Treść opublikowana przez adalbert
-
BMW e46 330i WBAEV51070KN50722 Jarosław
adalbert odpowiedział(a) na groszek112 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAle co, mówił wcześniej, że cena jest uzależniona własnie od tego że auto jest z 2003r?
-
BMW E90 330i 2007 wbavb31060pp97133 Kutno
adalbert odpowiedział(a) na krzychubyd temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażOsoba nr.1 ma rację. Osobę nr2 do takiego zachowania przyzwyczaił ktoś ze środowiska nr.1 I faktycznie dobre pytanie, co było pierwsze, osoba nr.1 powie że jajko, a nr.2 że kura, uff :D Jedni warci drugich. "I żeby w nasze położenie weszli ci, którzy nas tak położyli"
-
E46 320D WBAAL71090CF42294
adalbert odpowiedział(a) na legionista6 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWidać jakieś nogi, szkoda że nie damskie uda :D
-
BMW e46 330i WBAEV51070KN50722 Jarosław
adalbert odpowiedział(a) na groszek112 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZawsze przy tych akurat skórach, było odwrotnie, ale byłeś widziałeś. A co z tym rokiem produkcji, pytałeś?
-
BMW E46 320D WBAAS710X0FY30615
adalbert odpowiedział(a) na legionista6 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMinęła karencja 6 mcy i czas przyciąć kilka groszy :D
-
BMW e46 330i WBAEV51070KN50722 Jarosław
adalbert odpowiedział(a) na groszek112 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTen fotel kierowcy na żywo będzie wyglądał dużo gorzej. Kto coś takiego miał, ten wie.
-
E46 330Ci WBABN51042JT84848 Warszawa
adalbert odpowiedział(a) na Michall temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA co ciebie obchodzi co ktoś napisał. Mnie w przeciwieństwie do ciebie to nie interesuje. Nie zwracam nikomu uwagi bo wiem jedno, to jest publiczne forum i każdy może pisać co chce, byle zgodnie z regulaminem. I przestań się wreszcie czepiać, niech każdy robi to co uważa za stosowne. Nie ty jesteś od zwracania komuś uwagi. Amen. Przepraszam wszystkich, że te kilka zdań jest nie na temat :)
-
BW E46 320D WBAAS71080CH31022
adalbert odpowiedział(a) na legionista6 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCiekawe za ile on go tam kupił. Chyba że Caritas :mrgreen:
-
BMW e46 330i WBAEV51070KN50722 Jarosław
adalbert odpowiedział(a) na groszek112 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażRocznika nie trzyma, ale pewnie nie jest to ważne.
-
E46 330Ci WBABN51042JT84848 Warszawa
adalbert odpowiedział(a) na Michall temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNa tyle ciebie tylko stać? I tylko tyle. Jesteś inteligentem sprawnym inaczej, więc jak możesz zrozumieć co to jest ironia. Znów szukasz zaczepki, ale na próżno. Czekam na twoją opinię na temat tego auta.
-
E46 330Ci WBABN51042JT84848 Warszawa
adalbert odpowiedział(a) na Michall temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo ostatnie zdanie jest ciekawe. Samochód u tego pana kupuje sie przed obejrzeniem i nawet bez odpalania silnika :D Ale się nie dziwie, bo przecież autem jezdził reżyser TV i występował w programie Fani czterech kółek, więc klękajcie narody :mad2: Czytać się tego nie da, ale jedz obejrzeć to światowe i jedyne cudo, pod warunkiem że zostaniesz dopuszczony do auta na co najmniej 5 m.
-
Czy istnieje mozliwosc wydrukowania historii serwisowej?
A co zrobisz jak się dowiesz to, czego byś nie chciał wiedzieć? Nie sprawdzałeś auta przed kupnem?
