Skocz do zawartości

bmw e46 320d 136ps pompa paliwa


skols003

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam pytanie mechanik twierdzi ze w aucie padl czujnik obrotow pompy paliwa czy jest wogole takie cos??????? gdzie to znalesc i ile takie cos kosztuje??? nie wiem jak to wogule nazwac i napisałem jak mowił jej mechanik. A i w razie w ile kosztuje nowa pompa i jakiej firmy kupic??? z tego co ciotka mi mowila to auto pali jedzi i czasami gasnie. chodzi o wersjie 136 koni :?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu pewnie chodzi o pompe wtryskową .Nowa chyba coś koło 7000 tyś :norty:

Najlepiej zabierz auto od tego pseudo mechaniora i jedź na komputer niech sprawdzą jakie są błędy i wtedy można snuć jakieś teorie ,co jest uszkodzone :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ciotka byla na kompie wyskoczyly jej bledy , czujnik predkosci obrotowej pompy wtryskowej jakis kod 73? ile takie cos kosztuje? a drugi to cos z iglica czujnik czy coś tam moze wy wiecie o co chodzi z iglica kod 5 chyba chodzi a kąd z tego co mi tam ciotka powiedziala :D Pomozecie? :8)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ciotka byla na kompie wyskoczyly jej bledy , czujnik predkosci obrotowej pompy wtryskowej jakis kod 73? ile takie cos kosztuje? a drugi to cos z iglica czujnik czy coś tam moze wy wiecie o co chodzi z iglica kod 5 chyba chodzi a kąd z tego co mi tam ciotka powiedziala :D Pomozecie? :8)

tak pomoemy , trzeba zregenerowa pompé ... mozesz wymienic sam czujnik ale czy jest sens jak nie wiesz co jest z pompá ...

SPECIAL REMAPPING SERVICE - SOFTWARE ENGINEERING - IDA PRO


Chiptuning Łódź


ŁÓDŹ BYDGOSZCZ BIRMINGHAM LONDON


https://www.tc-performance.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie chodzi mi o czujnk ile kosztuje? sama wymiana jego nic nie pomoze? teaz juz tak gasnie ze nie da sie jedzic? a regeneracja pompy to jaki koszt? na częsci do bmw powiedział mi ze taki ori czujnik to 370 zl kosztuje :duh: :duh: :duh: a wy mowicie ze to pompa wtryskowa do regeneracji no to jaki jest koszt i gdzie najlepiej to zrobic? sama wymiana czujnika to tylko strata kasy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bodajże kolega TC na forum takim czymś się zajmuje, regeracja jakies 1700-2000zł

Dla forumowiczow 1700 zl ;)

SPECIAL REMAPPING SERVICE - SOFTWARE ENGINEERING - IDA PRO


Chiptuning Łódź


ŁÓDŹ BYDGOSZCZ BIRMINGHAM LONDON


https://www.tc-performance.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm to mowiece ze to na 100% . nie ten czujnik obrotowy pompy badz sterownik, tylko pompe trzeba zregenerowac bo musze wiedziec na 100% bo nie moje autko i to nie maly koszt jest. czujnik 370zll a regeneracja 1700zl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm to mowiece ze to na 100% . nie ten czujnik obrotowy pompy badz sterownik, tylko pompe trzeba zregenerowac bo musze wiedziec na 100% bo nie moje autko i to nie maly koszt jest. czujnik 370zll a regeneracja 1700zl

Ale ja nie wiem co jest zepsute byc może zawór dawki , różne rzeczy mogą sie popsuć , trzeba sprawdzić pompę na stole ...

Ale jak ja masz zdemontowana to szkoda wymienić tylko czujnik ....

Poza tym zawsze możesz zadzwonić do Boscha i zapytać o cenę regeneracji ...;)

SPECIAL REMAPPING SERVICE - SOFTWARE ENGINEERING - IDA PRO


Chiptuning Łódź


ŁÓDŹ BYDGOSZCZ BIRMINGHAM LONDON


https://www.tc-performance.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.