Treść opublikowana przez adalbert
-
E87 - Trzemeszno
adalbert odpowiedział(a) na waski_tm temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSamochody z Trzemeszna były już na forum przerabiane. Z tego co pamiętam, żadnej pozytywnej opinii. Typowe gniazdo trutni.
-
Ocena I lekka pomocBMW
adalbert odpowiedział(a) na Adamson17 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo chyba dobrze, że kolega wszedł na to forum. Dzięki temu jedna duszyczka zostanie uratowana. To jest misja panowie :D Ratujmy, a nie krytykujmy zbłąkanych owieczek. Problem z poszukiwaniem najtańszych egzemplarzy nie zniknie i codziennie będzie się na tym forum pojawiał ktoś, z podobną prezentacją. Ale to już jest problem natury socjologicznej.
-
e53 X5 Walim
adalbert odpowiedział(a) na bobi__ temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażBiedaczysko może nawet nie wiedzieć co za perełkę posiada. Albo wie doskonale i będzie palił jarzabka.
-
Co juz ludzie nie wymyslą :P
W Akademii Muzycznej w teście, na pytanie kto był najbardziej znanym kompozytorem w erze baroku, ktoś napisał Volkswagen Amadeusz Mozart :mrgreen:
-
BMW 325ci 2001 - Płock - nr VIN: WBABN33421JW59717
adalbert odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZa dużo pisania. Przeczytaj sobie w necie jakiś opis filmu "Upadek" z Michaelem Douglasem.
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
Tak wygląda "napływowa" Warszawa i nie dotyczy to tylko motoryzacji :mad2: Na szczęscie nie zdążył przerejestrować. To m. innymi tacy jak ten mutant robią temu miastu "reklamę"
-
BMW 325ci 2001 - Płock - nr VIN: WBABN33421JW59717
adalbert odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZ Douglasem?
-
BMW 325ci 2001 - Płock - nr VIN: WBABN33421JW59717
adalbert odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażHandlarzyna, oszust i w dodatku analfabeta :mad2:
-
BMW E46 320d 2003 - Gniezno - WBAAS71010CK49943
adalbert odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJakoś mnie to nie dziwi :mrgreen:
-
e46 330d touring
adalbert odpowiedział(a) na mpcheef temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZobacz najpierw czy już nie było omawiane. Ja już mam chyba "deża wju" i wydaje mi się, że te same auta cały czas się powtarzają.
-
BMW e46 318 KLIMATRONIC GAZ LPG proszę o opinie
adalbert odpowiedział(a) na wisiorek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDo tej pory nie mogę pojąć tej dziwnej filozofii sprzedawców, co do tych różnych barw kloszy. Albo tak albo tak. Dla mnie jest to ohyda, przecież to psuje zewnętrzny wizerunek auta. Ile on na tym przyoszczędzi. Zaczynam się już przekonywać, że takie auto było walone.
-
BMW 325ci 2001 - Płock - nr VIN: WBABN33421JW59717
adalbert odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMoże u nas trzeba wprowadzić model białoruski. Za wjazd rozbitka trzeba tam zapłacic 1 dolara od centymetra pojemnosci. Problem sam się rozwiązał :mrgreen:
-
BMW 325ci 2001 - Płock - nr VIN: WBABN33421JW59717
adalbert odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDla takiej bryki to żadna odległość :mrgreen: 500km zaledwie. Rano do obejrzenia w Płocku, a popołudniu w Zakopcu :D
-
BMW 325ci 2001 - Płock - nr VIN: WBABN33421JW59717
adalbert odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażChcecie mu coś powiedzieć? Ty oszuście? Może być? Nic więcej nie napiszę bo i tak będzie [ BAD]
-
bmw e39 podobno jedyna w polsce Dębica
adalbert odpowiedział(a) na dlugi308 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWłasny projekt elementów :lol: Remizowy "dizajner" :mad2:
-
[E34] 525i Białystok
adalbert odpowiedział(a) na zlyzet temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA pixele to gdzie się podziały?
-
bmw e39 podobno jedyna w polsce Dębica
adalbert odpowiedział(a) na dlugi308 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSprzedawca to typ konia z klapkami na oczach.
-
E36 328 czarny sedan '98 (koło Łodzi)
adalbert odpowiedział(a) na Mazder temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMi wystarcza tekst o niwyraznie widocznym przebiegu z powodu nieczytelnego wyświetlacza. :mad2: I po co się tu jeszcze czegoś doszukiwać.
-
e46 328 touring
adalbert odpowiedział(a) na hihat temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż180km to nie jest dużo, ale masz rację. Po takim wykładzie nie warto, szkoda czasu. Na miejscu byś się pewnie dowiedział jeszcze wielu ciekawych rzeczy. Kłamca powie prawdę tylko wtedy, jak się pomyli.
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
Garażowany :mad2: ale gdzie, w tej stajni?
-
BMW E60 530i niemcy
adalbert odpowiedział(a) na udsifu temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAkcyza jest procentowa i od jakiejś sumy. Zdradz nam zatem szczegóły. :D Coś mało wyszło.
-
e46 2.0d z Bełchatowa
adalbert odpowiedział(a) na PJ temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTu tylko przebieg może być realny :D
-
e46 328 touring
adalbert odpowiedział(a) na hihat temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWystarczy, że przed wrzuceniem tematu pogrzebiesz w archiwum. Na okrągło są mielone te same samochody.
-
Poszukiwania E46
adalbert odpowiedział(a) na GWTBialy temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA kto w Polsce kupuje diesla by robić niemieckie przebiegi. Niemcy są praktyczni więc diesli używają zgodnie z ekonomicznym rachunkiem, przynajmniej 40-50tys rocznie. U nas diesle kupuje się "bo mało palą" i nie słyszałem innej wersji. A jeszcze w końcu lat 90tych rozlegał się gromki śmiech, jak ktoś jezdził BMW w dieslu. Ja nie widzę żadnego uzasadnienia używania tego silnika tylko w jezdzie miejskiej i okazjonalnej na wakacje. Pół biedy jak jest to nowy samochód, ale patrząc na te sztrucle, gdzie ewentualne nieuchronne naprawy, mogą pochłonąć 1/3 wartosci auta to temat sam się zamyka. To takie moje skromne zdanie. Niemniej jednak, Polska nadal jest największym szrotem bez względu czy to diesel czy benzyna. Wszystko co w Europie zepsute, zużyte i nieprzydatne, trafia na wysypisko śmieci zwane Polską.
-
E90 330i co sadzicie...
adalbert odpowiedział(a) na feel_x temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie wszystkie elementy przynależności do Unii są wszędzie takie same. W pewnych dziedzinach jest swoboda interpretacji niektórych przepisów.