-
BMW e90 / WBAVA51030VA70514
adalbert odpowiedział(a) na lukas1 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSprowadzane auta mają robioną nową tożsamość w polskich ASO. Informacja oparta tylko na podstawie ich informacji, zawierającej wyłącznie historię auta od momentu sprowadzenia nie są warte funta kłaków. Jak sam zauważyłeś, bariera językowa zniechęca do kontaktu z prawdziwymi faktami z historii auta. A wielu ciekawych rzeczy można się dowiedzieć, przeważnie takich, które na pewno by zniechęciły do zakupu Jak nie potrafisz szprechać w bezpośredniej rozmowie, to są dwie opcje. Prosisz kogoś o pomoc. Spisujesz sobie pytania, idziesz do tłumacza i za kilkadziesiąt zł masz przygotowany tekst. Żeby było łatwiej pisać na polskiej klawiaturze, może być w j. angielskim. Zrozumieją. Polecam taką formę sprawdzenia, można uniknąć wielu problemów finansowych, a prawnych czasami też.
-
BMW e90 / WBAVA51030VA70514
adalbert odpowiedział(a) na lukas1 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZadzwoń do dwóch ostatnich serwisów i wtedy możemy mówić o oryginalnym i potwierdzonym przebiegu.
-
e46 318i WBABV710X0JZ44042, Nielepkowice
adalbert odpowiedział(a) na kuba2305 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż50km to rowerem zajedziesz. Tylko w takim przypadku można się pofatygować. Tylko pózniej zdaj relację. Ja jestem ciekawy doznań estetyczno-mechanicznych.
-
BMW e90 / WBAVA51030VA70514
adalbert odpowiedział(a) na lukas1 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażD?okładnie.
-
e46 318i WBABV710X0JZ44042, Nielepkowice
adalbert odpowiedział(a) na kuba2305 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażGostek sprzedaje jedne elementy wyposażenia, żeby zrobić drugie :mad2: Ciekawe co jeszcze sprzedał żeby założyć te ringi, strach pomyśleć.
-
BMW E90 330i 2007 wbavb31060pp97133 Kutno
adalbert odpowiedział(a) na krzychubyd temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTeż nie wuczułeś mojej ironii :D
-
BMW E90 330i 2007 wbavb31060pp97133 Kutno
adalbert odpowiedział(a) na krzychubyd temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPokaż mi opis aukcji, zdjęcia uszkodzeń w opisie zaznaczone "zrobiony zgodnie ze sztuką i na oryginalnych częściach" do tego adekwatna cena i takie podejście do sprawy będzie jak najbardziej ok. :D
-
BMW E90 330i 2007 wbavb31060pp97133 Kutno
adalbert odpowiedział(a) na krzychubyd temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA czytałeś w jakimś opisie jak handlarz pisze np. "auto po dzwonie, ale dobrze zrobione, mam zdjęcia przed naprawą" Na mękach się nie przyzna, więc są kamyczki, gałązki, leciutkie obcierki i niezawodne szkody parkingowe.
-
Firma Brokerska
Dopóki ktoś nie przedstawi wiarygodnego opisu z kupna takiego auta, to na razie możemy sobie pogdybać. Litwini ściągają to samo co nasi handlarze z tym tylko, że robią jeszcze dalszy eksport.
-
Firma Brokerska
Nie sprawdzałem w Rumunii i Łotwie, ale myślałem że ty wiesz skoro o nich wspominasz. Co do konfiguracji, to według mnie wygląda w ten sposób, że zamawiasz sobie wyposażenie, a oni szukają :D Na czym ten biznes polega, to tak naprawdę nikt niewtajemniczony nie wie, ale wali z tego smrodek jak z murzyńskiej chaty.
-
Firma Brokerska
Czyli autoryzowanym dealerom dziękujemy. Co oni własciwie robią na rynku, zdzierają z ludzi szmal, a tu proszę, sprzedają za połowę ceny i jeszcze są zarobieni. znów cuda made in Poland. :D A tak na poważnie, może wyszukują auta z 0 przebiegiem, ale pewnie są to egzemplarze które spadły z lohry, wypadły z kontenera, albo przeżyły jeszcze coś gorszego. Gdyby były aż tak duże różnice w cenach w różnych krajach, to wszyscy by jezdzili do Rumunii czy na Łotwę.
-
Firma Brokerska
Biorą 10% zaliczki za skierowanie pojazdu do produkcji. Według mnie kupują rozbitki i lepią nowe samochody. Bo jak to inaczej rozumieć.
-
e46 318i WBABV710X0JZ44042, Nielepkowice
adalbert odpowiedział(a) na kuba2305 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażRingi są piękne, dzisiaj będą mi się śniły, nie mogę się uspokoić :lol: