Skocz do zawartości

silnik x25d - opinie


emispc

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 304
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja doszlem do 220km/h i odpuscilem bo szum/halas byl okropny.

Pamietac trzeba iz teraz wszystkie auta z x drive nie trzymaja mocy. Nie zdziwie sie ze nowy x5 3.0xd na dotarciu bedzie mial ledwie 240KM.

Zdziwienie moje bylo bardzo duze jak zobaczylem napis na drzwiach. 3.0xd

Ale nie zasmiecajmy tego tematu x1 vs x5 bo to temat o 25d...

 

 

łał - to jaka jest V max dla twojej X1 ?

 

a ten człowiek z X5 wiedział, że się z nim ścigasz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja doszlem do 220km/h i odpuscilem bo szum/halas byl okropny.

Pamietac trzeba iz teraz wszystkie auta z x drive nie trzymaja mocy. Nie zdziwie sie ze nowy x5 3.0xd na dotarciu bedzie mial ledwie 240KM.

Zdziwienie moje bylo bardzo duze jak zobaczylem napis na drzwiach. 3.0xd

Ale nie zasmiecajmy tego tematu x1 vs x5 bo to temat o 25d...

 

 

łał - to jaka jest V max dla twojej X1 ?

 

a ten człowiek z X5 wiedział, że się z nim ścigasz ?

 

Hehe, no właśnie może on sobie spokojnie przyspieszał :) Całe szczęście, że jest dostępny Power Kit do 30d ! Wtedy wszyscy będą zakładać żeby x1 20d oblatywać bo jest to po prostu nie zbędne do codziennej jazdy!

"Albo GRUBO albo WCALE"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście jestem pozytywnie nastawiony do tego silnika,myślę że dla kogoś kto potrzebuje auta do komfortowego ,spokojnego przemieszczania w zupełności wystarczy ,a za różnice w samej akcyzie zawsze można kilka fajnych opcji dożucić, w zasadzie to chyba najistotniejszy aspekt przemawiający na kożyść modelu 25d,natomiast jeśli chodzi o stosunek mocy do masy to np. ML 250 CDI ma 204 KM i daje rade.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to zrobić żeby zapamiętał start/stop off ?

 

 

dołączam się do pytania :mrgreen:

 

jest możliwość samemu ?, czy potrzebny jest jakiś szpenio ?

 

Polecam kolegów z działu kodowanie ,ja robiłem to za oceanem (kontakt od nich) ,trzeba podpiąć się pod złącze serwisowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to zrobić żeby zapamiętał start/stop off ?

 

 

dołączam się do pytania :mrgreen:

 

jest możliwość samemu ?, czy potrzebny jest jakiś szpenio ?

 

Widzę, że z Łódeczki jesteś, to napisz do kolegi mmw: memberlist.php?mode=viewprofile&u=18139 na PW i spytaj, bo na pewno do F10 robi jakieś czary, żeby zapamiętał S/S off. Więc spytaj, czy w F15 też da radę to zrobić :) No i czekamy oczywiście na galerię samochodu :) Do zobaczenia gdzieś na ulicach (pewnie w korku :D).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to zrobić żeby zapamiętał start/stop off ?

 

 

dołączam się do pytania :mrgreen:

 

jest możliwość samemu ?, czy potrzebny jest jakiś szpenio ?

 

Widzę, że z Łódeczki jesteś, to napisz do kolegi mmw: memberlist.php?mode=viewprofile&u=18139 na PW i spytaj, bo na pewno do F10 robi jakieś czary, żeby zapamiętał S/S off. Więc spytaj, czy w F15 też da radę to zrobić :) No i czekamy oczywiście na galerię samochodu :) Do zobaczenia gdzieś na ulicach (pewnie w korku :D).

