Treść opublikowana przez adalbert
-
BMW E91 320D WBAVU51000A104503 ok. Warszawy
adalbert odpowiedział(a) na mole temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNiech się wypowiadają, czemu nie. Tylko niech to robią w jawny sposób, albo niech się tak zakamuflują, żeby się nikt nie zorientował. Ale przeważnie jest tak że, chłopaki mają słaby towar do sprzedaży i słabe ciśnienie. :D
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
adalbert odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA ja myślę że poduchy odpaliły, tylko zostały wepchnięte do środka. Na zdjęciu lepiej się prezentuje bez tych zużytych worków na zewnątrz.
-
BMW E91 320D WBAVU51000A104503 ok. Warszawy
adalbert odpowiedział(a) na mole temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażLubię jak własciciele wrzucanych samochodów zachowują się jak strusie. Schowają głowę w piasek i myślą że ich nie widać. :mrgreen:
-
bmw e46 2.8ci nr VIN WBABM51030JH29709
adalbert odpowiedział(a) na dziku1990 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż15 letnie auto i tylko 153tys przelotu? Ktoś powie że to możliwe bo sam, albo jego szwagier tyle robi. Owszem w pewnych okolicznościach jest to możliwe, ale jak auto ma udokumentowaną historię w Polsce i tutaj został kupiony, zresztą o czym tu dywagować, 99% prezentowanych tu samochodów ma 1 z przodu, a tak niewielu to niepokoi. :duh:
-
BMW z USA :)
Wystarczy że poczytasz o mieniu przesiedleńczym, a jest tego sporo. Na razie przedstawiłeś swoje marzenia o których tak naprawdę nie masz jeszcze pojęcia. Przepisy jednoznacznie definiują taką kwestię. Jak będziesz miał już coś na sprzedaż to daj znać, bo za miesiąc nikt nie będzie nic pamiętał. Powodzenia
-
BMW z USA :)
To zmieniły się przepisy dot. mienia przesiedleńczego, że będziesz zwoził, a nie to że przywieziesz (1szt) Tylko jeden egzemplarz jest zwolniony z opłat celno skarbowych. Rozumiem że jest to pretekst do zwożenia ciężko okaleczonych aut, jak się mylę to wyprowadz mnie z błędu.
-
BMW e46 330d coupe WBABV91090PJ85036
adalbert odpowiedział(a) na Koniec69 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJa bym poszedł jeszcze dalej, mając te 30tys szukają samochodów w modelach i rocznikach, trzymających cenę minimum dwukrotnie tyle.
-
x5 e70 3.0d - WBAZW41090L442136
adalbert odpowiedział(a) na kajtus temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażBez czytania tego działu (chociaż wszyscy najwięksi "dilerzy" to robią :D ) ma wszystko i wszystkich gdzieś. Nie ty to ktoś inny kupi i tak się niestety dzieje. Niektórzy z handlarzy zarabiają na takim mętnym procederze od 20 a nie raz już 30 lat i jakakolwiek krytyka, spływa po nich jak woda po kaczce.
-
x5 e70 3.0d - WBAZW41090L442136
adalbert odpowiedział(a) na kajtus temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZ tą osobą robiącą te fotki mieliśmy przyjemność na forum :D A jak ty sobie wyobrażasz wyegzekwowanie zwrotu kosztów? Od razu ci powiem że są dwa sposoby, polubowna perswazja lub sprawa w sądzie, obydwa nieskuteczne i bezsensowne. Jest jeszcze trzeci sposób- nie jezdzić więcej w te rejony i nie szukać okazji, bo jej tam nie znajdziesz :mrgreen:
-
E39 530i 2002r VIN WBADS61031GV41627
adalbert odpowiedział(a) na AquariusQQ temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNapisałeś to tak, jakby to był twój samochód.
