Skocz do zawartości

autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 2 tygodnie później...

w 2012 dostał w przód z lewej i wyglądało to tak

a3aef524420380b0_62352ee082cca9.jpg a3aef524420380b0_f163840743fa9a.jpg


Później w 2013 (przebieg 27700 mil) była poprawka ale już z prawej i wyglądał tak:

c22a9a1243b73d7f_7c8a987fd35977.jpg c22a9a1243b73d7f_b02bf28e29cfa1.jpg


Na zdjęciach w obu przypadkach nie widać, żeby wywaliło którąkolwiek z poduch, aczkolwiek przy tym pierwszym zdarzeniu jest fota taka

a3aef524420380b0_dc89ab5be14656.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liczysz że kupisz "normalne" E70 za 5X.000 PLN?

 


Wiesz to nie chodzi o to czy dostanę "normalne" E70, za stary jestem na wiarę w bajki zresztą za wielkiej wody to raczej większość przyjeżdża rozbita. Bardziej tak jak napisałem wcześniej nie wpływa zasadniczo na samochód ale to już do sprawdzenia w serwisie.


Natomiast abstrahując od powyższe waszą pomoc myślę jest na prawdę cenna, widziałem już na forum niezłe przypadki gdzie odkryslicie co w lesie piszczy pomimo że miało być kolorowo.


Jeszcze raz dzięki i pozdrawiam a temat zamykam żeby nie potrzebnie nie śmiecić .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady, te uszkodzenia nie są tak tragiczne, często salon PL ma gorsze naprawy :)

 

Przyznam, że jestem w stanie uwierzyć widząc co nie co już na forum :)


Auto jednak dziś oglądałem, miałem niedaleko, przyznam, że odrestaurowane godnie (przynajmniej na moje oko) a właścicel o nie dba, w piątek jadą do servisu BMW zobaczyć co powiedzą (by the way taki przeglad kontrolny trwa 3,5 godz ) i jak nie bedzie wiekszych tragedii to kupię.


Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.