Treść opublikowana przez adalbert
-
E46 318Ci 2004, Rzeszów WBABD91080PK62191
adalbert odpowiedział(a) na matek177 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPo prostu zalewa, ale handlarski bełkot najniższej kategorii. To auto startuje z przebiegiem podanym x3 i od tego trzeba rozpocząć dalszą dyskusję.
-
Witam co Wy na takie BMW 320i VIN WBAEV11000KK47404
adalbert odpowiedział(a) na grzbietu temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMasz rację Johnny, po kilku "odgłosach pracy silnika można już określić wstępną diagnozę jego stanu, pracę sprzęgła też. Podczas jazdy testowej można też rozpoznać stan zawieszenie i to wszystko przed szczegółową diagnostyką. Tylko kto wie jak jak tak na "ucho" te wszystkie elementy powinny działać? Tak niewielu, że można powiedzieć, nikt.
-
BMW 320d 2005r. Poznań, WBAVC31040VB72094
adalbert odpowiedział(a) na Turus9 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażBronx, kpina z klienta skończyła się w momencie jak ktoś się mimo wszystko , tym czymś zainteresował.
-
e92 330xd wbawc91030pw62096
adalbert odpowiedział(a) na darnokz temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż"Info od męża koleżanki mamy mojej dziewczyny" :lol: muszę to przetworzyć, czyli znajomy po naszemu? :mrgreen:
-
E46 320D, 2004, Świętokrzyskie, WBAAS71050FY31655
adalbert odpowiedział(a) na netsurfer temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNiestety zjawisko jest do tego stopnie niewytłumaczalne, że gdyby ktoś chciał z tego tematu pisać pracę magisterską, to nigdy by jej nie napisał, a nawet nie rozpoczął. Powód? Brak naukowego i zródłowego wytłumaczenia tego wręcz już urastającego do rangi patologii społecznej zagadnienia. Ciekawe co na to medycyna.
-
E46 330d, Lublin WBAAP91061JN04550
adalbert odpowiedział(a) na Sheikh_0110 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo dobry patent do założenia tematu pt. dlaczego wybrałeś diesla lub benzynę- argumenty i uzasadnienie :D A tak na poważnie, oprócz kilku starych wyjadaczy niewielu wie z czym się jedno i drugie. Zenek ma rację, ja się nie spotkałem z inną argumentacją o "wyższości diesla nad benzyną" jak tylko i wyłącznie "niskie" spalanie" i wysoki moment obrotowy. Jest to zresztą prawda, ale tylko jedyna.
-
BMW E46, 320d, 2004, sedan (Nowy Tomyśl)
adalbert odpowiedział(a) na kamcio92 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażBardzo delikatnie poleciał. Należy bezpośrednio nazywać rzeczy po imieniu.
-
BMW E46 330i, Lublin WBAEN510X0PC40232
adalbert odpowiedział(a) na Sheikh_0110 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMyślę, że oprócz powypadkowej przeszłości, auto miało gigantyczny przebieg.
-
E46 330d, Lublin WBAAP91061JN04550
adalbert odpowiedział(a) na Sheikh_0110 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo w jakiś magiczny sposób idzie w parze :D Tak że, bez urazy bo to prawda.
-
E46 320D, 2004, Świętokrzyskie, WBAAS71050FY31655
adalbert odpowiedział(a) na netsurfer temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż230tys to max i to tylko dlatego mają 2 z przodu, bo są skręcone z minimum 500tys :D
-
BMW E46 328I
adalbert odpowiedział(a) na N3RWus temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażRegulamin kolego.
-
BMW E46 328I
adalbert odpowiedział(a) na N3RWus temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażW opisie podziękował "forumowym ekspertom" średni mądrala. Pewnie jest lub czyta ten dział.
-
E46 320Ci Starogard Gdański WBABM11050JK07198
adalbert odpowiedział(a) na wisnialmk temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażInstalacja wygląda na porządną i dobrze zamontowaną. Zastanawiam się tylko co oznacza ta "podpórka" pracownikiem BMW, wyrocznia idealnego stanu? Po co ludzie piszą takie bzdety, psuje to trochę "scenografię" całości.
