Skocz do zawartości

F20 - 116i - Kamazzi


kamazzi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 132
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

W tych tanich autach nawet tego nie ma :| ,ale fakt jak płacisz 100k+ za auto to chyba oczekujesz czegoś więcej niż jakości z auto o wartości 1/2. Nie wiem czy wiecie, ale do E87 halogeny pasują z Laguny II :wink: . Niemcy straszną walą teraz lipę i wydać tyle kasy za sam znaczek to trochę przesada. Wstyd dla BMW !! Z resztą bywam w serwisach BMW i czuję się trochę jak w Fordzie, obsługa w serwisach bmw nie powala, za to w serwisach Audi czuję się jak Lord :mrgreen:

 

Tak wql, jak urwie się rozrząd np. w Fordzie to można to zrozumieć, ale jeżeli się urywa w BMW o 2x wartości za ten sam rok to chyba coś nie "heloł". Płacę to też coś oczekuję.

 

 

moze w audi czujesz sie jak lord ale czesci przez telefon nie zamowisz bo chca zaliczek ........ kazda 1 marka ma cos nedznego w sobie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • Członkowie klubu
Kamazzi, pisałeś w którymś z innych wątków o komunikacie z płynem chłodniczym. Po ostrzejszego jeździe kilkukrotnie wyswietlilo mi się coś podobnego, dzwoniłem do ASO, polecili dolać wody destylowanej, dolalem 2x po jakieś 100ml. Od tego czasu spokój ale nie miałem okazji na ostrzejsza jazdę. Czy u Ciebie po tym resecie oprogramowania sprawa się uspokoiła? Chciałbym wiedzieć przed zima bo takie dolewanie wody przed mrozami to raczej średni pomysl :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamazzi, pisałeś w którymś z innych wątków o komunikacie z płynem chłodniczym. Po ostrzejszego jeździe kilkukrotnie wyswietlilo mi się coś podobnego, dzwoniłem do ASO, polecili dolać wody destylowanej, dolalem 2x po jakieś 100ml. Od tego czasu spokój ale nie miałem okazji na ostrzejsza jazdę. Czy u Ciebie po tym resecie oprogramowania sprawa się uspokoiła? Chciałbym wiedzieć przed zima bo takie dolewanie wody przed mrozami to raczej średni pomysl :)

Inchcape jest po prostu kiepskim serwisem... 4 razy samochód był u nich i nie potrafili sobie dać rady z tym problemem.

Po tym jak samochód poszedł do Bawarii na Czerniakowskiej, mechanicy zlokalizowali problem. Wyciek z tyłu silnika na jednej z zaślepek technologicznych. Od tego czasu problem zniknął.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • Moderatorzy
27 stycznia mija 2 lata od zakupu.

Sprawdzę niebawem leasing jak wygląda spłata i możliwe, że wystawię na sprzedaż i kupię coś nowego. Tak więc jeśli są chętni..... ;) hihihih :)

A to jest ta z ksenonem czy bez? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to nadeszła ta historyczna chwila...

100.000 km a 2 urodziny będą dopiero 28 stycznia... :)

 

Tempo w jakim zostal zrobiony ten przebieg robi wrazenie ;)

Czy z perspektywy tych 100k km masz jakies dalsze przemyslenia w zakresie optymalnej konfiguracji F20 - jakeis gadzety / wyposazenie ktorego brak odczules badz ktore uwazasz ze napewno warto zamawiac? OCzywiscie mowimy tutaj o sytuacji w ktorej liczymy sie z budzetem - nie ma opcji zaznaczenia wszystkiego na liscie wyposazenia dodatkowego :D

Pzdr, MtothaJ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Zastanawiałem się od dłuższego czasu po kiego grzyba mam otwieranie bagażnika z pilota, skoro po przyciśnięciu guzika, zamek się otwiera a klapę i tak muszę łapami wziąć za znaczek i unieść...

Dzisiaj więc dodałem taki mały mod i przycisk na pilocie zaczął mieć sens:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.