-
BMW e46 Puławy WBAAP71000JL43406 Korekta licznika
adalbert odpowiedział(a) na Bronx_l temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażI będziesz spał spokojnie? ;) Gdybym był rzeczywiście s...synem to spałbym spokojnie jaw większość handlarzy, których auta są tu prezentowane. Ale że nie jestem, to potraktuj mój post jako autoironia :D
-
BMW e46 330d WBAEL91010PA73420 Jest ktoś z Poznania?
adalbert odpowiedział(a) na klepa temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA czym się różni własciciel komisu z kilkoma lub kilkunastoma autami na placu, od człowieka, który sprowadza 1 lub 2 samochody na handel miesięcznie? Ten pierwszy jest w powszechnym mniemaniu nazywany handlarzem, a ten drugi to nikt inny jak osoba prywatna :mrgreen: I to jest cała tajemnica tego nazewnictwa. A tak naprawdę osobą prywatną sprzedającą auto, można nazwać kogoś, kto przywiózł je dla siebie i powiedzmy po 2-3 latach użytkowania sprzedaje. Mniej wiary i więcej dystansu do tego co niektórzy piszą w ogłoszeniach.
-
x5 e70 3.0d - WBAZW41090L442136
adalbert odpowiedział(a) na kajtus temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażBył i to zupełnie niedawno.
-
E61 530d 2006, Miedzyborz WBANS71020CP22508
adalbert odpowiedział(a) na kubas1946 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCiekawe czy na tą Vel Satis można wykupić AC, bo nadaje się tylko do podpalenia :D
-
BMW E90 2005r WBAVU31090KY09105
adalbert odpowiedział(a) na se8ol temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMyślisz żeby zająć się reeksportem tych rodzynów i cukiereczków :D Przebitka niezła, więc może warto. :mrgreen:
-
BMW E39 525i, 2002 rok, Radom, VIN WBADT31030GN78252
adalbert odpowiedział(a) na BłażejBMW temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCzyli jak napisałem powyżej. Konfrontacja na żywo opisu i zdjęć, to zderzenie z murem.
-
E90 328xi 2007, Sosnowiec WBAVC93557KX52152
adalbert odpowiedział(a) na HuGo86 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZaraz się znajdzie jakiś druciarz, któremu nie będzie to przeszkadzało :lol:
-
BMW e46 Puławy WBAAP71000JL43406 Korekta licznika
adalbert odpowiedział(a) na Bronx_l temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażmmw, po co tłumaczysz oczywistą oczywistość? Ja wracam do handlu samochodami. Będę sprzedawał zlepione plasteliną wraki i g... mnie będzie obchodziło czy ktokolwiek i gdziekolwiek tym czymś zajedzie. Zejdzie każda ilość, wystarczy odrobina sk... syństwa.
-
BMW 3 330d MPakiet 2007r lubin. WBAVC51040VD03617
adalbert odpowiedział(a) na jasiubmw3 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażE tam, nie potrzebowałeś żadnej pomocy, kupiłeś a pózniej zapytałeś. A może napiszesz coś więcej?
-
bmw 528 f10 WBAXG310X0DW37509
adalbert odpowiedział(a) na bambi001 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż145tys dwuletnia "holenderka". Nie wiem jak to udowodnić, ale myślę, że miała "2" z przodu :D
-
BMW e46 Puławy WBAAP71000JL43406 Korekta licznika
adalbert odpowiedział(a) na Bronx_l temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie jest źle. Tylko z Włochami i Hiszpanami źle się współpracuje. Podstawowa kwestia, to niestety zakup przez klienta, wcześniej nie wiadomo jednoznacznie czy jest usiłowanie, czy niekaralne przygotowanie. Jeszcze raz poproszę, pisz trochę wolniej, bo nie wiem czy cokolwiek zrozumiałem. :lol:
-
BMW 3 330D E90 Staszow WBAVU91040KT03314
adalbert odpowiedział(a) na jasiubmw3 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA dlaczego?
-
BMW 3 330d MPakiet 2007r lubin. WBAVC51040VD03617
adalbert odpowiedział(a) na jasiubmw3 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWyrzuć tylko tekst że ze za daleko, a może być tylko lepiej. Ja bym też nie jechał oglądać. Szklaną kulę ma każdy, ja też. I ona mi mówi, kupuj bez osobistych oględzin :D
-
bmw 528 f10 WBAXG310X0DW37509
adalbert odpowiedział(a) na bambi001 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCiekawe dlaczego :D Nieważne dlaczgo :mrgreen: Benzyna nie klekocze, a powinna :D Teraz cała Polska dieslem stoi. Kto nie ma diesla, to jest frajer, kto ma benzynę, nie powinien nawet się odzywać. :mrgreen:
-
E90 328xi 2007, Sosnowiec WBAVC93557KX52152
adalbert odpowiedział(a) na HuGo86 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażChyba paczki Tic-tacków :D