Skocz do zawartości

gibek2

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez gibek2

  1. Mam takie pytanie czysto z ciekawości jeździsz z egr-em zaślepionym czy normalnie funkcjonuje ? :)
  2. gibek2 odpowiedział(a) na Wankej temat w E46
    Kasuje to się inpa jednym kliknięciem a nie jakieś cuda
  3. gibek2 odpowiedział(a) na tracs2 temat w E46
    Jakie zacieki ?? Przecież tego się nie przykleja P.s - AA sorry nie zaczailem że chodzi o wskazówki :norty:
  4. 320d Miasto : 6.3-7l zima + 1l trasa : 5.3-6.5l zima + 1l Tak u mnie
  5. Ok w takim razie czekam na efekt ;) Dziwi mnie tylko fakt ze musi coś lutowac bo w tym silniku wystarczy tylko przez obd wgrac
  6. Ja osobiście nie mam pojęcia czy to wina mapy czy nie ale jestem bardzo ciekawy jak sprawa się zakończy będę śledził temat. Daj znać czy się polepszyło na oryginalnej mapie i jak wygląda wykres. Podczas jazdy tak normalnie też było czuć taki nagły spadek mocy ?
  7. Nie tylko mocą autko jedzie a w szczególności diesel. Slyszales o czymś takim jak moment obrotowy ?
  8. Spalanie resetuje się przyciskiem BC znajduje się po środku manetki z lewej strony tam gdzie włączasz kierunkowskazy. Spalanie musisz sprawdzić dystrybutorem dodam że ja np mam mega dziwny komputer spalanie w mieście ok 9-11 l a w rzeczywistości 6-7 to samo trasa 7,5-8,5 a realnie 5-6 ale to chyba mój komputer jest ewenementem :D
  9. gibek2 odpowiedział(a) na tracs2 temat w E46
    również posiadam u siebie w macie i jestem bardzo zadowolony :)
  10. gibek2 odpowiedział(a) na kondziuuu4 temat w E46
    Hehehe 170 tys :lol: Moim zdaniem to nie powinieneś jeździć takim samochodem tylko jak najszybciej to naprawić i potem się martwic.
  11. gibek2 odpowiedział(a) na gibek2 temat w E46
    no ok dzięki za pomoc, chyba na razie będę tak jeździł a może kiedyś przy okazji wyjdzie co to było :)
  12. gibek2 odpowiedział(a) na gibek2 temat w E46
    Podpora wału jak i łącznik elastyczny nowy. No sporo i do tego sporo kaski przy tym poszło jazda drogami poza autostradowym jest luzik i ok natomiast jazda autostrada to się zaczyna. Nie wiem czy to pisalem ale gdy powiedzmy odpale samochód i od razu wjade na autostradę ( do wjazdu mam ok 3-4km ) to drgania mniejsze są o 50 % gdy osiągnie pion i przez ten czas się trochę pojezdzi to zaczyna być gorzej. Na klimie jest jeszcze gorzej może to nie wina elementów podwozia sam już nie wiem czy warto dalej szukać przyczyny bo za rok dwa mam zamiar przesiąść się na 330d
  13. gibek2 odpowiedział(a) na gibek2 temat w E46
    Chyba tak, jeżeli chodzi o rdzę to nie ma nie jest przeżarte
  14. gibek2 odpowiedział(a) na gibek2 temat w E46
    Witam wracam do tematu ponieważ dalej problem nie został rozwiązany wał wyważony i jest tak samo jak było ;/ natknąłem się gdzieś na podobny temat i ktoś tam pisał że podobne objawy ustąpiły po wymianie tuleji bocznej dyfra chyba o takie coś chodziło http://allegro.pl/tuleja-mostu-dyfra-bmw-e46-x3-z4-x1-lemforder-mbk-i5246197361.html Jak myślicie to dobry trop warto spróbować ? czy może to być winowajcą czy nie ma to nic wspólnego z moimi objawami ?
  15. Coś mi się wydaje że nie bo przy przeładowaniu wchodzi w tryb awaryjny i odcina moc ale może się mylę
  16. gibek2 odpowiedział(a) na stunter19 temat w E46
    Pytanie tylko po co ? coś się dzieje
  17. gibek2 odpowiedział(a) na adam2611 temat w E46
    nie mam pojęcia co ci podpowiedzieć, ale musisz oddać furę do dobrego mechanika bo sobie tylko więcej szkód narobisz
  18. Super, dzięki za info u mnie jest trochę podobnie też przy ok 2.5 tys zaczyna lepiej jechać i nie wiem czy też nie przydała by się regulacja sztangi
  19. Czy mógł byś podrzucić jeszcze raz wykres z hamowni bo chyba wygasło zdjęcie :) Poradziłeś sobie z tym późno wstającym turbo ? czy tak jeździsz ?
  20. gibek2 odpowiedział(a) na adam2611 temat w E46
    Czyli na początek będziesz musiał wymienić elektro zawór i zobaczyć czy będzie poprawa bo podejrzewam że błąd nie zniknie. To nie dobrze że temperatura wykracza po za środek zawsze powinien być pion. Dokładna temperaturę możesz sprawdzić w teście 7.0 Tak wchodzisz w testy
  21. gibek2 odpowiedział(a) na edwx temat w E46
    Nie napisaleś czy m47 czy m47n
  22. gibek2 odpowiedział(a) na stunter19 temat w E46
    Jak jest dobrze cofnięte go możesz nie dać rady tak sprawdzić . Co do oleju ją bym nic nie zmieniał i dalej jeździł na 10w40 sam na takim jezdze i wszystko ok.
  23. gibek2 odpowiedział(a) na stunter19 temat w E46
    Weź pod uwagę że pewnie nie masz 200 000 :cool2: ktoś pewnie z jakiegoś powodu wlał już gęstszy
  24. gibek2 odpowiedział(a) na adam2611 temat w E46
    Tak jak kolega wyżej jeśli łopatki to nic to nie da Ale może być tak że sama gruszka jest zapieczona, wiec na pewno warto ją wyciągnąć z samochodu i sprawdzić na stole czy sama gruszka gładko chodzi i czy trzyma ciśnienie ( tak jak pokazywałem ci ten filmik ze strzykawką ) różne cuda mogą dziać się w gruszce taki przykład : https://www.google.pl/search?q=czyszczenie+gruszki+turbiny&biw=1920&bih=995&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0CAYQ_AUoAWoVChMI16OnvIyLxwIVxKZyCh0EdQGN#imgrc=m6g1f4Qyr_-EGM%3A
  25. gibek2 odpowiedział(a) na adam2611 temat w E46
    No to moim zdaniem zacięta jest geometria turbiny musisz oddać samochód do kogoś jeśli nie dasz rady bo trochę przy tym roboty jest. Tutaj masz trochę o czyszczeniu zmiennej geometrii i działaniu

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.