Skocz do zawartości

Czy kupiłbyś jeszcze raz BMW ?


Pawel735

<t>Co bym zrobił gdybym miał jeszcze raz kupować BMW ?</t>  

182 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Zdecydowanie moje następne auto to będzie *BMW*

 

Może i nie należy do tanich samochodzików, ale jak coś kupić to porządne.

Ja kupiłem swoje autko przed UE dałem za nią 15tys zrobiłem blisko 200tys/km na dodatek na gazie i odpukac do tej pory nic ale to nic nie remontowałem. Kiedy kupiłem miała wskazanie 150tys/km ale w to nie wierze.

Wymieniłem za ten okres czasu:

- pompa wody (z własnej głupoty)

- całe zawieszenie robiłem nóweczka (nasze drogi)

- sprzęgło

- przewody wys napięcia

- tarcze

- bębny

- tłumik

- wisko

- i takie tam pierdoły.

 

Jak widać wymienione części podlegają okresowym wymianą, ale żadnego remontu.

 

Sumując, auto które ma 16lat, a to już nie są młodzieńcze lata, jeździ doskonale i nie zamierzam zmieniać śmigła na jakieś toczydło, gdzie przy takich dystansach i znacznie wzmożonej eksploatacji byłaby to inna marka to napewno musiałbym 3xremontować.

 

BMW NUMEREM 1

 

no niestety są również inne dobre fury

BMW wieczna miłość...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 69
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Miałem dwie piątki, z czego jedna moja własna. Następnie kupiłem kolejną (trzecią) - to już chyba coś znaczy. Następna, jak finanse pozwolą, będzie E39 525i, 530i lub 530d.

 

Zastanawiałem się nad różnymi markami, ale... w każdej coś kaszaniarskiego, głównie kaszaniarskie silniki, potem bezpieczeństwo i komfort.

Kai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napewno BMW jeszcze bede mial :

pozostalo jeszcze pare modeli ktore chcialbym (na stale) miec :

E24 (obojetnie jakie)

E30 cabrio

E36 3.2

i Z3 M coupe ...

 

ale czy w najblizszej przyszlosci bede jezdzil BMW ?? kto to wie .. ;) A6 AVANT `00 za bardzo mi sie podoba ;)

kupie szerokie 17" do E36 - najchetniej 9" przod i 10" tyl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

No coż, kupując pierwsze moje BMW niewiele na jej temat wiedziałem, po za eksploatacją że do tanich nie należy.

 

Dzisiaj nie żałuję, jednak wówczas sprawdził bym dokładniej auto ( nr 2 w ankiecie)

 

Moja wiedza o BMW jest coraz większa, tak więc kupno E30 Cabrio lub E36 1.8 is jest tylko kwestią czasu.

 

BMW ma duszę.

 

Pozdrawiam wszystkich miłośników,

Elkar

Na dobry początek E-30 stka 1.6 M40...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie 2 choc nie mowie , ze sie wpakowalem w auto :wink: Nic nie zaczelo wylazic i nie bylo rzeczy , ktore by nagle unieruchmily auto na warsztacie (poza pompa paliwa , ale to moze sie w tym wieku i przy tym przebiegu zdarzyc).

BMW jako auto pasuje mi idealnie.

Mam nadzieje , ze nastepny bedzie tez BMW , choc napewno pare lat mlodsze i wieksze (E39 lub E38 , nie wykluczam OMEGI C :mrgreen:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja przygoda z Bmw była dość przypadkowa ale dziś wiem że to był strzał w 10 :!: Jako jeden z nielicznych nie wyobrażam sobie jeździć żadnym innym modelem niż E28 (bo 507 jest nieosiągalne) dlatego że spełnia wszystkie moje kryteria :!: Zmieniłem tylko model z 524td na 528i bo jak żekł kiedyś Zielony "nie jestem stworzony do diesla" :wink:

