Skocz do zawartości

Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania


barti801

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja wrzucam normalnie mp3 i czyta, nie ma potrzeby nagrywania audio cd

Plyty nie zamykam, dysk wielosesyjny i sobie dogrywam mp3 jak cos nowego chce :-)

 

Wysyłane z mojego GT-I9195 za pomocą Tapatalk 2

Lepiej pchać niż ciągnąć... | Bita Malowana Wy-szpachlowana...

http://oi59.tinypic.com/oqvqmr.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam że najlepszym modelem jest model e46 silnik 2.0 Diesel produkowany do 2001r, jest wystarczająca moc (136KM), nie posiada komputera - co jest plusem ponieważ nie jest awaryjny - jeśli oczywiście ktoś ma zapał do podrasowywania samochodu aby dodać mu ~30+ KM szybciej zużywając go tym samym - zapewne nie zgodzi się z moją opinią - takim osobom polecam kupić pakiet Mpower w innym przypadku będzie to moc zupełnie wystarczająca..

Sam taki posiadam i jestem z niego niebywale zadowolony. Jeżdżę nim już 3lata i dołożyłem tyle co na wymianę klocków, tarczy i innych części eksploatacyjnych więc szczerze POLECAM!

 

Niesamowite jest również spalanie w tym samochodzie - jak tylko nauczy się człowiek jeździć tym samochodem to spalanie schodzi nawet do 6L ropy / 100km - i po co w takim przypadku płacić za montaż gazu a następnie za konfigurowanie go nieustanne (miałem gaz w kilku autach więc wiem co to za "przyjemność" ) poza tym jak spala 6-7l ropy to naprawdę jest sens?

 

Pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee tam pierdzielisz farmazony

Kazdy chwali co ma ale przesadziles :-) tez o tym wiesz

Pakietu mpower nawet nie bede komentowal hehe

 

Wysyłane z mojego GT-I9195 za pomocą Tapatalk 2

Lepiej pchać niż ciągnąć... | Bita Malowana Wy-szpachlowana...

http://oi59.tinypic.com/oqvqmr.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BMW kupuje sie dla przyjemnosci z jazdy i tak jak piszesz klocki tarcze i inne czesci trzeba wymieniac jak sie wykoncza bez znaczenia jaka moc i czym napedzane,a co do gazu to jak cos lipnego wsadzisz to wiadomo ze lipa bedzie a nie jazda.ja tez mialem w e36 318ti gaz i teraz w e46 325ti mam zalozony i zawsze BRC sekwencja w pierwszym przypadku kosztowal 2300zl a do e46 4100zl i tyle co filtry wymieniam a kilometrow klepe nie malo w roku,wiadomo jeden akceptuje gaz drugi nie,ale moim zdaniem jesli przy butowaniu spala 15l benzyny i tyle samo polyka gazu a jest przez pol tanszy i moc taka sama to lepiej wydac zaoszczedzona kase na gokarty:D i piwko po nich:D:D:D:D:D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
takim osobom polecam kupić pakiet Mpower

a gdzie toto kupić? :shock:

Jeżdżę nim już 3lata i dołożyłem tyle co na wymianę klocków, tarczy i innych części

a kontrola trakcji już działa?

1.VIII.1944 - 3.X.1944 Pamiętamy 63 Dni Chwały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam że najlepszym modelem jest model e46 silnik 2.0 Diesel produkowany do 2001r, jest wystarczająca moc (136KM), nie posiada komputera - co jest plusem ponieważ nie jest awaryjny - jeśli oczywiście ktoś ma zapał do podrasowywania samochodu aby dodać mu ~30+ KM szybciej zużywając go tym samym - zapewne nie zgodzi się z moją opinią - takim osobom polecam kupić pakiet Mpower w innym przypadku będzie to moc zupełnie wystarczająca..

Sam taki posiadam i jestem z niego niebywale zadowolony. Jeżdżę nim już 3lata i dołożyłem tyle co na wymianę klocków, tarczy i innych części eksploatacyjnych więc szczerze POLECAM!

 

Niesamowite jest również spalanie w tym samochodzie - jak tylko nauczy się człowiek jeździć tym samochodem to spalanie schodzi nawet do 6L ropy / 100km - i po co w takim przypadku płacić za montaż gazu a następnie za konfigurowanie go nieustanne (miałem gaz w kilku autach więc wiem co to za "przyjemność" ) poza tym jak spala 6-7l ropy to naprawdę jest sens?

