Treść opublikowana przez gibek2
-
E46 320d Touring by be..mw | SPRZEDANE
Mam takie pytanie czysto z ciekawości jeździsz z egr-em zaślepionym czy normalnie funkcjonuje ? :)
-
Kasowanie inspekcji
Kasuje to się inpa jednym kliknięciem a nie jakieś cuda
-
Ramki chrom na zegary opinia
Jakie zacieki ?? Przecież tego się nie przykleja P.s - AA sorry nie zaczailem że chodzi o wskazówki :norty:
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
320d Miasto : 6.3-7l zima + 1l trasa : 5.3-6.5l zima + 1l Tak u mnie
-
E46 320d 136KM dziwny wykres z hamowni- spadek mocy
Ok w takim razie czekam na efekt ;) Dziwi mnie tylko fakt ze musi coś lutowac bo w tym silniku wystarczy tylko przez obd wgrac
-
E46 320d 136KM dziwny wykres z hamowni- spadek mocy
Ja osobiście nie mam pojęcia czy to wina mapy czy nie ale jestem bardzo ciekawy jak sprawa się zakończy będę śledził temat. Daj znać czy się polepszyło na oryginalnej mapie i jak wygląda wykres. Podczas jazdy tak normalnie też było czuć taki nagły spadek mocy ?
-
Momentami brakuje przyśpieszenia / ciągu 320d M47n
Nie tylko mocą autko jedzie a w szczególności diesel. Slyszales o czymś takim jak moment obrotowy ?
-
Momentami brakuje przyśpieszenia / ciągu 320d M47n
Spalanie resetuje się przyciskiem BC znajduje się po środku manetki z lewej strony tam gdzie włączasz kierunkowskazy. Spalanie musisz sprawdzić dystrybutorem dodam że ja np mam mega dziwny komputer spalanie w mieście ok 9-11 l a w rzeczywistości 6-7 to samo trasa 7,5-8,5 a realnie 5-6 ale to chyba mój komputer jest ewenementem :D
-
Ramki chrom na zegary opinia
również posiadam u siebie w macie i jestem bardzo zadowolony :)
-
E 46 3.0d przyspieszenie
Hehehe 170 tys :lol: Moim zdaniem to nie powinieneś jeździć takim samochodem tylko jak najszybciej to naprawić i potem się martwic.
-
320d wibracje przy przyspieszaniu
no ok dzięki za pomoc, chyba na razie będę tak jeździł a może kiedyś przy okazji wyjdzie co to było :)
-
320d wibracje przy przyspieszaniu
Podpora wału jak i łącznik elastyczny nowy. No sporo i do tego sporo kaski przy tym poszło jazda drogami poza autostradowym jest luzik i ok natomiast jazda autostrada to się zaczyna. Nie wiem czy to pisalem ale gdy powiedzmy odpale samochód i od razu wjade na autostradę ( do wjazdu mam ok 3-4km ) to drgania mniejsze są o 50 % gdy osiągnie pion i przez ten czas się trochę pojezdzi to zaczyna być gorzej. Na klimie jest jeszcze gorzej może to nie wina elementów podwozia sam już nie wiem czy warto dalej szukać przyczyny bo za rok dwa mam zamiar przesiąść się na 330d
-
320d wibracje przy przyspieszaniu
Chyba tak, jeżeli chodzi o rdzę to nie ma nie jest przeżarte
-
320d wibracje przy przyspieszaniu
Witam wracam do tematu ponieważ dalej problem nie został rozwiązany wał wyważony i jest tak samo jak było ;/ natknąłem się gdzieś na podobny temat i ktoś tam pisał że podobne objawy ustąpiły po wymianie tuleji bocznej dyfra chyba o takie coś chodziło http://allegro.pl/tuleja-mostu-dyfra-bmw-e46-x3-z4-x1-lemforder-mbk-i5246197361.html Jak myślicie to dobry trop warto spróbować ? czy może to być winowajcą czy nie ma to nic wspólnego z moimi objawami ?
-
[E46 320dA] Czarny dym - brak dalszych pomysłów
Coś mi się wydaje że nie bo przy przeładowaniu wchodzi w tryb awaryjny i odcina moc ale może się mylę
-
Wymiana oleju E46 2.0D 2000r.
Pytanie tylko po co ? coś się dzieje
-
e46 330d nie ma mocy jechac
nie mam pojęcia co ci podpowiedzieć, ale musisz oddać furę do dobrego mechanika bo sobie tylko więcej szkód narobisz
-
[E46] 320D 98r sedan - Shaft
Super, dzięki za info u mnie jest trochę podobnie też przy ok 2.5 tys zaczyna lepiej jechać i nie wiem czy też nie przydała by się regulacja sztangi
-
[E46] 320D 98r sedan - Shaft
Czy mógł byś podrzucić jeszcze raz wykres z hamowni bo chyba wygasło zdjęcie :) Poradziłeś sobie z tym późno wstającym turbo ? czy tak jeździsz ?
-
e46 330d nie ma mocy jechac
Czyli na początek będziesz musiał wymienić elektro zawór i zobaczyć czy będzie poprawa bo podejrzewam że błąd nie zniknie. To nie dobrze że temperatura wykracza po za środek zawsze powinien być pion. Dokładna temperaturę możesz sprawdzić w teście 7.0 Tak wchodzisz w testy
-
320d turbodziura
Nie napisaleś czy m47 czy m47n
-
Wymiana oleju E46 2.0D 2000r.
Jak jest dobrze cofnięte go możesz nie dać rady tak sprawdzić . Co do oleju ją bym nic nie zmieniał i dalej jeździł na 10w40 sam na takim jezdze i wszystko ok.
-
Wymiana oleju E46 2.0D 2000r.
Weź pod uwagę że pewnie nie masz 200 000 :cool2: ktoś pewnie z jakiegoś powodu wlał już gęstszy
-
e46 330d nie ma mocy jechac
Tak jak kolega wyżej jeśli łopatki to nic to nie da Ale może być tak że sama gruszka jest zapieczona, wiec na pewno warto ją wyciągnąć z samochodu i sprawdzić na stole czy sama gruszka gładko chodzi i czy trzyma ciśnienie ( tak jak pokazywałem ci ten filmik ze strzykawką ) różne cuda mogą dziać się w gruszce taki przykład : https://www.google.pl/search?q=czyszczenie+gruszki+turbiny&biw=1920&bih=995&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0CAYQ_AUoAWoVChMI16OnvIyLxwIVxKZyCh0EdQGN#imgrc=m6g1f4Qyr_-EGM%3A
-
e46 330d nie ma mocy jechac
No to moim zdaniem zacięta jest geometria turbiny musisz oddać samochód do kogoś jeśli nie dasz rady bo trochę przy tym roboty jest. Tutaj masz trochę o czyszczeniu zmiennej geometrii i działaniu