Treść opublikowana przez adalbert
-
BMW E39 528i WBADD510X0BP19470
adalbert odpowiedział(a) na Rajfal temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażOk. tak też można, ale zobacz kiedy auto przyjechało, a jakie są daty w tych dwóch ostatnich rubrykach. Wpis jest dziwny i to powinien wyjasnić jeszcze obecny własciciel.
-
BMW E39 528i WBADD510X0BP19470
adalbert odpowiedział(a) na Rajfal temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNapisz sobie wcześniej to co chcesz zapytać, bo często się o czymś zapomina. Auto dopiero co sprowadzone więc opieraj się raczej na niemieckiej historii. Co do j. angielskiego, Niemcy nie za bardzo chcą gadać, nawet jak znają. Lepszą formą jest napisanie maila, odpowiedz będzie pewnie po niemiecku, ale to zawsze ktoś ci przetłumaczy, albo sam przez translatora. Daj znać co ustaliłeś i zobaczyłeś. Kontakt z niemieckim serwisem na pewno ułatwi podjęcie decyzji.
-
BMW E39 528i WBADD510X0BP19470
adalbert odpowiedział(a) na Rajfal temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie ukryewam, że jestem pod wrażeniem. Jeszcze tylko jedno pytanie w kwestii sporu, który prowadziliśmy. Jak wypuszczasz klienta po zakupie, oczywiście na kołach (blacy, ubezpieczenie) Dajesz oryginalne wyrejestrowane blachy plus ubezpieczenie na vin? Czy jak to wygląda?
-
BMW E39 528i WBADD510X0BP19470
adalbert odpowiedział(a) na Rajfal temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażRzeczywiście, nie zauważyłem :cool2:
-
E46 330ci VIN: WBABD52090PM09268
adalbert odpowiedział(a) na Userkiller temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCiekawy wykład. :D Chciałbyś zjeść ciastko i mieć ciastko.
-
BMW E39 528i WBADD510X0BP19470
adalbert odpowiedział(a) na Rajfal temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA możesz wkleić jakieś aukcje z twoimi autami? Chociaż jedną ze zdjęciami KS i opisem?
-
BMW E39 528i WBADD510X0BP19470
adalbert odpowiedział(a) na Rajfal temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKolego to mój ostatni post do ciebie. To ty wjechałeś w tą dyskusję, bo poraziła cię niewiedza piszących i zacząłeś swoje handlarskie mądrości i w dodatku nie na temat prezentowanego auta. Jeżeli chcesz komuś udowodnić, że jesteś mądrzejszy niż inni, zaimponować swoją wiedzą to zrób to. Powodzenia w "uczciwych interesach" Amen.
-
BMW E39 528i WBADD510X0BP19470
adalbert odpowiedział(a) na Rajfal temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażU nas auto ma być zarejestrowane i ubezpieczone, albo wyrejestrowane, więc nie może się poruszać po drogach publicznych. Na jakiej podstwie twierdzisz, że u nas jest inacz niż w de. "Policja musi mieć tablice, a ubezpieczalnia vin" No ściana płaczu. Kolego, podobni do ciebie handlarze robią wyklejki z wyrejestrowanymi już numerami z Niemiec, usłużny agent ubezpiecza auto na vin, a ty wypuszcvzasz tak klienta na ulicę. Z nieważną rejestracją ale ważnym ubezpieczeniem, którym w razie tragedii możesz sobie tylną twarz podetrzeć. Ot taka jest twoja wiedza i co najgorsze praktyka.
-
BMW E39 528i WBADD510X0BP19470
adalbert odpowiedział(a) na Rajfal temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWszystko się zgadza i o tym pisałem w poprzednich postach. Natomiast ty robisz tak, sprowadzasz auto (na siebie czy nie, to nieistotne) kupującemu wciskasz ubezpieczenie na te blachy na których przywiozłeś auto, blachy jak słusznie zauważyłeś są wszędzie nieważne. Jak się mylę w moich przypuszczeniach to mnie popraw. I wróćmy do tematu.
-
BMW E39 528i WBADD510X0BP19470
adalbert odpowiedział(a) na Rajfal temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA kogo interesuje twój biznes. Rozmawiamy o konkretnym aucie i sytuacji jaka w tym przypadku występuje. Wypowiedz się krótko, czy na tych blachach nawet z ubezpieczeniem można się legalnie poruszać?
-
BMW E39 528i WBADD510X0BP19470
adalbert odpowiedział(a) na Rajfal temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPo tym co napisałeś, powinienem się domyślić, że jesteś handlarzem. Jeżeli tak kombinujesz to strach co się dzieje, jak nieświadomych ludzi wprowadzasz w błąd.
