Skocz do zawartości

Gotowi do zmiany opon z zimowych na letnie?


rezulteo opony

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tam stoję właśnie przed dylematem na jakie opony (producenta) się zdecydować. Potrzebuję zakupić 195/60/R15.

Mam to samo. Mam felgi styling 44 bodajże :D 16' i doradzono mi założyć na to continentale jaki rozmiar polecacie i może markę ?

Sprzedam VW Corrado G60.

Kupię do E36: fotel kierowcy alcantara podgrzewany , Listwy progów wewnętrznych Mpakiet do Tour/Sedan,

Lusterka M, klapa tył cosmosschwarz

Sprzedam części od BMW E46 320d Touring.

Mój Turas


http://serwer1385585.home.pl/stefun/data/documents/bmw=20generacja.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 398
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zasłużeni forumowicze
Do tej pory byłem fanem Continentali, ale ostatnio znalazłem Nokiany, ktoś używał i może porównać obie marki? Konkretnie zastanawiałem się na Nokian zLine 235/45/r17 i 255/40/r17
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak szukacie w miare tanich i dobrych opon na max felge typu 16" to bierzcie barumy, a jak coś na większa felge typu 17 - 18 " to Pirreli albo Continental to są dobre marki i w miare cenowo przystepne bo Bridgestony i Micheliny mają ceny z kosmosu :duh: o scieralnosi Bridgestonów nie wspomne :mad2:
http://imageshack.us/a/img222/358/img0470ji.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy,

 

Ten rozmiar nie jest poprawny i jego montaż nie jest zalecany. Wszystkie rozmiary z homologacją są dostępne pod linkiem: rozmiary opon do BMW.

 

Pozdrawiamy,

Rezulteo

Wszystkie opony do BMW i najnowsze informacje ze świata opon na http://www.rezulteo-opony.pl


Śledź nas na: Facebooku oraz na Twitterze https://twitter.com/rezulteo_opony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Chciałbym założyć felgi aluminiowe z oponami o rozmiarze przód 225/40/r18 tył 245/40/r18. Pytanie jak to się ma do prowadzenia. Przede wszystkim czy będą pasować. Posiadam e46 320 z 1999 roku a to są felgi z modelu e 36. To moje pierwsze BMW i nie orientuję się jeszcze dokładnie w tematach tych samochodów. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak szukacie w miare tanich i dobrych opon na max felge typu 16" to bierzcie barumy, a jak coś na większa felge typu 17 - 18 " to Pirreli albo Continental to są dobre marki i w miare cenowo przystepne bo Bridgestony i Micheliny mają ceny z kosmosu :duh: o scieralnosi Bridgestonów nie wspomne :mad2:

 

Potwierdzam! :) Ja u siebie na 17tki zakładam kolejny sezon Pirelli i jestem mega zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Mam dylemat. Sezon letni się zaczął i zakupiłem felgi 17' 7.5 cala. Dylemat dotyczy opon jakie mam założyć. 225/45/17 czy 215/45/17. Szersze, ładniejsze i stabilniejsze, ale koleiny i spalanie. Mniejsze natomiast nie wiem czy ładnie się rozłożą na całej feldze. Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
215/45/17 nie jest najlepszym zamiennikiem dla 225/45/17. Bardziej odpowiednim jest 205/50/17, masz to zresztą na słupku drzwi kierowcy w E46.

pozdrawiam

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie zakładać kolejnego wątku, pytanie do posiadaczy F10... teraz mam zimówki 245/45/18.. zastanawiam się, nad letnimi 245/40/19 przód i 275/35/19 tył. Czy komfort jazdy jakoś drastycznie spada na naszych drogach?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
zalozylem letnie i sie nie da jezdzic po koleinach :| mimo ze mam active steering to tak ciagnie albo w lewo albo w prawo ze strach sie bac. Zimowki w rozm 225/45 17 nokian wra3 rof jechaly pewnie po koleinach a letnie michelin ps2 rof 225/40 18 i 255/35 18 na tym samym odcinku z koleinami chca kiere z rak wyrac. Nie wiem czy to wina wieku opony czy jaki czort. W zeszlym roku tak nie ciagnely te letnie (przynajmniej tak mi sie teraz wydaje :-D ) w kazdym badz razie napewno ostatni sezon i kupuje nowe letnie albo pirelli p zero albo bridgestone potenza s001.

🙃🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zmieniłem dopiero wczoraj :8)

 

 

a ja równy tydzień temu :D poza tym mam pytanie do posiadaczy 17 calowych felg. JAk wam sie na tym jeździ ? mnie ciągnie po koleinach, letnie mam 225/45/17 a zimowe miałem 205/55/16 czy to tylko wrażenie pierwsze po zimie jak jest u Was ? i jaki rozmiar najlepiej pasuje do touringa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... w kazdym badz razie napewno ostatni sezon i kupuje nowe letnie albo pirelli p zero albo bridgestone potenza s001.

 

Zdecydowanie odradzam Pirelli P zero. Mam takie i nie wytrzymują więcej niż 20K km. Dostałem swoje X5 na takich z salonu i po roku musiałem wymienić. Pirelli były najtańsze, więc powtórzyłem. Teraz, po kolejnych 20 k przebiegu nie nadają się do jazdy. I zaznaczam, to są letnie, używane tylko latem. Nigdy więcej tego modelu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Wyboru nie ma duzego w rozm 255/35 18 rof :| sa dwie bridgestone jedne pirelli i jedne michelin. Takze marny wybor. Na przod czyli 225/40 18 juz jest wiecej rof-ow do wyboru ale co mi po tym jak na tyl inny rozmiar i wybor do bani

🙃🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.