Treść opublikowana przez adalbert
-
BMW E39 525i, Wrocław, wbadt31000gn78595
adalbert odpowiedział(a) na Piotrek89_330d temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażRocznik 2003 :mad2: Bardzo rzadko można zobaczyć takie auto, które na żywo choć w dużym przybliżeniu przypomina to ze zdjęć. Więc trzeba je obejrzeć, zainteresuj się historią założenia lpg. Wbrew różnym opinią, Niemcy często zakładają gaz i jezdzi tam dużo takich samochodów, bo mają duże zniżki podatkowe od opłat.
-
330 cabrio, Swarzędz, WBABS510X0EW02709
adalbert odpowiedział(a) na tomasz.arent temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażW Niemczech nie, ale w Polsce owszem :D Handlarze kupują tam auto np. za 10tys ojro, a u nas sprzedają za 5 tyś. "Promocja" trwa cały rok i na nowych włascicieli czeka dziesiątki tysięcy igiełek :lol:
-
E61 530i Warszawa WBANN71080B499047
adalbert odpowiedział(a) na buma temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTakie auto bezwypadkowe z taką prezencją i przebiegiem, kosztuje majątek. Bezwypadkowe nie jest, a historię przebiegu i napraw uzyskasz w serwisie szwajcarskim, chociaż nie wiadomo dokładnie skąd i kiedy zostało sprowadzone.
-
E46 320CD, 2003 Kolbuszowa, WBABV51020PN01143
adalbert odpowiedział(a) na Luk.wlk temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie, nie tylko ty kupujesz na własne oko :D
-
Szukam M5 E60-Kępno WBSNB91060B562310
adalbert odpowiedział(a) na KrzysiekR temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWidzę że w zasadzie nikt sobie nie zdaje sprawy gdzie są granice tego "rasowania" silników, dopóki to wszystko nie jeb... Poczytajcie o słynnych już silnikach FSI gdzie z małej pojemności wykrzesano duży moment obrotowy i dużą moc, a jaki to skomplikowany system? Taki, że wytrzymuje do 100tyś normalnej eksploatacji, a pózniej to już ściana płaczu. Ale jak ktoś chce skrócić o 70% żywotność auta, to jego problem.
-
e39 3.0d 1999 słomin VIN : GS63002
adalbert odpowiedział(a) na yampik temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażOk. Nie za bardzo się na tym znam, ale jak to się ma do tego, gdyby następny własciciel chciał umieścić oryginalne felgi.
-
e39 3.0d 1999 słomin VIN : GS63002
adalbert odpowiedział(a) na yampik temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSię nie powinno kupować samochodów od takich modów jak ty. :nienie:
-
330ci, Zamość, wbabn52030ju63021
adalbert odpowiedział(a) na tomasz.arent temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo znaczy że nie bierzesz pod uwagę, że z tym angolem mogło być coś nie tak? Dołóż jeszcze koszty przekładki i trochę się tego uzbiera.
-
E46 320CD, 2003 Kolbuszowa, WBABV51020PN01143
adalbert odpowiedział(a) na Luk.wlk temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNa pewno jest to jakiś plus. Sprawdz czy ma dokumentację z napraw lub wymian części.
-
BMW E87 118d ŁÓDŹ WBAUD71060PY76489
adalbert odpowiedział(a) na zakupbmw temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPierwszy raz słyszę żeby nowy nabywca w ten sposób "prostował" poprzedniego własciciela :D Ale jeżeli jest jak piszesz to ok.
-
E46 320CD, 2003 Kolbuszowa, WBABV51020PN01143
adalbert odpowiedział(a) na Luk.wlk temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZapytaj czy ma jakieś belgijskie dokumenty, bo o KS nie ma co marzyć.
