jakiś kierujący był 10 razy zatrzymany za jazdę bez uprawnien :mad2: Nigdy nie wiadomo na kogo trafisz na następnym skrzyżowaniu :!: :?: :!:
Nie ma tego złego co by mi dobrze nie wyszło!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykre to i bolesne dla rodzicow tych panienek. One tez byly zapewne mlode i glupie ze wsiadly do auta z takim debilem. Jego niestety niezaluje , byl glupi i zanic mial mandaty - widac nie bez powodu ., zginal na wlasne zyczenie . Kazda smierc jest tragiczna :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalamac sie idzie :( Dwie niewinne osoby wsiadly do samochodu po smierc...

[*] [*] [*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zgadam sie z Toba... bo ja sam jestem mlody a nie jezdze nigdy nawet po lyku piwa nie mowiac juz o niczym mocniejszym! Owszem czasem zdarza mi sie troszke mocniej przycisnac gaz ale bez przesady jezdze z taka predkoscia jak kazdy (np. w kolumnie) a nawet czasem troche wolniej. Mlody wiek nie jest rownoznaczny z debilizmem. To wszystko kwestia odpowiedzialnosci.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zgadam sie z Toba... bo ja sam jestem mlody a nie jezdze nigdy nawet po lyku piwa nie mowiac juz o niczym mocniejszym! Owszem czasem zdarza mi sie troszke mocniej przycisnac gaz ale bez przesady jezdze z taka predkoscia jak kazdy (np. w kolumnie) a nawet czasem troche wolniej. Mlody wiek nie jest rownoznaczny z debilizmem. To wszystko kwestia odpowiedzialnosci.

 

Zgadzam sie. Sam mam 20 lat i od samego początku uzyskania prawa jazdy jezdzilem (czyli od 2 lat) i takie akty debilizmu u mnie nie mialy miejsca. Nigdy nie jezdzilem po alkoholu, predkosc przekraczam ale nieznacznie. Gdy mam kogos w samochodzie jezdze 15x ostrozniej bo wiem ze mam kogos na swojej odpowiedzialnosci co nie znaczy ze gdy jade sam jade na złamanie karku. Jak pisał kolega wyzej... wszystko zalezy od czlowieka bo moze ktos miec 30 lat i zero odpowiedzialnosci..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Zgadzam sie. Sam mam 20 lat i od samego początku uzyskania prawa jazdy jezdzilem (czyli od 2 lat) i takie akty debilizmu u mnie nie mialy miejsca. Nigdy nie jezdzilem po alkoholu, predkosc przekraczam ale nieznacznie. Gdy mam kogos w samochodzie jezdze 15x ostrozniej bo wiem ze mam kogos na swojej odpowiedzialnosci co nie znaczy ze gdy jade sam jade na złamanie karku. Jak pisał kolega wyzej... wszystko zalezy od czlowieka bo moze ktos miec 30 lat i zero odpowiedzialnosci..

 

Loks i ja też jestem takiego zdanie co Ty. Także mam 20 lat, od pierwszego dnia po otrzymaniu prawa jazdy jeżdżę moją dwu litrówką, nigdy nie wsiadam za kólko pod wpływem, zresztą od kiedy zdałem prawko nie piję. Wiek odegrał w tym zdarzeniu pewnie małą role, koleś był poprostu nieodpowiedzialny, nie zdawał sobie sprawy z tego co robi, nie tylko młodzi ludzie tak postępują, no może i w większości przypadków, wg.mnie brak wyobraźni i myślenia powoduje takie tragedie.

Sam przyznam często jeżdżę szybko, ale tak jak koledzy, jesli nie jadę sam, zwalniam, odpowiadam przecież za moich pasażerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma co odgrzewać kotleta, ale jestem ciekaw jak się teraz czuje rodzic (właściciel) który udostępnił auto (bo to on był największym kretynem że to zrobił) z drugiej strony Ci co są z trójmiasta wiedzą że na tych zakrętach należy zwolnić chłopak tego nie wiedział albo zapomniał (zagadał się, miła atmosfera, imprezka udana). prędkością rozsądną na tym odcinku drogi to maks 100km/h czyli łepek leciał dużo więcęj skoro golfa rozcieło na drzewie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze, to zerknijcie w statystyki, ile porównywalnie "rozwala" się nastolatków, a ile na przykład trzydziestoparolatków. Niestety, ale szpan odbiera młodym rozum. Loks, to, że Ty jeździsz rozsądnie i szanujesz swoje auto, to ja wiem, ale ilu jest takich, którzy postępują dokładnie na odwrót? Koniec na temat wieku.

