Treść opublikowana przez adalbert
-
E93 330d VIN: WBADY71080E432515
adalbert odpowiedział(a) na Rooned temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZadałeś pytanie czy było lakierowane czy nie. Więc może być tak że, jeden odpowie tak, drugi nie, a trzeci być może. I co wtedy zrobisz? Też wyrazisz swoje niezadowolenie z odpowiedzi? W takich kwestiach to tylko dobry blacharz może się wypowiedzieć i to podczas oględzin.
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
adalbert odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażHolenderki ponad wszystko. !00% sprowadzanych z tego kraju samochodów ma cofane liczniki i to na grubo, oprócz jednego pedała co cofnął ze 180 na 150 tyś :mad2:
-
BMW E60 520i VIN WBANA31080B008786
adalbert odpowiedział(a) na pkjack temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo co tutaj robisz?
-
E93 330d VIN: WBADY71080E432515
adalbert odpowiedział(a) na Rooned temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażRzeczywiscie, też tak pomyślałem :D Jakiś taki szablon jest w tego typu wypowiedziach.
-
e90 320d VIN WBAVC31070VC66860 / Warszawa
adalbert odpowiedział(a) na smyk temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTrzecie, na środku :D
-
e90 320d VIN WBAVC31070VC66860 / Warszawa
adalbert odpowiedział(a) na smyk temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSprachversion english.
-
BMW E60 520i VIN WBANA31080B008786
adalbert odpowiedział(a) na pkjack temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPowiem szczerze że facebook wali mnie delikatnie. Natomiast nadal nie wiem na podstawie jakiego "logarytmu" nadal twierdzisz że mają dobre auta. Na podstawie analizy postów? Wytłumacz mi to, bo tępy jestem, a też chciałbym mieć możliwość wróżenia bez oglądania samochodów. :D
-
BMW E60 520i VIN WBANA31080B008786
adalbert odpowiedział(a) na pkjack temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJa też codziennie przeglądam forum, ale tylko na tej podstawie takich wniosków nie mogę wyciągnąć. Masz jakiś nowy sposób :D
-
E87 118D 2007, Ostrów Wlkp. WBAUD71060P213505
adalbert odpowiedział(a) na GregorX temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWymieniony kompletny rozrząd przy przelocie 103tys. Bezwypadkowy też pewnie nie jest.
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
adalbert odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJa pierd... I ten burak cukrowy napisał bezwypadkowy. Ktoś mu kiedyś zmieni rysopis. Mam nadzieję że, czyta to forum i już na zawsze ten parch zostanie u niego na podwórku.
-
E39 525dA WBADP01080GX08934 Zielona Góra
adalbert odpowiedział(a) na murfii temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWłasnie, ale trzeba jezdzić i oglądać a nie siedzieć przed monitorem i wróżyć z fusów. I nie narzekać że daleko i nie wiem czy jechać. Można? Można :D
-
Filmy w których "grało" BMW
Piękna E34 "To ja złodziej"
-
BMW e46 320 diesel podkarpackie/ VIN: WBAEU71070FM61739
adalbert odpowiedział(a) na Seban253 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo własnie chciałem powiedzieć :mrgreen: Niestety dla niektórych "osoba prywatna" jest wartością dodaną do samochodu, wręcz niczym nieuzasadnioną wyrocznią, świadczącą na początek o ewentualnym dobrym stanie technicznym. Handlarze, nawet ci mniej rozgarnięci o tym wiedzą.
-
BMW E46 330i WBAEN51040PC21076 Białystok
adalbert odpowiedział(a) na fajek9 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNawet "stara" KS ma znaczenie (tylko dla mnie :D ) bo jeżeli takową dostawałem wraz z samochodem, to zawsze sprawdzałem historię z serwisów, nawet jak miało to miejsce 10 lat wstecz. Przynajmniej na tym etapie wiedziałem co się z autem działo, resztę ustalałem na miejscu. Ale ja jestem reliktem, który lubi jezdzić bezwypadkowym autem, posiadam adekwatną gotówkę na model i rocznik który chcę nabyć. A jak była dziura w budżecie domowym, to jezdziłem komunikacją miejską i zbierałem na to co chciałem mieć, nie używałem zamienników w postaci parchów za parę zł. Tak sobie tylko głośno myślę :D
-
BMW E46 330i WBAEN51040PC21076 Białystok
adalbert odpowiedział(a) na fajek9 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażO obszyciu kierownicy, pisze sam własciciel.
-
E39 525dA WBADP01080GX08934 Zielona Góra
adalbert odpowiedział(a) na murfii temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDokładnie, jezdzić i oglądać. Wczasach kiedy nie było internetu, robiłem np w ciągu miesiąca kilka tys. km, tak kilka tysięcy kilometrów. Szczurek, jesteś w takiej mniejszości w nawale "świeżo' sprowadzonych szrotów, że nawet nie ma co dyskutować. Na pewno kupowałeś swoje auto tak jak się to powinno odbywać. Jezdziłeś setki km, oglądałeś, badałeś historię i co najważniejsze, posiadałeś odpowiednią gotówkę na wymarzony model, rocznik, wyposażenie itp. A teraz? Sam widzisz co się wyprawia.
-
BMW E46 330i WBAEN51040PC21076 Białystok
adalbert odpowiedział(a) na fajek9 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażascot, to niezależny ekspert tego działu i napisze jeszcze wiele ciekawych recenzji :lol:
-
BMW E46 330i WBAEN51040PC21076 Białystok
adalbert odpowiedział(a) na fajek9 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo już dwa lata buja się ze sprzedażą.
-
BMW e46 320 diesel podkarpackie/ VIN: WBAEU71070FM61739
adalbert odpowiedział(a) na Seban253 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJako podmiot gospodarczy byłby nazwany handlarzem. Ale osoba nie prowadząca działalności gospodarczej, a handlująca autami jest "osobą prywatną" I taka to jest różnica, ten pierwszy z tego żyje, a drugi "tylko" dorabia. Teoria trochę z d... wyjęta, ale innego logicznego wytłumaczenia nie widzę :)
-
BMW E46 330i WBAEN51040PC21076 Białystok
adalbert odpowiedział(a) na fajek9 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażascot jak zwykle, szczegółowo i trafnie rozwiązał problem z vin :mrgreen: Ciekawe gdzie się podziała przednia tablica. :D
-
E39 525dA WBADP01080GX08934 Zielona Góra
adalbert odpowiedział(a) na murfii temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJa jeszcze nie spotkałem auta, którego wygląd i stan byłby zgodny ze zdjęciami i opisem. A co dopiero w prezentowanym w tym dziale "segmencie" :D
-
BMW e39 525d ZAMOŚĆ WBADL91030GW61912
adalbert odpowiedział(a) na Gonska temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażProblem byłby wtedy. gdyby auto stało po drugiej stronie ulicy :mrgreen:
-
BMW E46 328 BRZYSKA WBABM51060JH34273
adalbert odpowiedział(a) na hakashi temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażRzeczywiście :mrgreen: ale ja widziałem lepszego. Na połowie szerokości tylnej szyby miał napis "lubię zapier....." To dopiero siermiężno buraczany chłopek.
-
BMW E39 2003r. Dzierżoniów WBADL81080G043186
adalbert odpowiedział(a) na Shiniagi temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażBardzo podoba mi się twoja wersja rozkodowania nr. VIN. Komentarz tym bardziej :lol: :cool2:
-
Leasing i ubezpieczenie z BMW - czy da się negocjować
Każda rozmowa w tym temacie zawsze ma "indywidualny tok"