Treść opublikowana przez adalbert
-
e46 330i WBAEV51090PD80160 Katowice
adalbert odpowiedział(a) na Merk temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażOględziny, sprawdzić dokumentację, a nie puszyć się na odległość.
-
E92 325i. VIN: PU81407
adalbert odpowiedział(a) na masta112 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDokładnie :cool2:
-
BMW 320i E90 / WBAVA7107VA35762
adalbert odpowiedział(a) na lukas1 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJak najbardziej jechać i zweryfikować ten cud motoryzacji. To najlepsza nauka :cool2:
-
E92 325i. VIN: PU81407
adalbert odpowiedział(a) na masta112 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażChyba bardziej zamotany :D
-
BMW 320i E90 / WBAVA7107VA35762
adalbert odpowiedział(a) na lukas1 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZ opisu i zdjęć wynika, że auto prosto z fabryki :D Lepiej brzmi "auto od księdza" niż od kobiety :mrgreen:
-
E92 325i. VIN: PU81407
adalbert odpowiedział(a) na masta112 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTak, ta nieszczęsna klapa z nieodpowiednim oznakowaniem. Ja np. nadal nie wiem czemu jest inaczej, przeczytałem wszystkie posty w temacie i nic.
-
E46 320d 2003 pomoc w ocenie/wycenie - VIN-WBAAP71030PJ57694
adalbert odpowiedział(a) na PiotrowskiGD72 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSkąd się biorą takie ludki jak ten Piotrowski. Człowiek chyba nie rozumie idei forum. Jest następnym, który wchodzi na forum i wszystko i wszystkich próbuje rozstawić po kątach.
-
E92 325i. VIN: PU81407
adalbert odpowiedział(a) na masta112 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie wiem jak ci to dokładnie wytłumaczyć, ale w opisach występują pewne "schematy" tekstowe z którymi jak ktoś miał styczność, to może ocenić w dużym przybliżeniu czego można się spodziewać po prezentowanym aucie podczas oględzin. Może to dla niektórych może być niedorzeczne, ale często się sprawdza.
-
E-46 328 co o nim sądzicie? VIN: wbaam51060eh69027
adalbert odpowiedział(a) na Woźny. temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCokolwiek by się nie pisało, cokolwiek by się nie działo podczas oględzin, auto zostanie chyba kupione. Gratuluję, ale sprzedawcy :D
-
E92 325i. VIN: PU81407
adalbert odpowiedział(a) na masta112 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż"Postawa" własciciela na podstawie jego wypowiedzi i opisu, też jest ważna. Kto chce, może jakieś wnioski wyciągnąć, tak na początek.
-
E46 320i 2000, Libiąż WBABM11010JK07151
adalbert odpowiedział(a) na smialyyy temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA jaki ten dzwon miałby być? :D Jak takiego szukasz to do wyboru do koloru, można przebierać.
-
e60 WBANX51040C056841 Zduńska Wola
adalbert odpowiedział(a) na piotrucha8 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPrzekaz dla tych jeszcze łudzących się, że jest inaczej, raczej nie trafi :D
-
BMW 320i E90 / WBAVA71070VC17235 / Niemcy
adalbert odpowiedział(a) na lukas1 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNiestety nic nie zrobisz. Kolor tej skóry sprawia to, że popękana wygląda tragicznie. Można na chwilę oczyścić miejca pęknięć z brudu, ale to prowizorka, z powrotem szybko wszystko wychodzi.
-
e60 WBANX51040C056841 Zduńska Wola
adalbert odpowiedział(a) na piotrucha8 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażBył kiedyś program jakie auta "opłaca" się przywozić z Francji. Pewien handlarz się rozpruł i cała ekipa pojechała oglądać te perełki. Szroty powypadkowe z placu ubezpieczalni, rzeczywiście ładowane widlakiem. Podobno głównymi kupcami są tylko Polacy, nawet ciapate tam nie zaglądają.