 

Brak prawa jazdy... Czy nie jest tak, że jak nie masz prawa jazdy, to nie jedziesz dalej, dostajesz mandat i sprawę w sądzie, bo to jest przestępstwo? Niech się wreszcie ta milicja chyci za pijanych małolatów i tych, którzy mają po 4kzł mandatów do zapłacenia, a przestanie się czepiać ludzi za złe parkowanie albo znikome przekroczenie prędkości poza terenem zabudowanym. Robią tak, bo właśnie ci uczciwi płacą mandaty, a to poprawia statystykę.

 

O alkoholu nawet nie napiszę, bo to jest oczywiste.

 

Dalej - udostępnienie samochodu takiemu "prawie" kierowcy? Ten, co udostępnił powinien być współwinnym i koniec.

 

Każdego szkoda, kierowca jednak - na własne życzenie, trzy osoby postronne nie żyją i jeden będzie się długo z tego psychicznie wylizywał. No i po co? A mogli sobie spokojnie z laskami do domu dojechać...

 

W takich sprawach jestem skrajnie krytyczny, niestety - za wiele kretynizmu kręci się po polskich drogach. Pomijając stan dróg i stan tych pojazdów - za dużo miałem sytuacji podbramkowych z takimi nieodpowiedzialnymi ludźmi, zdarzyły się również sytuacje "kontaktowe" - na szczęście wszyscy żyją.

Kai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówicie, że nie szkoda Wam kierowcy bo zginoł na własne życzenie- racja, ale mi i tak go szkoda bo dzieciak mieł 18lat i całe zycie przed sobą, a nie dość że zginoł to odebrał zycie trzem innym osobom...

Sam też jestem młody (22), ale zgadzam się z Kaiem, niestety najwiecej wypadków jest z udziałem młodych "mistrzów kierownicy"...

Pozdrawiam Grzesiek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykład idzie z domu.

 

Jeżeli rodzice jeżdżą "po bożemu", to dzieciątko gdy dorośnie, na 90 % też będzie jeździło grzecznie.

 

Dlatego, pilnujcie się młodzi rodzice.

Bądźcie dobrym przykładem dla swoich pociech, od najwcześniejszych lat.

 

Jakoś nie mogę tego przetłumaczyć mojemu kuzynowi.

Dość często wozi syna, aktualnie dwunastolatka, Skodą Octavią w tempie 160-170 km/h po zwykłych drogach.

Gdy mówię mu - Nie świruj z nim na pokładzie, bo za parę lat będziesz bał się pożyczyć mu samochód - śmieje się.

Na razie...

- No, stał tutaj! Był! Patrzył na swoje paznokcie! Rozpłynął się! Nie ma go!

(Bogumił Kobiela we "Wszystko na sprzedaż". Rok później rozbił się na amen swoim białym BMW).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykład idzie z domu.

 

Jeżeli rodzice jeżdżą "po bożemu", to dzieciątko gdy dorośnie, na 90 % też będzie jeździło grzecznie.

 

Dlatego, pilnujcie się młodzi rodzice.

Bądźcie dobrym przykładem dla swoich pociech, od najwcześniejszych lat.

 

Jakoś nie mogę tego przetłumaczyć mojemu kuzynowi.

Dość często wozi syna, aktualnie dwunastolatka, Skodą Octavią w tempie 160-170 km/h po zwykłych drogach.

Gdy mówię mu - Nie świruj z nim na pokładzie, bo za parę lat będziesz bał się pożyczyć mu samochód - śmieje się.

Na razie...

Masz 100% racji że przykład idzie z domu.Tutaj jest jeszcze pare fotek z wypadkow.Niektóre sa dość mocne:

http://www.kraksy.pl/fotka.php?n=124&t=n&il=129

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

W piątek jadę do Danii, przedemną ponad 1300km drogi. Jak to zobaczyłem, to odechciało mi się gdziekolwiek jechać.

Niektórzy powiedzieli śmierć na życzenie, z tym się nie zgodzę. Śmierć jest zawsze tragiczna i przykra. To nie jest właściwy sposób karania piratów drogowych. Mam nadzieję, że żaden z nas nie będzie miał okazji bliskiego spotkania na drodzę z takim szaleńcem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.kraksy.pl/fotka.php?n=51&t=n&il=139

 

Trasa Warszawa-Lublin miejscowość Góraszka, niebieskie BMW skręcało w lewo z prawego pasa jadąc w kierunku Warszawy, jadąca za nim Daewoo Nubira uderzyła BMW w tylnią część samochodu i wypchneła na przeciwny pas ruchu prosto pod jadące w kierunku Lublina Volvo. Skutki tego manewru widać na zdjęciach. Na szczęście nikomu nic się nie stało, o dziwo...! (Zdjęcia wykonał BART)

morał taki że gdy stoisz czekając na możliwośc skrętu w lewo NIE NALEŻY skręcać kół...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.