Treść opublikowana przez adalbert
-
BMW 325i E46 Radom WBAEV31080KL39808
adalbert odpowiedział(a) na cinek74 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA jakie wrażenia ogólne?
-
BMW 325i E46 Radom WBAEV31080KL39808
adalbert odpowiedział(a) na cinek74 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMandat i auto na lawetę, więc jak kupisz to pomyśl jak przetransportować auto do domu. Ale na początek już wiesz z kim masz przyjemność. A oglądałeś już?
-
BMW 320D E90 WBAVC31010VC36236
adalbert odpowiedział(a) na grzesiek811 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażGeneralnie chodzi o patologię, która już jest nie do zatrzymania.
-
BMW 325i E46 Radom WBAEV31080KL39808
adalbert odpowiedział(a) na cinek74 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNa "drogę" dają tzw wyklejanki wydrukowane z komputera, a ubezpieczenie jest na vin auta. Jak można tak oszukiwać ludzi, bo są jeszcze nieświadomi. Jak można takiemu gostkowi wierzyć, skoro wsadza ludzi na minę. Radzę zwracać baczniejszą uwagę, co tacy miniarze sprzedają. Opcja jest jedna, umowa, kasa, won za bramę i dalej martw się sam.
-
BMW 320D E90 WBAVC31010VC36236
adalbert odpowiedział(a) na grzesiek811 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA po co Ci 100% oryginalny lakier, pełen rys i wgniotek?? Trzeba być niezłym optymistą by szukać 10latka w oryginalnym lakierze :duh: Dla przykładu, kupiłem mamie Citroena DS4 w Szwajacarii rok 2012 pierwszy właściciel itp - cała prawa strona + dwa zderzaki lakierowane - i co z tego? Polski onanista miernikowy powiedziałby, że auto po wspawanej ćwiartce a ja mam zadbany serwisowany samochód z ładnym lakierem. Ludzie zejdźcie na ziemię, za granicą taka samo lakieruje się auta jak u nas, a nawet bardziej bo tam nikt nie spuszcza się nad tym, żeby mieć 120 pod miernikiem. :nienie: Ty wiesz co masz, bo wiesz w jakim stanie był samochód. Ale jak widzisz ostatnio wrzuconych zostało sporo 10-15 letnich perełek, które są bez rysek i wgniotek, oczywiście bezwypadkowych i powtórnie nie "odświeżanych" I co ma sobie o czymś takim myśleć ewentualny nabywca? Na każdym etapie zafałszowana historia auta, bądz jej całkowity brak, wszędzie na każdym kroku dominuje oszustwo, cynizm. Rocznie do Polski sprowadza się ok 1 miliona samochodów w tym, w ostatnim kwartale zeszłego roku blisko 30tys egzemplarzy BMW. Ktoś to wszystko musi "przemielić" Kto sprowadza te auta? Ludzie, którzy chcą zarobić. Jednemu wystarczy sprzedać i zarobić kilka setek miesięcznie z jednej sztuki (osoby prywatne :mad2: ) i "hurtownicy" mający od kilku do kilkudziesięciu sztuk. Łączy ich jedno, kupić tanio (szrot) sprzedać drożej (igła, perełka itp) Taka jest moja opinia, oczywiście ktoś może mieć odrębne zdanie, ale jak nie widzi skali tego zjawiska, lub nie chce widzieć, to już jego pieniądze i jego problem.
-
Bmw e91 318d Nowy Sącz WBAUT31030A879316 Korekta !!
adalbert odpowiedział(a) na david temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZ "przeczkola"
-
Rzeczoznawca samochodowy - sprawdzenie pojazdu przez zakupem
Zadzwoń do PZMot, większość to leśne dziadki, ale jakie dokładne :D Przy sprzedaży nie polecam, bo zawsze coś znajdą. Jeszcze FEUE VERT, nie sprawdzą ci tylko przebiegu, ale do reszty naprawdę się przykładają. Ja byłem pod wrażeniem, protokół z oględzin zawiera prawie kilkadziesiąt punktów, u mnie znalezli nawet mikropęknięcie obudowy skrzyni biegów. Jak za 170zł to super, polecam na Górczewskiej.
-
X5 E53 3.0 M54 Prośba o historię w ASO LH90611
adalbert odpowiedział(a) na _Przemek_ temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażOC na dojazd :mad2:
-
BMW E60 520d WBANX31090C087992
adalbert odpowiedział(a) na aari temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJak to nie od dealera. Dealer to nic innego jak handlarz :D Wrzuc sobie jakieś jego dane w google, coś tam kiedys był z Sierpca, być może że własnie od tego samego. Auto ładnie udokumentowane, ale pozostają jeszcze oględziny mechaniczno-blacharskie.
-
BMW e46 Będzin WBAAL31090AY39079
adalbert odpowiedział(a) na wilden temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJa go rozumiem :D Pewnie do tej pory było niewielkie zainteresowanie, aż tu nagle trafia się chętny, więc chce się pozbyć ciężaru z garba.