-
e39 3.0d 1999 słomin VIN : GS63002
adalbert odpowiedział(a) na yampik temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMniemam że kupiłeś auto w które trzeba włożyć trochę pracy, co sam sugerujesz, więc na razie jedynym w pełni zadowolonym jest poprzedni własciciel :D
-
e39 3.0d 1999 słomin VIN : GS63002
adalbert odpowiedział(a) na yampik temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAle farciarz z tego sprzedawcy :mrgreen:
-
e46 330d WBABV91070PJ84631
adalbert odpowiedział(a) na Vapor temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo prywatny handlarz :D D?laczego ten temat nie jest do końca wyjasniony, osobą "prywatną" (ja nie wiem co to oznacza, ale niech będzie) przy sprzedaży samochodu można ewentualnie nazwać kogoś, kto jest w posiadaniu auta przez kilka lat. Reszta która sprowadza i sprzedaje na "pniu" jeszcze nieprzerejestrowane auta, jedną, dwie czy kilkanaście sztuk, to zwykli handlarze. Polift, mpakiet, cukiereczek, jedyny taki, 1 własciciel, osoba prywatna, to zwykły lep na szukających niemal darmowych promocji, nawet jak żaden z tych elementów nie jest zgodny z prawdą.
-
Prośby o oględziny E87 WBAUG51050PV05433 Jędrzejów (Pińczów)
adalbert odpowiedział(a) na Pitoś temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie pytaj własciciela telefonicznie, tylko jedz oglądać. Jak już pisałem w innym wątku, te popaprane pokemony w życiu się do niczego nie przyznają.
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
adalbert odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNaprawdę chciałbyś wiedzieć? :) Historia auta to "używany, sprawny"
-
330 cabrio, Swarzędz, WBABS510X0EW02709
adalbert odpowiedział(a) na tomasz.arent temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażChyba już była.
-
BMW e90 330D Kraków WBAVC91090KS08315
adalbert odpowiedział(a) na HuGo86 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZ pistoletem przystawionym do głowy będą dalej kłamać i zaprzeczać. :D
-
BMW E46 320D coupe M-pakiet BYSTRA NIV-WBABV51060PNO7298
adalbert odpowiedział(a) na barthez13 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJa się cieszę :lol: ale że hejnał na wieży zamilkł to nie wiedziałem. :mrgreen:
-
BMW 320d ED Efficient Dynamics e90 VIN: WBAPP51040A869066
adalbert odpowiedział(a) na frshman temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNiderlandka zniknęła :D A ile miała przebiegu, bo nie zdążyłem poczytać :D
-
E46 318Ci 2004, Rzeszów WBABD91080PK62191
adalbert odpowiedział(a) na matek177 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPrzecież niektórzy tłumaczą taki stan tym, że tym autem mógł jezdzić grubas z wiecznie spoconym łapami i paluchami uzbrojonymi we wszystkie możliwe pierścionki i sygnety. I są o tym święcie przekonani. Mnie rajcują takie teksty :mrgreen:
-
Witam co Wy na takie BMW 320i VIN WBAEV11000KK47404
adalbert odpowiedział(a) na grzbietu temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSą dwie wersje, sprzedawca nie wie co tak naprawdę ma, sprzedawca dobrze wie co ma i kiedy trafiasz pytaniami w temat, którego obawia się najbardziej. :D
-
Piękne czarne BMW 320d [VIN:KV80975]
adalbert odpowiedział(a) na aari temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKłamać też "trza umić" :D
-
E46 330d 2001r. podkarpacie, WBAAP91030JN02396
adalbert odpowiedział(a) na walen30 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie wierzę że to ty piszesz takie dyrdymały, jakbyś nie wiedział jak to naprawdę wygląda. Na tym słynnym "zachodzie" wyznacznikiem auta z jednego rocznika i modelu ( oczywiście bezwypadkowego i w bardzo dobrym stanie technicznym) jest przebieg i tylko przebieg. Poza tym, samochód ( o podanych powyżej parametrach) np. z 2010r z przelotem 300tyś km jest tańszy od tego z 2008r. z przebiegiem 100tyś km. Jeżeli jest inaczej, to znaczy, że dzieje się lub działo coś niedobrego. Chyba że znowu nie zrozumiałem twoich intencji :)
-
BMW 320 E46 - WBAAT71050KR08173
adalbert odpowiedział(a) na lorek79 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAle komu ty to tłumaczysz? Ludziom którzy są i tak zakręceni jak tampon w ......Szkoda strzępić języka, bo i tak podziękują ci za dobre słowo, serdecznym sp....