Treść opublikowana przez adalbert
-
BMW 325i E46 Radom WBAEV31080KL39808
adalbert odpowiedział(a) na cinek74 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJak nie jesteś w stanie sam ocenić auta, to daj sobie spokój. Co z tego jak pojedziesz, popatrzysz i być może podejmiesz niewłasciwą decyzję. Zabierz kogoś obeznanego w temacie.
-
BMW 325xi, E90, WBAVD11046AV05764
adalbert odpowiedział(a) na skatejol92 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażW takim razie gdzie dopisek "auto po sułtanie? :D
-
e60 530i 2004 WBAN710X0B002673
adalbert odpowiedział(a) na cahir temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJaki własciciel komisu, takie auta. I w tym przypadku to się potwierdza :D
-
BMW 325xi, E90, WBAVD11046AV05764
adalbert odpowiedział(a) na skatejol92 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTeraz najgorsza nora ma szyld "salon" a były tu już salonowe auta, więc nie do końca wiadomo jak jest w tym przypadku
-
E39 520i 2003 , Radom WBADT21030GZ17702
adalbert odpowiedział(a) na cinek74 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo wszystko prawda co napisałeś, dokładnie tak własnie jest. Jak myślisz ilu ludzi to ogarnie, tak procentowo, 1% i to pewnie i tak będzie zawyżone. :D
-
BMW 325xi, E90, WBAVD11046AV05764
adalbert odpowiedział(a) na skatejol92 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSprawdz co to za salon, bo niektórzy nadużywają tego określenia i tam szukaj historii auta.
-
Bmw F11 535Xd LIFT WBA5K71030D296306
adalbert odpowiedział(a) na kamiloo98 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZdjęcie zawiera "lokowanie produktu" :D
-
Skradziono czarne BMW z4
To błąd że nie cgcesz zgłaszać. Zawsze to policja na odprawach ma podane "parametry" auta i jak zobaczą to się zainteresują, nawet jak został porzucony i normalnie zaparkowany. Tym bardziej jak zwróci uwagę czymś innym i sprawdzą w bazie danych, to nie będzie figurował i policja pojedzie dalej.
-
BMW e92 335d VIN:WBAWD71050P075089
adalbert odpowiedział(a) na mnorbert temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażBardzo dobrze, że pojechałeś obejrzeć. Teraz może inaczej spojrzysz na tego typu okazję.
-
BMW E46 WBAAS71010FY49649
adalbert odpowiedział(a) na Ermenegildo temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCzy dalsza dyskusja ma sens? Nie. Mam nadzieję, że twój samochód "obroni" się sam, wierzę też, że jest "perełką" ale dosyć już tej kryptoreklamy.
-
BMW E46 WBAAS71010FY49649
adalbert odpowiedział(a) na Ermenegildo temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTrzeba ten dział zamknąć, gdyż nie ma on prawa bytu. Po co własciwie ludzie wrzucają auta do oceny, zamiast od razu jechać na oględzin Pózniej pojawiają się tacy jak Kregore, wyzywa udzielających się na forum od hejterów uważa, że wszyscy jeżdzą ulepami tylko nie on Czy wypowiedzi na podstawie zdjęć i opisu są rażące lub niesprawiedliwe niech oceni sam autor tematu Kregore, możesz jeszcze zgłosić do administracji portalu zażalenie, jak to niektórzy forumowicze skrzywdzili twój samochód nie oglądając go. Albo zostaną zbanowani :) albo usłyszysz pełną definicję działalności tego forum. Na razie to zrobiłeś ze swojego auta pępek tego działu.
-
BMW E46 WBAAS71010FY49649
adalbert odpowiedział(a) na Ermenegildo temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażOpinie, uwagi, spostrzeżenia, o coś takiego prosił autor tematu. Więc nie wyzywaj ludzi, bo to ty na razie hejtujesz za swoim autem. Do chwili jego oględzin pozostanie tak jak jest. Skoro jest takie super to obroni się samo. Zaproś kolegę i to jego przekonaj, że ma kupić własnie twój samochód.
