Skocz do zawartości

[F20] Chiptuning silników turbodoładowanych


matti

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 291
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Od 2 lat jeżdżę na module, więc wrażenia są takie same jak wcześniej, bo moc jest podobna.

Moduł miał mocniejszy dół i trochę słabszą górę, a teraz jest na odwrót.

Na module widziałem, że wszystkie fabryczne zabezpieczenia są na miejscu. Teraz wszystkie są usunięte.

Na module wiedziałem, że jak pojadę na aktualizację oprogramowania, to nic mi nie skasują. Teraz będzie wgrana seryjna mapa.

Minusem było to, że moduł był droższy, ale można przełozyć do innego samochodu.

Niedługo sprzedaję tą Jedynkę i chip już zostanie. Pieniędzy nie odzyskam. Są chętni? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się pochwalę , mam już moda :D .

Autko zrobiłem w TuneForce w Poznaiu , miło i profesjonalnie - Polecam :cool2:

Jedyneczka śmiga teraz, aż miło . Tym co się zastanawiają nad chipem , mówię nie ma co się zastanawiać ,tylko robić :) .

Podsyłam link z moda .

https://www.facebook.com/pages/TuneFORCE/109364479166793

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

irek niezle wyszło szerokosci daj znac jak wyglada v-max

dzieki, v-max sprawdzę dopiero na letnich bo zimówki mają indeks prędkości do 210 ,czyli trochę mało ,przedtem wystarczało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teoretycznie ten sam silnik. Różni sie tylko softem.

Jesli tak jest to śmiało można szukać 114i i potem cieszyć się z parametrów 116 i. Pozostanie kwestia wyposażenia bo 114 i np. w automacie nie widziałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ztcw 114i nie były oferowane z automatem. To jest największy problem. Inne opcje były dostępne. Ale mało kto je wybierał do tego silnika. Niedawno widziałem ofertę na nowe 114i za ok 65 tysiecy.

SPRZEDAM swoje E87 123d - szczegóły na PW


Jak dbać o BMW: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=70&t=262051 . Awaryjność silników: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=70&t=221978

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam wszystkich

Pragnę poinformować koleżanki i kolegów, że w dniu dzisiejszym odebrałem moje przerobione autko BMW F21 116i z 2012r z DYNOSOFT.

 

moc fabrycznie na pomiarze 144,2KM przy 4932 rpm (8 konny fabryczny bonus) i moment 249,3Nm przy 2845 rpm

moc po modyfikacji w trybie sport 213,8 KM przy 5503 rpm i moment 320,2 Nm przy 3313 rpm

 

PS.

Pozdrowienia i podziękowania dla Pana Wojtka z DYNOSOFT za wspaniałą i profesjonalną robotę.

Polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.