-
E46 320D, 2004, Świętokrzyskie, WBAAS71050FY31655
adalbert odpowiedział(a) na netsurfer temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWszystko ma na "M" :D
-
BMW E46 320D coupe M-pakiet BYSTRA NIV-WBABV51060PNO7298
adalbert odpowiedział(a) na barthez13 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo co ciebie powstrzymuje żeby dokładnie sprawdzić auto? Ryzyko potwierdzenia że to padaczka zawsze jest duże.
-
E46 320D, 2004, Świętokrzyskie, WBAAS71050FY31655
adalbert odpowiedział(a) na netsurfer temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie coś, ale pewnie wszystko mu się "omskło" :D
-
BMW E46 320D coupe M-pakiet BYSTRA NIV-WBABV51060PNO7298
adalbert odpowiedział(a) na barthez13 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażChodzi o to gdybyś pojechał z kimś, kto choć trochę ogarnia temat, to prawdopodobnie nie miałbyś w tej chwili żadnych rozterek. A tak to "chciałaby a boi się"
-
BMW E46 320D coupe M-pakiet BYSTRA NIV-WBABV51060PNO7298
adalbert odpowiedział(a) na barthez13 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNigdy nic nie kupisz jak nie chce ci się jechać nawet 80km i będziesz się sugerował wyłącznie subiektywnymi ocenami na forum.
-
BMW e90 320d VIN WBAVC31070VG03074
adalbert odpowiedział(a) na Blade1984 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażŚrednio wyedukowany mechanik, nawet nie blacharz i lakiernik, jak zrobi porządne oględziny, to jest w stanie powiedzieć prawie wszystko o przeszłości wypadkowej auta i wszystko o aktualnym stanie technicznym. A wy jezdzicie po jakiś ASO, gdzie nic ciekawego nie powiedzą, połowy nie zauważą a kasę wydoją. I nadal człowiek jest w czarnej d...
-
BMW E46 320D coupe M-pakiet BYSTRA NIV-WBABV51060PNO7298
adalbert odpowiedział(a) na barthez13 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMiałem kiedyś E39 2001r 525d, ludzie którzy stali 0,5 m od auta pytali się czy to benzyna. Z tym że, był to samochód nie z tych "perełek" i "cukiereczków. :D
-
BMW E46 320D coupe M-pakiet BYSTRA NIV-WBABV51060PNO7298
adalbert odpowiedział(a) na barthez13 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNigdy za bardzo nie sugeruj się co mówi sprzedawca, a zwłaszcza jak mówi dużo bez składu i ładu w dodatku nie pytany. Zawsze zachowuj dystans i "zimne oko" niczym się nie sugeruj oprócz tego co widzisz, wiesz ew. co sugeruje osoba, która orientuje się w temacie.
-
BMW E46 330d WBAEX91020PH93863 Bedzin
adalbert odpowiedział(a) na klepa temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJeżeli uda się uratować chociaż jedną duszyczkę i jej kasę, to już sukces. Natomiast globalnie temat jest nie do przeskoczenia, to prawda.
-
BMW E46 320D coupe M-pakiet BYSTRA NIV-WBABV51060PNO7298
adalbert odpowiedział(a) na barthez13 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSzkoda że nie byłeś z kimś kumatym w temacie.
-
BMW E46 330d WBAEX91020PH93863 Bedzin
adalbert odpowiedział(a) na klepa temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż:cool2: Nareszcie, piszmy tak jak to rzeczywiście wygląda, bez owijania w bawełnę bo co można innego zrobić, żeby ci mniej kumaci, kumali o co w tym wszystkim chodzi.
-
BMW E46 320D coupe M-pakiet BYSTRA NIV-WBABV51060PNO7298
adalbert odpowiedział(a) na barthez13 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażD?obrze że nie pokazał w całej okazałości fotela kierowcy, ale za to mamy piękne krzesło pasażera. Bo gdzie siedzi potencjalny nabywca kupując trupa od handlarzyny?