Treść opublikowana przez adalbert
-
E46 325i sedan WBAEV31020KL36273
adalbert odpowiedział(a) na dxtr71 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJak to nie wymienią połowy częsci :D Mało tu było "świeżo" sprowadzonych rodzynów wystawionych za 15tys a w opisie podają wraz z ceną co wymienili i okazuje się, że przekroczona została suma wartości auta. Ludzie czytają takie bajki i w nie wierzą jak małe dzieci.
-
BMW 320D WBAAP710X0PP25472
adalbert odpowiedział(a) na juttah temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJa wiem o co ci chodzi. Miałem kiedyś pewne auto, ale przy sprzedaży okazało się że mam na obudowie asb jakieś mikropęknięcie, które okazałą się zwykłym zarysowaniem. I interes poszedł się jebać.
-
BMW 320D WBAAP710X0PP25472
adalbert odpowiedział(a) na juttah temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTak samo jak się nie przyzna co się faktycznie z autem działo, tak samo nie zgodzi się na płacenie za cokolwiek, przynajmniej ja o takim przypadku nie słyszałem.
-
BMW 320D WBAAP710X0PP25472
adalbert odpowiedział(a) na juttah temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJako powód, bardzo często piszą, że od ryski lub kamyczka. Z przystawionym pistoletem do skroni nie powie ci prawdy, jeżeli taką zna, a przeważnie zna :D Nie pytaj handlarza co wie o aucie, tylko sam sprawdzaj stan i historię.
-
Od Rzeźnika E92 325i ok.Rawicza WBAWE31000PV89650
adalbert odpowiedział(a) na KacperCzewa temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie zawsze, niektórzy tak naprawdę do końca nie wiedzą co mają pod maską, bo ich to najmniej interesuje :D wierzą święcie co napisze handlarz i tego nie sprawdzają.
-
Od Rzeźnika E92 325i ok.Rawicza WBAWE31000PV89650
adalbert odpowiedział(a) na KacperCzewa temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJest z tego morał, następny ocalony i chyba wyleczony :D Co do braku własciciela przy oględzinach, to był to kiedyś stary numer na tzw "niemote" Gostek wystawiał kogoś ze znajomych albo z rodziny, a ci ani a, ani be, ani kukuryku. Nie wiem czy akurat tak było w tym przypadku, ale oznacza to rewolucyjną wręcz czujność, bo żywot takiego auta bywał bardzo skomplikowany.
-
Od Rzeźnika E92 325i ok.Rawicza WBAWE31000PV89650
adalbert odpowiedział(a) na KacperCzewa temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMoże napisz jeszcze jak gostek reagował i co mówił. Będzie trochę bardziej "śmieszno i straszno" Witamy wśród tych co nie poławiają pereł. Bez urazy, ale taka nauczka wyjdzie ci na zdrowie :D
-
ALLEGRO - BMW 520i AUGUSTÓW WBANA31060B007667
adalbert odpowiedział(a) na ojciec_dyrektor temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPo co się aż tak rozpisuje, mógł napisać "auto w lepszym stanie niż jak wyszło z fabryki" albo że jezdził nim sułtan Kuwejtu. A tak to chłopina się namęczył, a i tak wyszło odwrotnie od zamierzonego skutku. Najbardziej ryczy krowa, która daje mało mleka :D
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
adalbert odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażOpis vs zdjęcia :mad2: Nie da się tego strawić.
-
E90 320 Wodzisław Śląski - WBAVC31000VC49866
adalbert odpowiedział(a) na roootz temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażOszczędni i sknerowaci Niemcy, specjalnie dla potrzeb Polaków "hodują" auta z takim przebiegiem, płacąc wysokie progi podatkowe. Często dorzucają promocyjną cenę :D A tak na poważnie, autentyczność KS możesz potwierdzić dzwoniąc do dwóch ostatnich serwisów, przy okazji może łykniesz trochę historii tego auta o ile takiego w ogóle tam widzieli.
-
BMW X5 E53 3.0i VIN: LH88227 Warszawa
adalbert odpowiedział(a) na k902 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMoże to jakiś przeszczep, a nie mieli innych papierów tylko z 2001r :D
-
BMW X5 E53 3.0i VIN: LH88227 Warszawa
adalbert odpowiedział(a) na k902 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażRocznik zawsze był do przodu, a tu do tyłu :D
-
E39 540i manual WBADN51020BR65829 Warszawa
adalbert odpowiedział(a) na Bolim1985 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie potwierdzam :wink:Również :D
-
BMW e46 320d vin WBAAT91030AT99072
adalbert odpowiedział(a) na BoooM temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażD?awno nie było nic z Płocka :lol: Zdjęcia nadal "te same", ceny też. :D Poczytaj sobie tematy od tego gostka i sam zadecyduj. Do tego "holenderka" i alles gut.
