Skocz do zawartości

E91 LCI 320xd Performance NBT EVO


kulfon3

Rekomendowane odpowiedzi

Jak zwykle ciekawie w galerii Twojego auta. :cool2:

Bardzo interesujące wymiany, ciekawe co przyniosą?

Felga bardzo mi się podoba i idealnie siadła :cool2:

Co do wygladu srebrnej, to mi osobiście z wyglądu zewnętrznego podobała się bardziej u poprzedniego właściciela :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 884
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mariusz dziękuję za gościnne, szkoda że tak krótko....ale pewnie nie długo będę znów we Wrocławiu....to może uda się na dłużej...


Mody grube jak zwykle.....autko piękne lakier jak nowy, jest naprawdę mega , zdjęcia nie oddają nawet połowy ,jest kot :cool2: :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Koła rewelacja! Pięknie siadły :cool2: Czekam na info co udało się wycisnąć z auta :wink: Czym te klocki różnią się od standardowych?Pozdrawiam

dzięki! najlepiej poczytać u producenta ;) https://ebcbrakes.pl/klocki-hamulcowe-ebc-yellow-stuff,36

 

Jak zwykle ciekawie w galerii Twojego auta. :cool2:

Bardzo interesujące wymiany, ciekawe co przyniosą?

Felga bardzo mi się podoba i idealnie siadła :cool2:

Co do wygladu srebrnej, to mi osobiście z wyglądu zewnętrznego podobała się bardziej u poprzedniego właściciela :wink:

Dzięki! Na pewno nie przyniosą tyle mocy co u Ciebie,bo silnik nie ten,ale powinno być w miarę ;)

Mówisz o tym? :D

K078QyA.jpg


Marek zna moje zdanie (zderzak Performance i progi powinny były zostać :D ), ale ma swoją koncepcję,ja to szanuję - Jego auto. Najważniejsze,że wszystko co robi to naprawdę liga światowa.Żadnego druciarstwa,żadnych kompromisów. Ten przód wygląda jak z salonu . Wzorcowy Mpakiet :cool2:

 

Mariusz dziękuję za gościnne, szkoda że tak krótko....ale pewnie nie długo będę znów we Wrocławiu....to może uda się na dłużej...

Mody grube jak zwykle.....autko piękne lakier jak nowy, jest naprawdę mega , zdjęcia nie oddają nawet połowy ,jest kot :cool2: :cool2:

Nie ma sprawy! Polecam się na przyszłość . Może uda się jakieś sensowniejsze fotki zrobić :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zawsze z dbałością o wszystko :D Felgi siadły idealnie :D

---------------------------------Moja galeria------------------------------------


https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=339720&p=2477504#p2477504 jest


http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=306494 [*] była

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Oba samochody świetnie porobione i mega zadbane, a to najważniejsze.

Gdyby każda E90 przy takim przebiegu tak wyglądała i tak była dopieszczona, to byłoby coś. Gratulacje!

Benzyna zamiast krwi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba wszystko w temacie ostatnich zmian zostało już powiedziane. Po prostu dobra robota! :mrgreen: Twoje auto potwierdza, że przebieg to tylko liczba :D :D Co do felg - szczerze powiem, że poprzednie 313 mi się bardzo podobały, ale przynajmniej coś nowego bez monotonii. Też bardzo ładnie wyglądają :cool2:

Moje galerie:


Jest :) BMW F30 // 335XI // BLACK

https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=167&t=397494


Była :( BMW E90 // 330D // M-PAKIET

https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=339724

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

dzięki Pany!


wczoraj zauważyłem,że gałka zmiany biegów Performance wygląda średnio ciekawie. tak jakoś nigdy nie zwracałem na nią uwagi:

TaFL07Z.jpg


poczytałem co na szybko można z tym zrobić i zabrałem się do roboty.ciepła woda z mydłem,mikrofibra i jedziemy. woda,w której namaczałem mikrofibrę szybko zmieniła kolor :oops:

JNt5XP6.jpg


jak dla mnie efekt bardziej niż zadowalający:

MtjRwqs.jpg

mmL7GyF.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaben :mrgreen: rozbawiles mnie do łez :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno tu nie zaglądałem a tu takie rzeczy się dzieja, felga mega pięknie siadła :cool2: :8)

A reszta to wiadomo podejście jak zwykle na największym poziomie i to się ceni :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no , wynik bardzo ładny , fajnie że wszystko działa jak należy :cool2:

Teraz tylko cieszyć się z jazdy :D

Czyszczenie zaworów w silnikach z bezpośrednim wtryskiem paliwa , modyfikacje mechaniczne

Montaż pompy dwutłokowej z N57 do N47 to już robimy

Pompy wtryskowe do n47 sprzedaż montaż ,...

