Treść opublikowana przez adalbert
-
E60 WBANX510X8C057181 WARSZAWA !!!
adalbert odpowiedział(a) na BMW 535 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażGość nawija, że 140tys przejechane przez 6 letnie auto w de to mrzonka, a sam prezentuje z przebiegiem 166tyś. Przecież ten gostek nie wie co pisze, a pewnie jak coś mówi, to sam siebie nie słyszy. W moim subiektywnym odczuciu, może to być bomba z opóznionym zapłonem. Ale to trzeba ocenić na miejscu.
-
BMW e87 120d WBAUG51090PV42873 Mirsk - korekta ponad 200tys
adalbert odpowiedział(a) na Bronx_l temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo jest nas dwóch :D
-
E60 WBANX510X8C057181 WARSZAWA !!!
adalbert odpowiedział(a) na BMW 535 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPasek się przetarł :mrgreen:
-
BMW e87 120d WBAUG51090PV42873 Mirsk - korekta ponad 200tys
adalbert odpowiedział(a) na Bronx_l temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWłasciciel zasługuje na wp... najwyższej jakości.
-
BMW 330 Jasne skóry, max opcja 2002 WBABN51090JT69193
adalbert odpowiedział(a) na samael16 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie wchodzić, nie czytać :D Zrozum, że to są subiektywne wypowiedzi na prośbę założyciela tematu. Nikt tu niczego nie wrzuca tylko po to, żeby się pastwić. Trzeba też brać pod uwaę realia jakie rządzą rynkiem motoryzacyjnym w kraju, a burdel jest przogromny, więc takie pojedyńcze, naprawdę dobre sztuki znikają w tłumie. I to przede wszystkim bierz pod uwagę, lepiej się chyba mile rozczarować.
-
BMW 330 Jasne skóry, max opcja 2002 WBABN51090JT69193
adalbert odpowiedział(a) na samael16 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażW takim razie gratuluję montażu tej super instalacji, to nie żart, ja po prostu nie widzę wtrysków i stąd moje przypuszczenie.
-
E39 520i LPG - Bielsko Biała - WBADH21080BY57270
adalbert odpowiedział(a) na Nightsabes777 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPrzy tym przebiegu w zasadzie na nic, powinno być wszystko ok. :D A tak na poważnie, ciekawe co to za instalacja, ale myślę że zwykła. Pompa wspomagania do wymiany, nie wiadomo czy w ogóle jest wspomaganie :D Auto jest godne przetrzepania centymetr po centymetrze. Niech szwagier wynajmie lawetę, żeby po zakupie w trakcie powrotu nie zostać na polu.
-
Bmw e30 WBABB11090EB92237
adalbert odpowiedział(a) na ciniak11 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJak tak patrzę na to wnętrze, a pózniej na przebieg, to ciężko cokolwiek myśleć. :D Takie koła rzeczywiście są niepotrzebne do tego modelu, ale to detal.
-
BMW 530D nr VIN WBAPX71060B579711
adalbert odpowiedział(a) na Turbolot temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJednemu na tysiąc owszem zależy, bo różne są w życiu przypadki. Ale zacznij wreszcie czaić temat, który na tym forum dotyczy niemal w 100% aut "świeżo" sprowadzanych.
-
BMW 330 Jasne skóry, max opcja 2002 WBABN51090JT69193
adalbert odpowiedział(a) na samael16 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTam jest najprostsza instalacja gazowa, co dla tego silnika to czysty absurd. Poza tym "klima zrobiona" ciekawe co się wcześniej działo. Dalej nie wnikam, ale auto z lekka zalatuje druciarstwem.
-
BMW 520d e60 WBANC31050CX22833 Płock uwaga Korekta !!!
adalbert odpowiedział(a) na Bronx_l temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażProblem jest taki, że na samą myśl o pisaniu lub rozmowie w obcym języku i do tego wydatek max 10zł jest dla niektórych nie do przejścia. Więc pozostaje im wierzyć w to co napisał aktualny własciciel i jezdzić nie raz padaką pierwyj sort :D
-
BMW 530D nr VIN WBAPX71060B579711
adalbert odpowiedział(a) na Turbolot temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJest na "łańcuszku rozrządu" Fajna sprawa :D Sprawdzałeś czy auto nie było na forum?
-
BMW E93 320i 2007 WBAWK71067P183155
adalbert odpowiedział(a) na sir_yoss temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZakupiony w polskim salonie, serwisowany w BMW. Wszystkie informacje masz na wyciągnięcie ręki, a to się rzadko zdarza.
