Skocz do zawartości

autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!


Rekomendowane odpowiedzi

a propos tj X5 to z ogłoszenia wynika, iż nie był ściągany trup do odpicowania i na handel w celu szybkiego zysku tylko gość chyba rzeczywiście brał dla siebie i użytkował, skoro pisze, że sprowadził auto sam w 2014 z przebiegiem 44 tys. A z takim przebiegiem właśnie była wystawiona na aukcji pod koniec 2013. Tak więc jest szansa, że do naprawy się może bardziej przyłożył.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 3 tygodnie później...

Witam

Czy możecie mi sprawdzić to auto WDDGJ7HB3FG419542. Jest ono w Polsce zarejestrowane 4 miesiące i sprzedawca za dwa miesiące chce sprzedać. Mówi o szkodzie prawy przód. Chciałbym to zweryfikować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy możecie mi sprawdzić to auto WDDGJ7HB3FG419542. Jest ono w Polsce zarejestrowane 4 miesiące i sprzedawca za dwa miesiące chce sprzedać. Mówi o szkodzie prawy przód. Chciałbym to zweryfikować.

 


Nie wiem, czy to nie to konkretne auto akurat... :

:D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli w papierach autka nie jest napisane nic na temat:

FOR JUNK (na złom)

PARTS ONLY (na czesci)

NON-REBUILDABLE (nienaprawialny)

NON- REPAIRABLE (nienaprawialny)

CERTIFICATE OF DESTRUCTION (kasacja)

BILL OFF SALE ( brak dokumentow - tylko faktura) nie do zarejestrowania

WATER FLOOD - ZALANY SŁONĄ WODĄ

FRESH WATER - ZALANY SŁODKĄ WODĄ

BURN - Spalony

To mozna w Polsce zarejestrować.

O ile wiem to da sie obejsc certyfikat destrukcji (w sensie takim ze dla jednego ubezpieczyciela w danym stanie destrukcja to kasacja i zlom totalny, a w innym stanie i w rzeczywistości tylko stluczka bo i tak jest czesto...). Nie bede pisac publicznie jak to robia.

Oczywiscie sa tam jakies wyjątki pewnie ale niech sie wypowiedza osoby zajmujace sie tematem sprowadzania aut...

Jakby byl faktyczny Total loss to by go w Europie zakwalifikowali jako odpad a za to grozi kara chyba 50 tys zl.

Edytowane przez damascus7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.