Pompy Walbro 450 bezkoszowe do N54 N55 sprawdzone na naszych projektach obsługują 500+ KM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Dawno tu nie zaglądałem a tu takie rzeczy się dzieja, felga mega pięknie siadła :cool2: :8)

A reszta to wiadomo podejście jak zwykle na największym poziomie i to się ceni :cool2:

Dzięki! Wzajemnie ;) :cool2:

 

Srogi wynik :shock: Może się czasem jeden z drugim zdziwić w 30d :shock:

hehe, nie no. co 6 cylindrów to 6 cylindrów,ale jak na 4 jest ok :cool2:

 

Niezły przyrost mocy gratulacje, szafe pewno teraz już zamyka :cool2:

haha, wczoraj na cyfrowym prędkościomierzu było 231 i dalej nie szło.wystarczy ;)

 

Już Ci pisałem Mariusz .....jest mega dobrze :clap:

Dzięki Marek :cool2:

 

No no , wynik bardzo ładny , fajnie że wszystko działa jak należy :cool2: Teraz tylko cieszyć się z jazdy :D

Dzięki Sławek! Jak zaobserwuję,że coś nie działa to będą poprawki ;) Przy okazji jeszcze raz dzięki za mega profesjonalne ogarnięcie tematu wtryskiwaczy. Jakbyśmy byli na aledrogo to miałbyś mega pozytywa. Polecam tego forumowicza!!!! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piezo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Jak sobie poradziłeś z kodowaniem wtrysków ?

Mój mechanik je wymienił i po prostu dopisał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, moze maly ten wykres z hamowni, ale pod lupa ja tam widze +/- 470NM przy 2000rpm, to juz szacun z 2.0D. Cos bylo robione oprocz mapy, bo sporo stron i nie chce mi sie kazdej po kolei sprawdzac. Chodzi mi raczej o grubsze sprawy niz intercooler :roll:

207GTI (175THP) na tor

Tutaj klik: http://www.peugeot207club.pl/viewtopic.php?t=5609


VW Golf mk5 1.9TDI ASZ + GTD1752 (daily)

BMW E46 320D ///M (od czasu do czasu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Heh, mi też się nie chce :wink: wtryskiwacze zmienione i konwerter. Ten wykres ulegnie zmianie, bo to co jest teraz to trochę za dużo na auto z dpf...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Zasłużeni forumowicze

Tydzień temu wpadły nowe mapy :norty:

wNt9djN.jpg


No,ale zanim wpadły trzeba było trochę pozmieniać w aucie:

TPvJEzF.jpg


Wprawne oko obserwatora zauważy,że to NBT EVO. Pozazdrościłem koledze Markowi ;) Kilka zdjęć jak to wygląda w moim aucie:

JiYxxNv.jpg

QecQga1.jpg

eCNL3LW.jpg

Suf767k.jpg

7sZeBfF.jpg

7pMyUfV.jpg

JT3MrWl.jpg

bavAKxA.jpg

oZFufsX.jpg

ZnJf5K2.jpg

uWwj3Xs.jpg


Wszystko zrobione tak,że w razie potrzeby można wrócić do CIC. Auto trochę odmłodniało w środku. Nie udało mi się uruchomić póki co Screen Mirroring,bo auto coś nie chce widzieć mojej Xperii XZ2 Compact,ale funkcja ta oczywiście działa - z Samsungiem Olka,który wszystko montował nie było żadnego problemu. Może uda mi się znaleźć jakieś rozwiązanie,albo ktoś z forumowiczów doradzi?

Do zrobienia zostało przeprogramowanie dwóch przycisków multifunkcji,usunięcie wpisu serwisowego auta dawcy i może uda się też drugie gniazdo USB uruchomić.


To tyle prezentów na ten rok ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piękny prezent, pozazdrościć ;)


jak możesz daj znać na prv ile taka przyjemność?


pozdrawiam i wesołych :)

Galeria: E91 320D LCI M-Pakiet 2009r.



2010-2016 E46 Touring 320D 136km 2000r.

2016-2017 E91 318i LCI 143km 2008r.

2017 E91 320d LCI 206km|393Nm 2009r.


kod zniżkowyna 5€ do Carly: XAZHF8

http://yanosik24.pl/widget/64583.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.