Skocz do zawartości

Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania


barti801

Rekomendowane odpowiedzi

Sobie sprawdźcie ile teraz kosztuje E46 3.0i w manualu. Jakiś naprawdę przyzwoity egzemplarz. A ceny dopiero wystrzelą. To już jest końcówka końcówki.

Ja wiem, ja wiem jakie to są nowsze sprzęty.

Tylko, to jest tanie w utrzymaniu, jak wykorzystujesz manualną skrzynię, napęd na tył i 230 koni. Najtańsza zabawka w utrzymaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zasłużeni forumowicze

Nie ma już przyzwoitych egzemplarzy 330i. Na 50 tys. jest wyceniane 330Ci w stanie auta 3-letnego. Kto takie ma? Na sprzedaż są zajazdy bez podłogi, warte 10 tys. zł max. Dekadę temu mówili, że ostatnie prawdziwe BMW to E30 na wąskiej lampie 🙂

E46 wymaga włożenia masy pieniędzy na start. Tanie w utrzymaniu jest jeśli nie przejmujesz się wybitym zawieszeniem, silnikiem palącym olej i mającym połowę fabrycznej mocy, luzami na dyfrze, tym że połowa elektroniki nie działa i dziurami w podłodze. Po pełnym emocji zakupie wjeżdżasz na podnośnik, patrzysz i płakać się chce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Za 25 koła (chociaż ceny zmieniają się z dnia na dzień) można coś po miesiącu szukania wyrwać. Też wiadomo szału nie ma...ale co znajdziesz w tych pieniądzach w manualnej skrzyni z napędem na tył i mocą 230 koni i co przy kręceniu bączków pod Biedronką nie puści Seby w samych skarpetach.

W dniu 26.10.2023 o 00:12, Borsuczek napisał(a):

że ostatnie prawdziwe BMW to E30 na wąskiej lampie 

Prawdziwe, nieprawdziwe...przelicz tylko konia na kilogram...koszty eksploatacji jeżeli ma służyć do lekkiej zabawy. W E90 jak coś dobrze "pęknie", to puszcza właściciela z torbami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.