 

Pozdrawiam :wink:

 

ta i ta nieszczęsna pompa i te mityczne wały pękajace :mrgreen:

 

najlepsze to z diesli wiadomo 3.0 ale z 2.0 definitywnie lift m47n wersja 150km i ta 318d 116km(słabsza ale też CR)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
A po co trakcja przy takim motorze? :mrgreen:

 

co racja to racja :mrgreen:

tylko zbędne kilogramy na pokładzie i pogorszenie osiągów :wink:

1.VIII.1944 - 3.X.1944 Pamiętamy 63 Dni Chwały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Mnie bardziej intryguje komp, który jest w m47n a w m47 nie ma :mrgreen:

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Po pierwsze Stanisławie nie cytuj posta pod postem, bo to jest nielogiczne a po drugie przeczytaj wypowiedź kolegi zadowolonego ze swojego 320d m47 to może załapiesz :cool2:

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Spoko :mrgreen:

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Nic się nie dzieje :mrgreen: Staszek sieje zamęt :lol: nowy kolega stronę wcześniej, który jest szczęśliwym posiadaczem m47 wymyślił psujący się komp w m47n :duh:

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tego radia i nagrywania płyt.. Nagrałem format audio cd i dalej wyskakuje error. Wie ktoś dlaczego nie odbiera tych płyt? Mam jedną od poprzedniego właściciela i tamta nagrana normalnie śmiga.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam koledzy czy z kwota 17-18 tys zl moge juz rozgladac sie za poliftem czy bezpieczniej byloby kupic cos ponizej 01r. Zaznaczam,ze silniki jakie mnie interesuja to 143 koni oraz 118,zaleznie od roku. Auto bedzie napedzane LPG dlatego tez musze doliczyc pewna kwote $ do ceny samochodu lub kupic juz z gazem. Z gory dziekuje za pomoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za ta kwote masz szanse znalezc naprawde zadbane M43 (przedlift) i dokupic dobry gaz.
Powyższy post odzwierciedla jedynie prywatne poglądy i stan wiedzy autora, zatem nie musi on opisywać stanu faktycznego. Autor nie bierze odpowiedzialności za skutki decyzji podjętych w oparciu o niniejszy post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Kolego, gaz to koszt 2500-3000pln, więc masz rzeczywiście 15000pln.

Za taka kasę bez najmniejszych problemów kupisz polifta w niezłym stanie, tym bardziej benzynę.

Zależy oczywiście jaką chcesz budę, ale tych aut jest zatrzęsienie na rynku.

Wiem, że prawie każdy forumowicz będzie się cenił, ale zmieni zdanie gdy będzie sprzedawał swoją perełkę, realia są inne...

Wbiłem właśnie na otomoto.pl rocznik od 2002 i do 15000pln, wersja 318, wyskoczyło ponad 150 aut.

Zakreśliłem rocznik do 2002 i do 10000pln, też wersja 318, wyskoczyło ponad 140 sztuk, więc o czym mowa?

Oczywiście znajdziesz takie auto i za 30000pln, ale to już ogłoszenia marzycieli..

Najważniejsze, to to, że kupowanie używanego, kilkunastoletniego auta, to loteria. Nawet jak weźmiesz ze sobą gromadę najlepszych mechaników, to nie zapewnią Cię, że za tydzień nie będziesz musiał wymieć silnika, czego nie życzę nikomu, to tylko maszyna.

 

Udanych poszukiwań :cool2:

Były: e30: 323i '83 // e34: 520i '95, 525i '91 // e46: 320d '99 320d '02 // e39: 525tds '96, 520d '02, 528i '98, 525d '00 // e60 520 M47 + wirus, 520d N47 // e83 N47

Pozdrawiam

Krzychu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

od jakiegoś czasu poszukuje zadbanego zdrowego samochodu, interesuje mnie E46 lub E39 - silnik 2.5 lub 2.8 lub 3.0 - chciałbym zamontować podtlenek LPG :) z tego co się orientowałem każdy z tych silników można spokojnie zgazować.

nie interesuje mnie coupe / cabrio, kombi wchodzi w gre.

chciałbym się ze wszystkim zmieścić do 20 tys.

poporosze o info, może ktoś z Was jest w stanie mi pomoc.

z góry dziekujue za pomoc!

jestem z 3miasta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszesz

chciałbym się ze wszystkim zmieścić do 20 tys.

poporosze o info, może ktoś z Was jest w stanie mi pomoc.

Ale w czym Ci pomóc ? Masz za mało kasy ? Czy chcesz aby z tobą jechać i wybierać ? Czy może aby Ci wyselekcjonować ogłoszenia ?

Po takim poście to na prive dostaniesz od handlarzy kilka propozycji z perełkami ale dalej będziesz w kropce .

..........................................................................................

Generalnie to na privy nie prowadzę korespondencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może zle napisałem - może ktoś z forumowiczow ma do sprzedania dobry egzemplarz.

ogłoszeń jest dużo - same perełki od 1 wlasciciela, potwierdzony przebieg.

20 tys - zakup, ewentualne naprawy, rejestracja, ubezpieczenie. gaz mogę założyć później.

albo tak jak piszesz, może ktoś ma na oku jakies fajne ogłoszenie i może pomoc przy ocenie samochodu - bez sensu zebym jezdzil kawal drogi żeby okazało się ze perelka jest złomem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.