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
Mi również, niekonieczne w takiej wersji. W tych czasach najważniejsze żeby była zadbana i nie zepsuta tuningiem. To samo tyczy się również e34 :D Zawsze głowa mi poleci do tyłu gdy takie zobaczę :norty: Calibry jak i Vectry A, szły na tej samej płycie podłogowej. Deska rozdzielcza nawet była taka sama w obydwóch modelach. Zawsze chciałem mieć Calibrę, lecz w tym czasie panował na nie straszny deficyt wiec kupiłem Vectrę A. To było na prawdę bezawaryjne auto, służyło w rodzinie jeszcze ładnych parę lat robiąc sporo km. A jechałeś Calibrą z perspektywy pasażera na tylnym siedzeniu? Ale tak w dalszą trasę? :lol:
-
E39 520i LPG - Bielsko Biała - WBADH21080BY57270
adalbert odpowiedział(a) na Nightsabes777 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażOj nie lubisz szwagra :D Nie pomagasz mu, skoro nie odradzasz takiego zakupu, chyba że cena jest dla niego ważna.
-
BMW 520d e60 WBANC31050CX22833 Płock uwaga Korekta !!!
adalbert odpowiedział(a) na Bronx_l temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż"Mogę podać vin w celu weryfikacji przebiegu" I został zweryfikowany :mrgreen: Ale chłopina pewnie nic nie wiedział, palenie głupa w tym temacie jest już historyczne.
-
Rodzyn e92 335i WBAWC73599E068926 Radom-Warszawa
adalbert odpowiedział(a) na kris1973 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDo tego jak się ma odpowiednie znajomości i "wsparcie" w służbach celno-skarbowych, to nieopłacalne staje się opłacalne. I w tym tkwi cała tajemnica. :D
-
Rodzyn e92 335i WBAWC73599E068926 Radom-Warszawa
adalbert odpowiedział(a) na kris1973 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZnałem gościa, który sprowadzał X5 z USA. Podobno demontował tam pół samochodu i wszystko pakował do kontenera z tym, że częsci w jednym, a auto w drugim. Nie wiem ile w tym prawdy, ale podobno dobrze na tym wychodził.
-
Do pośmiania się czyli handlarski bełkot.
Kiedyś zapisywałem te slogany złotoustych agrohandlarzy, oj było tego trochę, było.
-
E39 520i LPG - Bielsko Biała - WBADH21080BY57270
adalbert odpowiedział(a) na Nightsabes777 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażChyba nie chodzi o zarobek, ale może o pozbycie się problemu :D Z lpg też coraz częstsza gadka "wczoraj założona" a dziś sprzedaje i nie ma to odzwierciedlenia w cenie. Ale to pewnie nowy tym sponsoringu :mrgreen:
-
BMW E91 320d 2005 WBAVU31080KZ03220 Wrocław
adalbert odpowiedział(a) na Math01 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMożna poczytać kiedy diesel jest "oszczędny" i jego eksploatacja jest zasadna z punktu ekonomicznego widzenia.
-
BMW E91 320d 2005 WBAVU31080KZ03220 Wrocław
adalbert odpowiedział(a) na Math01 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażW to, że diesle osobowe i w prywatnych rękach robią rocznie np. po 12tys km rocznie, to wierzę. Myślę że jest to i tak "gigantyczny" przebieg :D
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
Opel Vectra w innej budzie, reszta bez zmian :D
-
BMW 330 XI e46, Lublin, VIN WBAEP51000PF17304
adalbert odpowiedział(a) na pdanielski temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo opowiedz jeszcze jak przebiegał kontakt ze szwajcarskim serwisem. To tak dla przyszłych badaczy szwajcarek. Chyba warto wydać parę zł. na telefon. Tobie trafiła się, no powiedzmy okazja, których ja szukałem własnie w serwisach a nie na placach. Czasami stoją tam takie auta jakie kupiłeś. Rzadko bo rzadko ale można trafić. Pozytywnej eksploatacji życzę. Dziwi mnie jednak trochę,że auto z prawem rejestracji udało się sprowadzić za taką cenę, ale może?
-
Bmw F10 525Xd Lift WBA5C91080D460576
adalbert odpowiedział(a) na kamiloo98 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDlaczego nie, ciężko jest zarobić więcej na aucie z tej półki. Jak w ogóle da się cokolwiek zarobić :D