-
BMW E39 528i WBADD510X0BP19470
adalbert odpowiedział(a) na Rajfal temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażObejrzyj tę "pustą " KS i co widzisz w dwóch ostatnich rubrykach? Jakieś bazgroły bez pieczątki, więc nie są to rubryki puste "Oryginalne" tablice bez znaczka TUV (tego wydrapanego) uważasz za własciwe?. Przecież to auto jest wyrejestrowane, więc nie masz prawa się na nich poruszać. Tablice wyjazdowe są też nieważne. Ubezpieczalnie, a zwłaszcza przedstawiciele i brokerzy, ubezpieczą ci wszystko, nawet jeże4li na tablicach będzie namalowany wielki kootas. Pobiorą kasę, wystawią kwit, ale w razie np. kolizji czy wypadku wypną się na ciebie. Wiesz, że dzwonią ale nie wiesz w którym kościele, przez co sam porażasz swoją niewiedzą.
-
BMW E39 528i WBADD510X0BP19470
adalbert odpowiedział(a) na Rajfal temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie ma czasowego ubezpieczenia. Podpisujesz umowę na pełny okres ubezpieczeniowy, ale musisz z dokumentami i umową kupna iść do swojego WK.
-
BMW E39 528i WBADD510X0BP19470
adalbert odpowiedział(a) na Rajfal temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTylko laweta, albo ryzyko, że w razie czegoś zmarnujesz sobie resztę życia. Naprawdę chcesz kupić bez sprawdzania poprzedniej historii? D?la mnie ostatnie dwa wpisy są sfałszowane i to w buracki sposób.
-
BMW 320i E90, WBAPG31060E185830
adalbert odpowiedział(a) na skatejol92 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMoże inni chętni na ewentualne padaki, zamiast "miernicka" grubości lakieru, zabiorą jak kolega wyżej, kumatego mechanika.
-
BMW E39 528i WBADD510X0BP19470
adalbert odpowiedział(a) na Rajfal temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTusz długopisu też z poprzedniej strony? :D Kolego zadzwoń do tego serwisu z Chemnitz, bo reszty jakby nie ma.
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
adalbert odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAle za to jest bezwypadkowe :D
-
BMW E39 523i WBADD31010BU18848
adalbert odpowiedział(a) na Rajfal temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSzukałe haka na te 11 lat w "rodzinie" i już zaczynałem w to wierzyć, a nie doczytałem tekstu :mrgreen:
-
BMW M3 E92 VIN : WBSKG91080E855645
adalbert odpowiedział(a) na mrusin temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCzy cały czas jest mowa o polskich ubezpieczeniach? Nie widę tu miejsca na szkodę całkowitą.
-
BMW M3 E92 VIN : WBSKG91080E855645
adalbert odpowiedział(a) na mrusin temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż300zł/h pracy x 3 miesiące, nawet jak pracowali 4godz. dziennie to ile wyjdzie? Nie chce mi się liczyć :D
-
E46 320D 2000 vin WBAAX71060PE45485 Żory
adalbert odpowiedział(a) na tyski4444op.pl temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażI co tam sprawdzisz, jak ten system dopiero co raczkuje, a nijak się ma do samochodów sprowadzonych, bo wystarczy przed 1 przeglądem cofnąć no. licznik, historii wypadkowej też nie uświadczysz. Sprawdzą się w 100% auta nowe kupione w saloonie, reszta pozostanie bez zmian. Chcieli dobrze, a wyszło jak zwykle.
-
BMW M3 E92 VIN : WBSKG91080E855645
adalbert odpowiedział(a) na mrusin temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażW telewizji leci Turbo kamera pooglądaj to zobaczysz co wyprawiają cwaniaczki z salonów Oczywiście że wiem co wyprawiają. Teraz sprzedaż nowych samochodów to 25-30% a trzeba utrzymać te gmachy ze szkła i aluminium i pracowników też. 50% mają z serwisu a 20-25% z różnych innych "fuch" i sprzedaży używanych aut, :D
-
BMW M3 E92 VIN : WBSKG91080E855645
adalbert odpowiedział(a) na mrusin temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSzkoda że, jednak nie weryfikujesz tych samochodów. Teraz oszuści występują w garniturach i z uśmiechem walą ludzi na kasę. Ja myślę że, minimum ograniczonego zaufania, powinno być w dzisiejszych czasach wkalkulowane we wszystko co robisz.
-
E93 330d VIN: WBADY71080E432515
adalbert odpowiedział(a) na Rooned temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAle jak można uzasadnić swoją opinię na odległość. Takie rzeczy weryfikuje się podczas oględzin.
-
BMW M3 E92 VIN : WBSKG91080E855645
adalbert odpowiedział(a) na mrusin temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTwierdzisz że, nie warto im oszukiwać ze względów handlowych, a jednak w tym przypadku to robią. Nie wierzę, żeby nie wiedzieli o tym o czym ty teraz. Ciekawe co z poprzednimi autami, które od nich kupiłeś.