-
BMW e-46 320D M-Pakiet WBAAL71060KG66724 <--------------
adalbert odpowiedział(a) na pablo9879856 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJak już to już chyba lepsza benzyna, mniejsze koszty jakby co. A teraz musi klekotać i koniec. Fenomen diesla w Polsce, zwłaszcza BMW jest ogromny. Nie wiem czy ktoś pamięta, że w końcu lat 90 i na początku 2000r nie było większego obciachu jak jazda klekoczącym BMW. Ale cóż, czasy się zmieniają :D Taki Niemiec jak ma dwa auta, to zawsze jeden to diesel do pracy, a drugi benzynka na wycieczki.
-
E71 X6 35D WBAFG01000L387018 2010
adalbert odpowiedział(a) na piotrek_e38 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie absolutnie. Auto oglądałem. Na zdjęciach nie widać ale przy klapce wlewu paliwa łuszczy się lakier, nie sądzę że ori BMW tak wygląda. Z moich informacji była mocno obtarta prawym bokiem na całej długości ( przypadkiem poznałem gościa który diagnozował elektronikę i przebieg w aucie ) Przebieg oryginalny , ogólnie auto ładnie wygląda. Felgi nie te które są w VIN. Auto dla mnie odpada bo nie wystawiają FV a tylko takie mnie interesuje . pzd dzięki za zainteresowanie Mają tyle nr. tel. stronę w internecie, a faktur nie wystawiają? Dobrze zrozumiałem? W opisie "auto zarezerwowane"
-
BMW E46 318 2002 Pszów WBAAY71060FZ42505
adalbert odpowiedział(a) na Ichtio temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDlatego, że jak prawą ręką podczas jazdy wykonujesz różne czynności, tak lewą trzymasz kierownicę, co byś w nic nie przywalił. :D Taką mam koncepcję, chyba dobrą :lol:
-
E39 520i 2003 , Radom WBADT21030GZ17702
adalbert odpowiedział(a) na cinek74 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPodziwiam ogrom pracy włożonej w przygotowanie tego auta do zdjęć :D Blacha wygląda tak, jak z fabryki (nawet lepiej) I doprowadzenie fotela kierowcy do takiego stanu jaki widać. Wątpię, żeby ten samochód miał tyle przelatane ile "deklaruje" własciciel.
-
E71 X6 35D WBAFG01000L387018 2010
adalbert odpowiedział(a) na piotrek_e38 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZarezerwowałeś to auto?
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
adalbert odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPopieram :cool2: Sam jezdzę na lpg od 94r kiedy to w Polsce było tylko kilkanaście stacji, a w Warszawie aż trzy :D Pierwsza to był oryginalny holenderski Prins, pózniej już tylko markowe instalacje dedykowane do danego silnika. Mija 21 lat, a ja nigdy nie miałem żadnych problemów.
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
adalbert odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie przesadzacie? :D To auto według "polskich standardów" nie jest uszkodzone. A gdyby ktoś już się dopatrzył tych parkingowych zarysowań, to auto na pewno był zrobione zgodnie ze "sztuką i na oryginalnych częściach" :mrgreen:
-
WBADM51000GS00642 BMW e39 2,8
adalbert odpowiedział(a) na Zmorek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażChce się zamienić bez dopłaty ze swojej strony. Niezwykle rzadko zdarzają się wymiany 1:1 zwłaszcza innych marek. Być może, że padaka szuka trochę mniejszej padaki. :D
-
Re: bmw e61 545i b489551
adalbert odpowiedział(a) na maniek21112 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażChciałem się tylko upewnić :D
-
Re: bmw e61 545i b489551
adalbert odpowiedział(a) na maniek21112 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPodaj nick tego bękarta :D
-
e46 330i WBAAW51030JU10913
adalbert odpowiedział(a) na pablo1989 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo forumowicz, więc próbuje sprzedać wśród swoich :D