-
Bmw e46 touring Żory WBAAP31060JL15506
adalbert odpowiedział(a) na wilden temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDobry warsztat instalacji LPG, bez tego ani rusz bo nie wiadomo co jest założone. Pełna disgnostyka nie powinna przekroczyć 100zł jeszcze rok temu było 70zł. Co do zwrotu wartości instalacji, to tym się nie przejmuj, tutaj gostki zakładają na kilka miesięcy, a nawet tygodni przed sprzedażą. I pewnie jest to byle co, byleby było.
-
BMW E38 728 POZNAN / WBAGE41050DN17693
adalbert odpowiedział(a) na Aswaltullach temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTu nie chodzi o to czy spalanie jest dla ciebie problemem. A w ten idealny stan blachy bym nie wierzył. Ale to rzeczywiście trzeba ocenić na miejscu Jak ci handlarze robią, że "wiekowe" auta nie mają żadnej ryski, lakier od nowości i temu podobne bzdury wypisują. Pytanie oczywiście retoryczne :D
-
BMW 325i E46 Radom WBAEV31080KL39808
adalbert odpowiedział(a) na cinek74 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAni mru mru o KS, chociaż powinna być skoro od I własciciela. Pamiętaj że jak kupisz, to nie wracaj na tych wyklejkach, nie spisuj umowy na Niemca (tak może być w tym przypadku)I pamiętaj, że obiecał cały bak paliwa.
-
BMW E38 728 POZNAN / WBAGE41050DN17693
adalbert odpowiedział(a) na Aswaltullach temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPrzynajmniej ze spalaniem tak nie ściemnia, więc może pozostała część jest ok.
-
BMW 325i E46 Radom WBAEV31080KL39808
adalbert odpowiedział(a) na cinek74 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA kto to wie co się będzie pózniej z autem działo. Tozmawiałeś już z włascicielem, czy ze "słupem" w postaci ojca? Oglądałeś jakąś dokumentację.
-
bmw e46 WBAAY71020CJ73471
adalbert odpowiedział(a) na guma145 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPrzebiegi, opisy i zdjęcia jak z bajki. :D Ale tylko takie są u nas, żadnego innego wyboru nie ma "trza ino brać"
-
Bmw F11 535Xd LIFT WBA5K71030D296306
adalbert odpowiedział(a) na kamiloo98 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA dla mnie jest normalne nawet to, że auto może mieć nawet kilku włascicieli jednego dnia. Przecież technicznie jest to możliwe :D Ale do rzeczy, jeżeli auto miało kilku włascicieli w tak krótkim czasie, powinno wzbudzić zainteresowanie dlaczego tak się stało. Zwłaszcza biorąc pod uwagę nasz zrypany rynek używanych samochodów.
-
BMW e46 touring Jaworzno WBAAP31020JL14675
adalbert odpowiedział(a) na wilden temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMoże rzeczywiście - nie znam się. Ktoś coś jeszcze widzi niepokojącego? Bo chciałbym to auto zobaczyć na dniach. Tu nie chodzi o to, czy się znasz czy nie. Po prostu istnieją też inne powody wymiany przedniej szyby. I tylko do tego faktu się odniosłem.
-
E90 318i Radziejów, VIN - WBAAPF51060A420166
adalbert odpowiedział(a) na joker131313 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażW ogóle nigdzie nimi nie jeżdzą. Kupują, stawiają na podwórku i czekają na polską bidę z nędzą i oddają za grosze, w ramach reparacji wojennych. :D
-
BMW e46 touring Jaworzno WBAAP31020JL14675
adalbert odpowiedział(a) na wilden temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTwierdzenie, że wymieniona przednia szyba to efekt dzwona, jest trochę na wyrost. Trochę błądzisz.
-
E36 328I+LPG Częstochowa WBABK71090ER61951
adalbert odpowiedział(a) na Lucky_Luke temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażLPG montował po prostu średnio rozgarnięty gazownik. Tak się nie robi w renomowanych warsztatach więc myślę, że było coś "po taniości" Wygląda ohydnie.
-
BMW 318 E46 WBABV71060JZ45821
adalbert odpowiedział(a) na hakashi temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWydaje mi się, że jest jeszcze wiele innych elementów niż sama ocena auta ze zdjęć, które mogą pomóc w podjęciu decyzji przyszłemu nabywcy. Owszem, należy trzymać się tematu, ale nie aż tak sztywno.
-
BMW 325 na allegro warto WBAWB31050PS94861
adalbert odpowiedział(a) na szybki123456 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCiekawa teoria.
-
CarFax - sprawdzanie aut sprowadzanych z USA
adalbert odpowiedział(a) na trucker_hiob temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo pozdrawiam :cool2: Nie przypuszczałem, że ciebie tutaj spotkam. :D
-
CarFax - sprawdzanie aut sprowadzanych z USA
adalbert odpowiedział(a) na trucker_hiob temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTrucker Hiob to "ksywka" polskiego kierowcy tirów w USA. Ciekawe czy to ten, czy ktoś użył jego nicka.