Skocz do zawartości

Łańcuch rozrządu N47


filu02

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zasłużeni forumowicze
  • Zasłużeni forumowicze

Nie mam na celu nikogo bronić ale nie wiadomo z czego jest ten wyciek, bo zdjęcie dotyczy komentarza "zapomnieli dokręcić rozrusznik który odpadł po tygodniu od wizyty".


Odnośnie, np. silikonu dirko - Po naniesieniu silikonu, czas tworzenia warstwy uszczelniającej wynosi od około 5 do 10 minut. Przed napełnieniem olejem i uruchomieniem silnika należy odczekać ok. 30 minut.


Sam uszczelniacz miał tam chyba 2 godziny do ułożenia więc spokojnie tyle minie od założenia uszczelniacza do złożenia góry.

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
z czego by nie był wyciek to nie miałem nigdy klienta który by przy okazji rozbierania silnika do rozrządu nie chciał wycieku usunąć ale co można zrobić jak robota jest na wyścigi w 3h czy ile tam trwa ta wymiana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie. Mam n47d20c przebieg 310tys. Poprzedni właściciel twierdzi że zmieniał rozrząd przy 200 tys jednak nie mam potwierdzenia. Chce wymienić dla spokoju. Jakiej firmy rozrząd polecacie? Dużo ludzi poleca febi. Cenowo fajnie wygląda np hepu ale nie mogę znaleźć żadnych informacji na temat tych zestawów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pudełku Febi jest ten sam łańcuch co w zestawie BMW czyli IWIS. Kiedyś czytałem, że ze ślizgami od Febi były jakieś problemy ale obecnie nikt nie narzeka także nie wiem. Koło pompy oleju, paliwa i wałka rozrządu i tak musisz kupić oryginalne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Będziesz wymieniać sam czy u kogoś? Wez pod uwagę że mechanicy niechętnie dają gwarancję na rozrząd dostarczony przez klienta.

A jak mechanik ma rozpatrzyc taka gwarancje? Do kogo sie zglosic? Allegro? Klient? Klient kupowal, jego problem, to raz, dwa, powazne warsztaty same zakupuja czesci. Klient, po ustaleniu co zakladamy, odstawia auto i odbiera. Ma fv/paragon, ma gwarancje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
A jak mechanik ma rozpatrzyc taka gwarancje? Do kogo sie zglosic? Allegro? Klient? Klient kupowal, jego problem, to raz, dwa, powazne warsztaty same zakupuja czesci. Klient, po ustaleniu co zakladamy, odstawia auto i odbiera. Ma fv/paragon, ma gwarancje.

Ale ja to rozumiem. Dlatego napisałem, żeby się nie okazało

że kolega kupi części a dopiero potem bedzie szukać mechanika bo w takim układzie nie będzie gwarancji.

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.