-
BMW E46 WBAAS71010FY49649
adalbert odpowiedział(a) na Ermenegildo temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażBoardliterature hollandish.
-
BMW E46 WBAAS71010FY49649
adalbert odpowiedział(a) na Ermenegildo temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażLiterature Dutch więc ewidentnie na rynek holenderski, a co się z nią tak naprawdę działo, to tego nie wie nikt.
-
BMW E46 WBAAS71010FY49649
adalbert odpowiedział(a) na Ermenegildo temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZgadza się, niektórzy piszą jak najwięcej nawet to czego nie ma. Taki sposób dobrze się sprawdzał jeszcze kilka lat temu. Wracając do auta. To "holenderka" więc warto baczniej przyjżeć się przebiegowi.
-
BMW E46 WBAAS71010FY49649
adalbert odpowiedział(a) na Ermenegildo temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAutentyczny przebieg, który potwierdza stan auta :lol: Jakaś nowa świecka tradycja? Dobrze, że wspomniał tylko o mpakietowych wykończeniach :D Zdjęcia rzeczywiście z d... wyjęte, zapytaj co ma z dokumentacji auta, ale pewnie niewiele, jak nie nic.
-
BMW E70 4,8i Grabowo LZ71022
adalbert odpowiedział(a) na EdzioSpawacz temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażO czymś takim jeszcze nie słyszałem, ale człowiek uczy się całe życie :D
-
BMW E70 4,8i Grabowo LZ71022
adalbert odpowiedział(a) na EdzioSpawacz temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPewnie czeka na mniej dociekliwego :D
-
e46 330i WBAEV51090PD80160 Katowice
adalbert odpowiedział(a) na Merk temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMerk z całym szacunkiem, po ch... śtawkę się tak branzlujesz, jedz obejrzyj i zdaj relację.
-
E90 318i Radziejów, VIN - WBAAPF51060A420166
adalbert odpowiedział(a) na joker131313 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNiemcy przegrali wojnę, więc teraz w ten sposób odwdzięczają się za wyrządzone szkody wojenne. I jeszcze jedna sprawa, "nie jestem handlarzem" A kim jest ktoś co cokolwiek sprzedaje? Może obejrzysz na żywo :D
-
e46 330i WBAEV51090PD80160 Katowice
adalbert odpowiedział(a) na Merk temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKiedyś na Modlińskiej na dystansie 1 km. było ze 20 komisów. Teraz został sam "dres".
-
F10 525 Warszawa WBAXA31060DW63364
adalbert odpowiedział(a) na Cadi temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażGrali, grali. Zwłaszcvza "7" z czwórką z tyłu. Pancerne szyby, poczwórna blacha, jeżdził sam Obama. Miodzio.
-
e46 330i WBAEV51090PD80160 Katowice
adalbert odpowiedział(a) na Merk temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPanowie nie narzekajcie. Jakby to było w całej skórze, to dopiero byłaby bardaszka. Kto miał ten wie. :D
-
E-46 328 co o nim sądzicie? VIN: wbaam51060eh69027
adalbert odpowiedział(a) na Woźny. temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażBMW w takim kolorze rzeczywiście rzuca się "na oczy" bardzo fajny i mi też się podoba. Ale czy poławiacze pereł to docenią? Otóż myślę, że nie. To ponad ich siły, cena, kolor. Będziesz miał problem ze sprzedażą chyba, że przemalujesz na czarny lub srebrny i zejdziesz z ceny do 10tyś :D
-
e46 330i WBAEV51090PD80160 Katowice
adalbert odpowiedział(a) na Merk temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażale ja się przecież nie puszę. Chciałem tylko zapytać Was o opinię... A co jest nie tak z tymi nerkami? Pytam, bo ja nie wiem jakie powinny być... Czy zadbana e46 z tego rocznika nie powinna mieć grama rdzy? To nie było do ciebie, tylko tak ogólnie. Jak widzisz sama osoba Zenka wzbudza niepohamowane emocje, a wsodatku Zenek i jeszcze jego auto, to już niezły melanż :D