Nie patrze na ceny paliwa bo liczy się dla mnie radość z jazdy.I wole spędzic więcej czasu w autobusach żeby od czasu do czasu to poczuć zamiast kulac sie jakimś plastikersem bez duszy i harakteru na codzień :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:8) to tak jak ze Sprite. Troche tych autek już miałem i to różnych marek. Ale BMW zawsze mi się marzyło, zawsze chciałem je mieć. Choroba zaczęłą się od 325i E30 mojego ojca po profesjonalnym tuningu made in Germany. Do dziś pamiętam tą rakiete. Niestety nie miałem jeszcze prawka:( Jedno jest pewne, że następnym samochodem też będzie BMW. Tyle, że napewno troche mocniejsze. Np. jakieś 2.8 24v lub 4.0 V8. Co do kosztów, to jak narazie wogóle nie narzekam. Martwi mnie tylko stylistyka ostatnich modeli. Brzydkie nie są, ale czegoś mi tu brakuje. Chyba, że się starzeje:) ale w takim razie to przejdzie. TYLKO BMW.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest moje pierwsze BMW, a ostatnia marka jaką kiedykolwiek mialem :mrgreen:

zaznaczyłem opcję 2, ponieważ kupujac swoje pierwsze BMW, bardziej byłem zauroczony wozem, niz przyłożeniem się do szczegółów (dobrze, że sprawdzałem ja w serwisie BMW, było przynajmniej kilku rozsądnych facetów obok mnie).

Z uwago na to, ze ostatnich kilka lat poruszałem się dieslami, BMW tez jest na ON, ale nastepne juz będzie co najniżej 528, no chyba, że trafi mi sie zajefajna 530d, zobaczymy :cool2:

Wszystkie samochody są prawie jak BMW... prawie robi wielką różnicę:))


Więcej mocy:

http://img61.imageshack.us/img61/1872/doladowanie3kk.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to i ja sie dopisze

 

3 rzeczy w życiu mnie urzekły i w których się zakochałem:

Ewelina :roll2:

Mercedes

BMW

 

najpierw miałem MB 115 220D '72 -> troche sie przy nim nagrzebałem ale ten samochód przejechał dla mnie ponad 100 k km i który wytrzymał takie rzeczy ze az do dziś mi przykro ze mu to robiłem

 

%5B640%3A449%5Dhttp%3A//www.deal.pl/adam/115.jpg

 

po nim kupiłem MB W116 SE 2.8 '79 którego mam do dziś - stan kolekcjonerski, ideał, szczerze powiem że do dziś nie spotkałem w pl auta (W116) w podobnym stanie wizualnym i technicznym, jeżeli go sprzedam to tylko po to zeby na jego miejsce posiąść MB W107 4.5 SL

 

niestety nie mam w chwili obecnej zdjecia na kompie

 

i BMW E28 525e '85, które kupiłem od znajomego za 8k pln ok 5 lat temu, które na początku miało mi słuzyć jako normalne auto do jeżdzenia, i co oczywiscie przerodziło się (w sumie niedawno bo ta miłość długo dojrzewała :) ) w fascynacje tą marką, btw jest to samochód który przejechał juz dla mnie też coś ok. 100 k km i w którym popsuły się tylko 2 rzeczy (mówie o rzeczach które wydarzają sie niespodziewanie, a nie o normalnych wymianach zuzytych elementów jak klocki, olej, amory), pompa wody ale o jej kiepskim stanie uprzedał mnie poprzedni właściciel słowami: zaraz padnie, trzeba zmienić... padła po 50 k km :D

i w styczniu urwał mi sie kielich spręzyny w kolumnie amortyzatora

 

a z mojej winy:

ostatnio niestety urwałem rączke do otwierania maski (przymarzła linka w zimie i jakoś tak wyszło... :) ) i poleciał mi uszczelniacz wału z przodu, ale to efekt zeszłorocznego katowania ety na lotnisku w pruszczu po wyscigu na 1/4 mili, wtedy lekko puścił i codziennego jeżdzenia do pracy 200 km/h (mam 10 km do pracy obwodnicą ) ostatnio zaczeło nieźle lecieć

 

następny samochód do jezdzenia to bmw 100%, tylko nie wiem czy sprzedam E28 :) wiec pewnie bedzie jako 3 samochód

 

Ewelina która była spod znaku Volvo, jest już spod znaku BMW :D

i chce sobie kupić E38 (4 samochód :duh: drugie BMW :cool2: wiec stety BMW sie upieczętowało u mnie na amen :) )

Czarna Eta (SOLD)................Granatowy Mieczysław (LIVE!).......................Czarna Szmata

http://www.gimnastycy.pl/avatar.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.