Skocz do zawartości

Czy kupiłbyś jeszcze raz BMW ?


Pawel735

<t>Co bym zrobił gdybym miał jeszcze raz kupować BMW ?</t>  

182 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

ja bym sie zastanowowil 10 razy przy nastepnym zakupie .....

 

nie mialem powazniejszych problemow z moim autem ( poza skrzynia :duh: ) - ale auto jest dosc drogie w utrzymaniu , nowe czesci tanie nie sa .... chociaz tyle ze nawiezli do polski mase e32 na czesci i jest sporo uzywanych czesci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 69
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ja w przeciwieństwie do większości będę szukał z mniejszym silnikiem ;)

xsilver tan na marginesie ile Ci pali po mieście twoje V8 ??

http://img10.imageshack.us/img10/1065/1999767891m.jpghttp://img97.imageshack.us/img97/852/1999757859m.jpghttp://img94.imageshack.us/img94/7120/1999780608m.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sprzedam obie beemki to kupię sobie logana a młodej pandę.

HEHE TYLKO BMW !!!!!

 

Yeah! :mrgreen:

 

Ja zagłosowałem nad opcją 1, mimo że w swoje autko trochę wsadziłem (m40 -> wymiana elemntów głowicy -> 2000). Teraz jakbym kupował to coś z 1.8 m43 1.8IS lub =>2.8.

Czy jeżeli mógłbym cofnąć czas i nie kupić mojej buni zrobiłbym to? Nie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w przeciwieństwie do większości będę szukał z mniejszym silnikiem ;)

xsilver tan na marginesie ile Ci pali po mieście twoje V8 ??

 

coz - w jezdzie tylko po miescie ( kraków- warunki rozne ) pali w lecie ok 13 litrow , ostatnio jezdzilem tylko po miescie ( zima i krotkie dystanse - max 4-5 km ) spalił 14 litrow - wielu osobom wydaje sie to niemozliwe , ale tak wychodzi z wyliczen .... trasa to inna bajka - jezeli jedziesz ze stala predkoscia ok 100 km to jestes w stanie zejsc ponizej 9 litrow ( moj rekord to ok 8 - 8,5 litra na trsie do czestochowy ) ..... mam porownanie do 750 bo tez jezdzilem w takiech samych warunkach po miescie - nie udalo mi sie zejsc ponizej 20 litrow - mimo iz wszystko bylo sprawne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagłosowałem na nr 1. Choć BMW to dzieło Niemców

to ma naprawdę duszę. To moje drugie BMW i następne będzie na pewno też BMW.

Choć jak ktoś wcześniej pisał o nowych modelach że wewnątrz

nic specjalnego to się z tym zgadzam. Nie podobają mi się zbytnio nowe

deski rozdzielcze.

sie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobnie jak wielu kolegów, również zaznaczyłem "2". Ponieważ jest to moje pierwsze BMW, nie bardzo wiedziałem na co zwracać uwagę podczas ogladnia auta :shock: Kiedy szukałem samochodu (a w grę wchodziły tylko V12) BMW okazało się najtańsze "przynajmniej w zakupie". Eksploatacja - zgadza się, nie jest najtańsza, ale biorąc pod uwagę ceny nowych modeli to i tak wypada to dobrze :mrgreen: . Obojętnie jakiej firmy kupimy samochód, to i tak trzeba będzie liczyć się z kosztami utrzymania go. A prawda jest taka, że jak chcesz by ludzie na drodze oglądali się za tobą :jawdrop: - to jazda pięknym i zadbanym BMW jest gwarancją, że tak będzie, więc dbajmy o nasze śmigiełka :modlitwa: i nie patrzmy, że to kosztuje, bo inne marki też kosztują.

Pozdrawiam, Radek :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobnie jak wielu kolegów, również zaznaczyłem "2". Ponieważ jest to moje pierwsze BMW, nie bardzo wiedziałem na co zwracać uwagę podczas ogladnia auta :shock: Kiedy szukałem samochodu (a w grę wchodziły tylko V12) BMW okazało się najtańsze "przynajmniej w zakupie". Eksploatacja - zgadza się, nie jest najtańsza, ale biorąc pod uwagę ceny nowych modeli to i tak wypada to dobrze :mrgreen: . Obojętnie jakiej firmy kupimy samochód, to i tak trzeba będzie liczyć się z kosztami utrzymania go. A prawda jest taka, że jak chcesz by ludzie na drodze oglądali się za tobą :jawdrop: - to jazda pięknym i zadbanym BMW jest gwarancją, że tak będzie, więc dbajmy o nasze śmigiełka :modlitwa: i nie patrzmy, że to kosztuje, bo inne marki też kosztują.

Pozdrawiam, Radek :cool2:

 

Widzę, że kolejny highline`er przybył :) Gdzie możemy pooglądać fotki Twojego samochodu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Ja nie mam BMW ale następnym, po tym co jeżdżę obecnie, to już musi być E46. Żaden rozsądek i Żona mnie nie powstrzymają :twisted: .

 

Zaznaczyłem "1" ale w sumie trochę nie słusznie bo przyszłemu nabytkowi mam się zamiar dogłębnie przyjrzeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam swoje E 32 od pol roku i jestem w nim zakochany :mrgreen:

Moze cenowo nie jest to passat czy podobnie ale tych samochodow nie kupuje sie ze wzgledu na koszty.

Wydaje mi sie ze dla kazdego to jest zrozumiale, ze posiadanie prawie 5 metrowej limuzyny z 200, czy 300 konnym motorem czy mniejszego modelu nie moze kosztowac tyle ile posiadanie matiza czy punto.

 

Obecnie przymierzam sie do poszezenia stajni, E 38 :mrgreen: nie moge sie doczekac.

 

A wiec juz raczej tylko BMW, ewentualnie A8 albo grubas ale tylko jako kolejny, tak czasami dla (od)skoku w bok :8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zaznaczyłem opcję 2. Użytkuję swój wozek już prawie rok i jak na razie nie miałem z nim większych kłopotów a to przecież 94 r, ale pewnie kupując go po raz kolejny miałem więcej szczęścia niż rozumu :lol:

Co prawda pod koniec czerwca będę zmuszony je sprzedać, ponieważ wraz z żoną wyjeżdzamy za granicę (auto będzie nie przydatne przy ruchu lewostronnym :cry: ), ale już teraz wiemy, że następnym samochodem jaki kupimy będzie również BMW. I o dziwo nie jest to tylko moje zdanie, cyt: "Nie mogłabym już jeździć innym samochodem, niż nasz, a poza tym to nie podabają mi się inne marki" - wczorajsze słowa żony :mrgreen:

Teraz oczywiście wiem więcej co i jak sprawdzać, na co zwracać uwagę, ale oczywiście im więcej człowiek umie tym potrafi więcej zadawać pytań, według przysłowia: "Człowiek uczy się cale życie i głupim umiera"

 

Jedyna zmiana jaką bym dokonał to chyba model na serię 5 oczywiście jak najnowszy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie moim nastepnym samochodem będzie BMW (tylko tym razem już"5").Jeżdziłem wieloma samochodami, ale najlepsze wrażenia z jazdy mam własnie beemką.Te autka mają w sobie to coś, że jak trochę pojeżdzisz to nie chcesz innej marki.Koszty utrzymania :?: Jak autko jest zadbane to nie są,aż tak wysokie, a spalanie mam na poziomie golfa3 1.8. :8)
Pozdrawiam Grzesiek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.