-
BMW X3 E83 vin wbape11078wh46667
adalbert odpowiedział(a) na duszekpol temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTen opis już gdzieś czytałem :D
-
BMW E60 525i , VIN WBANE31070B927277
adalbert odpowiedział(a) na Gringo92 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż"świeżo sprowadzone" jedno najpiękniejszych określeń handlarskich. "Mega doinwestowane" ciekawe, przed chwilą sprowadzone :D A wystarczyło dopisać odpowiedni artykuł z kodeksu cywilnego i w świetle polskiego prawa, byłby całkowicie kryty w wypisywaniu głupot. Ile jeszcze idiotyzmów zawartych jest w opisie, trzeba się przekonać na miejscu, o ile nie odejdzie taka ochota.
-
BMW 318 E46 143KM WBAAY71050FZ61448- uwaga!!
adalbert odpowiedział(a) na stifler959 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZgodnie z art 66 mógł np. pokazać ci resoraka albo dziecięcy samochodzik na pedały. :D
-
BMW e46 330d, WBAEX91020JW99451
adalbert odpowiedział(a) na satsun temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPrzecież dla wielu KS nie jest ważną rzeczą w ustaleniu historii auta, chociaż nawet stara może przybliżyć co nie co. Niektórzy bardzo chcą poznać przeszłość, ale robią to tak jakby im do końca nia tym nie zależało.
-
E39 530i manual 2001r. Wągrowiec vin-WBADT510X0CE72192
adalbert odpowiedział(a) na Kamniell temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażByło już kilka ambasad, teraz konsulat, jakieś rządy, auto ojca dyrektora itp. eh przedszkolne teksty.
-
BMW e46 328i EZ45877
adalbert odpowiedział(a) na Gardor temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJeszcze raz, tylko powoli.
-
BMW e46 330i WBAEV510X0PD80698
adalbert odpowiedział(a) na domenicos temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJeżeli ktoś pisze w ogłoszeniu "świeżo" :lol: sprowadzone z Niemiec, to porównania cen są skierowane własnie tam, a nie do Francji czy Włoch. Owszem, wszędzie trafiają się perełki i to nawet za przystępną cenę. Tylko ile może ich u nas być, wśród 5 mln. samochodów sprowadzonych do Polski od 2007r. W w/w krajach kwitnie handel wewnętrzny autami, tak samo jak u nas. Każde auto musi swoje odstać zanim znajdzie swojego amatora. Niestety, wiedza w temacie tamtejszych cen przyzwoitych egzemplarzy, jest u nas zerowa o czym świadczą te przeliczniki ojro-złotówka będzie u nas zawsze szokiem. Ale jak napisałem w poprzednim poscie, dla "tubylców" nie jest to nic dziwnego.
-
BMW e46 330i WBAEV510X0PD80698
adalbert odpowiedział(a) na domenicos temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie zapominaj, że w tych "bogatych" krajach 3/4 społeczeństwa żyje na średnim poziomie, da się przeżyć ale bez fajerwerków i to dla nich jest taka oferta. I jeszcze na tyle ich stać, a u nas nie do pomyślenia, bo mnożymy te ojraki x 4 i niektórzy tracą przytomność. Jedz zarabiaj tam, a zobaczysz, że nie odczujesz wielkiego uszczerbku w budżecie przy zakupie takiego auta. No chyba, że z zarobkami średniej krajowej u Niemca, porywasz się na modele o kilka szczebli wyższe. Tam się nie da kupić czegoś co jest dobre, za niewielkie pieniądze.
-
ALLEGRO - BMW 520i AUGUSTÓW WBANA31060B007667
adalbert odpowiedział(a) na ojciec_dyrektor temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA jakby wyszło skąd jest auto, to byś się zapoznał co handlarze ciągną z Francji. :D
-
BMW e46 330i WBAEV510X0PD80698
adalbert odpowiedział(a) na domenicos temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTakie są ceny za dobre auto, ale nie dla Polaków. Sam to przemnożyłeś i tak to wychodz, dla łowców skalpów szok, a tam to normalne. I nie ma w tym żadnej przesady, to znaczy dla nas jest, bo niektórzy nie potrafią zrozumieć, że tam rynek aut używanych rządzi się innymi prawami.
-
BMW e46 330i WBAEV51070KN50722 Jarosław
adalbert odpowiedział(a) na groszek112 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJak widzisz niewiele brakowało, a kupiłbyś auto rok młodsze. Wątpię żeby sam sprostował "pomyłkę" gdybyś ty tego nie zrobił.