 

udało mi się wrzucić parę zdjęć do galerii - zapraszam

 

i dzięki za namiar - spróbuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie 2 litrowy diesel w ciężarówce nie może jechać to musi być benzyna i to najlepiej 50i, a dla osób z mniejszym portfelem 35i, tym bardziej jeżeli ktoś robi miesięcznie przebiegi na poziomie 400-500 km. :)

 

Przy takich przebiegach polecam rower.Wyjdzie na zdrowie i można przy okazji zamieszać na nowym forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam sobie jeździj rowerem ja chcę komfortowo dotrzeć do zakładu pracy a że miejsce pracy jest nie daleko domu to wychodzi na to że przebiegi będą nieduże.

 

Masz z tym jakiś problem że kupuję auto za 450 tysięcy zł i będę nim jezdził 500km miesięcznie czyli ok 6 tysięcy km rocznie.

 

Po za tym auto mi jest potrzebne na zakupy, po pracy podjeżdżam do biedronki albo lidla, wybacz ale 5 zgrzewek mineralnej oraz piwa na bagażnik do roweru bym włożył.Więc bagażnik w F15 jest w sam raz ok

 

Corsą i Aurisem jezdziliśmy tak mało i też były małe przebiegi i nie było problemu teraz z droższym autem wylewają się żale forumowiczów czyżby przez was przemawiała zazdrość że tak drogie auto będę eksploatował w tak nieznaczny sposób i praktycznie w ogóle go nie używał. :) :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam sobie jeździj rowerem ja chcę komfortowo dotrzeć do zakładu pracy a że miejsce pracy jest nie daleko domu to wychodzi na to że przebiegi będą nieduże.

 

Masz z tym jakiś problem że kupuję auto za 450 tysięcy zł i będę nim jezdził 500km miesięcznie czyli ok 6 tysięcy km rocznie.

 

Po za tym auto mi jest potrzebne na zakupy, po pracy podjeżdżam do biedronki albo lidla, wybacz ale 5 zgrzewek mineralnej oraz piwa na bagażnik do roweru bym włożył.Więc bagażnik w F15 jest w sam raz ok

 

Corsą i Aurisem jezdziliśmy tak mało i też były małe przebiegi i nie było problemu teraz z droższym autem wylewają się żale forumowiczów czyżby przez was przemawiała zazdrość że tak drogie auto będę eksploatował w tak nieznaczny sposób i praktycznie w ogóle go nie używał. :) :o

 

sorry za OT, ale fajnie się napisało.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

mam aktualnie 3,0sd (284koni), skonczylem leasing i zabieram sie do zmiany auta

 

w pon mialem jazde x5 2,5d i ja przyzwyczajony do mocy w aucie stierdzam ze ten silnik z x5 to dramat, oczywiscie nie kazdy potrzebuje by auto rwalo do przodu jak szalone czy ze startu czy jak sie jedize 150km/h ale osoby przyzwyczajone do 3 litrowych motorow w x5 raczej sie nie odnajda z 2,5d w tak wielkim aucie.

 

Ciekawi mnie jak spalanie przy spokojnej jezdzie, ale 2,5d zeby go bujac tak dynamicznie jak jedzie 3,0 spali chyba tyle samo :P mi podczas testu wciagnal 12,5 litra :P czyli tyle co moj 3,0sd,, jednak zaznaczam ze mam ciezka noge

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam aktualnie 3,0sd (284koni), skonczylem leasing i zabieram sie do zmiany auta

 

w pon mialem jazde x5 2,5d i ja przyzwyczajony do mocy w aucie stierdzam ze ten silnik z x5 to dramat, oczywiscie nie kazdy potrzebuje by auto rwalo do przodu jak szalone czy ze startu czy jak sie jedize 150km/h ale osoby przyzwyczajone do 3 litrowych motorow w x5 raczej sie nie odnajda z 2,5d w tak wielkim aucie.

 

Ciekawi mnie jak spalanie przy spokojnej jezdzie, ale 2,5d zeby go bujac tak dynamicznie jak jedzie 3,0 spali chyba tyle samo :P mi podczas testu wciagnal 12,5 litra :P czyli tyle co moj 3,0sd,, jednak zaznaczam ze mam ciezka noge

 

czy korzystałeś z przełącznika trybu właściwości jezdnych ?

 

dramat - to rozumiem, że wyprzedzały Cię dorożki, rowery i riksze ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.