Treść opublikowana przez adalbert
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
Ale locha :D 200kg jak nic.
-
BmW e70 2008r 4,8i VIN L091053
adalbert odpowiedział(a) na EdzioSpawacz temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWszystko sprawdza się tylko w jednym przypadku. Auto kupione w polskim salonie i tam serwisowane, reszta to jedna wielka niewiadoma.
-
BmW e70 2008r 4,8i VIN L091053
adalbert odpowiedział(a) na EdzioSpawacz temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJa też się zastanawiam dlaczego niektórzy są zapatrzeni w ASO, jak w święty obrazek. Drogo i do d...
-
BmW e70 2008r 4,8i VIN L091053
adalbert odpowiedział(a) na EdzioSpawacz temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażRobią łachę, robią. I z tą starannoscią też nie jest najlepiej. :D
-
e46 330i Pabianice PD82162
adalbert odpowiedział(a) na domenicos temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNiewątpliwie powinieneś zrobić fachowy przegląd, czy aby było tylko tyle ile widać.
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
adalbert odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażW Szwajcarii topielce stoją na tym samym placu co powypadkowe szroty.
-
BMW e46 330i WBAEV51070KN50722 Jarosław
adalbert odpowiedział(a) na groszek112 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJa myślę, że proporcje są troszkę inne. Ci co mają 20tys szukają za 40 :D
-
BMW e46 330i WBAEV51070KN50722 Jarosław
adalbert odpowiedział(a) na groszek112 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA co to w nr. VIN zawarte są jakieś dane osobowe? Nie popadajmy w paranoję.
-
e39 530d 2002r WBADL81010GX59265 Gliwice
adalbert odpowiedział(a) na PawelRybnikE39 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZadzwoń do Niemiec, u nas wielka łaska.
-
BMW E60 520d WBANX31020CW75099 Busko-Zdrój Pińcz - korekta !
adalbert odpowiedział(a) na DRAY temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażBo nikt tego nie zgłosił, a prokuratura ma to w d.... W każdej chwili jak ktoś złoży pisemny wniosek "o możliwości popełnienia przestępstwa" prokuratura musi się do niego odnieść.
-
BMW E60 520d WBANX31020CW75099 Busko-Zdrój Pińcz - korekta !
adalbert odpowiedział(a) na DRAY temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTutaj się mylisz. Wystarczy, że skierujesz taką informacj jak wyżej do prokuratury. Są znamiona popełnienia przestępstwa, chodzi tylko o to jak się do tego ustosunkują. Ale myślę, że wystarczy jak takiego gostka wezwą do złożenia wyjasnień, pełne pory będzie miał na pewno.
-
BMW E60 520d WBANX31020CW75099 Busko-Zdrój Pińcz - korekta !
adalbert odpowiedział(a) na DRAY temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażFałszowanie dokumentów jest ścigane z urzędu (tylko czy prokuratura uzna KS za dokument :D ) Więc panowie prokuratorzy z niespotykanym jak dotąd obrzydzeniem, uprzejmię donoszę, że mamy do czynienia z przypadkiem fałszerstwa i potwierdzeniem nieprawdy :D Jest paragraf, jest człowiek, więc do roboty.
-
e39 530d 2002r WBADL81010GX59265 Gliwice
adalbert odpowiedział(a) na PawelRybnikE39 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż"Dobre auto" to teraz takie, które odpali i jezdzi. I dobrze :D Historia auta też teraz nie jest ważna, bo kto chciałby się dowiedzieć, że było np po ciężkim spotkaniu z przeszkodą.
-
X3 e83 3.0 sd, 2006, Nowy Targ, WBAPD71020WF52431
adalbert odpowiedział(a) na Juriusz temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażI pierscionki na łapach i ćwieki na doopach, dają taki efekt. Nie jest ważne czy to jest prawda, zależy kto co i jak sobie tłumaczy :lol:
-
BMW E60 520d WBANX31020CW75099 Busko-Zdrój Pińcz - korekta !
adalbert odpowiedział(a) na DRAY temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo ja powiem, że to jest bydlę. Niech buras zgłasza to do odpowiednich organów, tylko nie powinien tego robić, bo sam się podpierdolił.
-
E38 WBAGG81010DF88037 Choszczno
adalbert odpowiedział(a) na szpota14 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKierownica to fajna sprawa, telefon też dostrzegłem, reszta to już tylko "prezentacja" alusiów. :D
-
e60 WBANX31000C386626 Bieruń KOREKTA !!
adalbert odpowiedział(a) na piotrucha8 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKS nie ma, więc dokumentów z tej aukcji komorniczej pewnie też. Jest to ostatnio często używany argument.
-
e46 compact Radom vin WBAAT51050FW58477
adalbert odpowiedział(a) na browar316i temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJeżeli wyjezdzasz ze Szwajcarii autem na kołach, to tablice wyjazdowe mają czerwony pasek. W górnej częsci masz cyfrę oznaczającą miesiąc do końca którego są ważne, a w dolnej aktualny rok, jest to też sygnał do kiedy jest ubezpieczenie. Wioząc auto na lawecie nie dostajesz żadnych blach. Te które przyczepiają handlarze, są podróbą oryginałów i żaden by nie wyjechał ze Szwajcarii na tych tekturach. Te prezentowane w twoim linku po kupnie samochodu są zabierane przy transakcji kupna np. z ob szwajcarskim, a na placach auta na eksport są zawsze wyrejestrowane. I tak jak napisałem, albo auto ląduje od razu na lawetę, albo jak chcesz wracać na kołach, musisz zapłacić ubezpieczenie i pobrać blachy wyjazdowe, przejść przegląd i ubezpieczyć. Handlarze kupując padaki zawsze ędą wiezli na lawetach i zgadnij dlaczego :D
-
e46 compact Radom vin WBAAT51050FW58477
adalbert odpowiedział(a) na browar316i temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTakie własnie padła kupują. Na lorze przyjechała bo hurtowo taniej :D nie wiadomo czy o własnych siłach sama by dojechała. Poza tym nie byłoby szans, żeby przeszła wywozowy przegląd.
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
Jak czytam i widzę coś takiego to uważam, że sterylizacja powinna być obowiązkowa.
-
e46 compact Radom vin WBAAT51050FW58477
adalbert odpowiedział(a) na browar316i temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie do końca jest tak jak napisałeś "nie ma tablic= samochód bez prawa rejestracji" chociaż w 99% tak własnie jest. Ten 1% to jest np. ma lawetę i taniej jest przywiezc. Robiąc opłaty na granicy (najbardziej się opłaca) i mając znajomego celnika i rzeczoznawcę, można niezle urwać na opłatach. Chociaż jest w miarę "całe i zdrowe" może wjechać jako trup. :lol:
-
e46 compact Radom vin WBAAT51050FW58477
adalbert odpowiedział(a) na browar316i temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSkąd sprzedawca wie, że wszystko było wymieniane na czas? Tym autem nie można spokojnie wracać do domu, chyba że ma blachy wyjazdowe. Nie widać ich, ale na pewno ich nie ma, bo pewnie auto przyjechało na lawecie (powody mogą być różne z przewagą tego jednego :D ) Daj znać co sie dowiedziałeś w serwisie. Rozmawiałes w ogóle z włascicielem?
-
e46 compact Radom vin WBAAT51050FW58477
adalbert odpowiedział(a) na browar316i temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA czego zamierzasz się dowiedzieć w polskim ASO skoro użródła będziesz miał pełną i przede wszystkim wiarygodną historię. D?ziwię się, że bariera językowa tak paraliżuje ludzi, przecież jest to dla twojego dobra, ale zrobisz jak uważasz. Powodzenia. Wiesz ilu ludzi tak naprawdę nie wie czym jezdzi? Bo nie wykonali jednego prostego telefonu.
-
e46 compact Radom vin WBAAT51050FW58477
adalbert odpowiedział(a) na browar316i temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo o niemiecki nie pytam :D A tak na poważnie, spisz sobie po polsku pytania, przetłumacz translatorem i wyślij maila. Druga opcja która będzie kosztować 20 może 30zł. to idziesz do tłumacza, który np. z twojego telefonu dzwoni i rozmawia. To tak na szybko.
-
e46 compact Radom vin WBAAT51050FW58477
adalbert odpowiedział(a) na browar316i temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDawno nie było "radomskich szwajcarów" :D Kolego, widzę KS i to chyba nawet w oryginalnym futerale, tylko czy ona jest w środku. Jak jest, to wykonujesz telefon do dwóch ostatnich serwisów w celu, potwierdzenia przebiegu i ewentualnej historii większych napraw. To najszybsza droga i na pewno uzyskasz to o co prosisz.