Treść opublikowana przez adalbert
-
330xi benzyna sedan gdańsk-osowa czarny metalic
adalbert odpowiedział(a) na kowal88 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPierwsze miejce dla opisu miesiąca, albo nawet roku :mrgreen: Mistrzostwo :lol:
-
e46 330cd Ząbki / Wbabv91060pj89321
adalbert odpowiedział(a) na majas330Ci temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMoże poproś o lepsze zdjęcia, środek i komora silnika też.
-
BMW E91 320D WBAVU31050KY00434 Czaplinek
adalbert odpowiedział(a) na mole temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKiedyś nawet jakiś buhaj napisał, że po wymianie paska rozrządu.Łzy po plecach lecą jak się czyta takie kwiatki.
-
BMW E91 320D WBAVU31050KY00434 Czaplinek
adalbert odpowiedział(a) na mole temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażI auto "na łańcuchu" Nie do wiary :mrgreen:
-
E90 325i 2006 RADOM WBAVB11020VE32936
adalbert odpowiedział(a) na bnkwsk temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażBezwypadkowy, nie malowany w idealnym stanie technicznym kosztuje drugie tyle co ta i rzadko opuszcza Szwajcarię. Te i inne egzemplarze sprowadzane przez handlarzy z Radomia przyjezczają na lawetach, nawet nie potrafią tej tekturowej tablicy odpowiednio oznakować. Ten biało niebieski znaczek z prawej strony to herb kantonu Zurich i pierwsze liter na początku powinny być ZH, ale to detal. Są 3 opcje biorąc za przykład ten egzemplarz, auto ma gigantyczny przebieg, miało uszkodzenia blacharskie (być może poważne) lub bardzo skomplikowane uszkodzenia mechaniczne (głównie chodzi o silnik) Jest jeszcze czwarta opcja, te wszystkie wady występowały razem. Nie wiem co i za ile kupowali twoi znajomi, ale gdybyś to ty u nich kupował i tak napisał, byłbym skłonny uwierzyć w jednorazowy cud, podobno się zdarzają. Ja przestrzegam, bez bardzo szczegółowych i profesjonalnych oględzin nie kupować u nich "szwajcarów" robią auta na sztukę, nawet czasami niezle im to wychodzi.
-
E46 318CI WBABD91090PK59221
adalbert odpowiedział(a) na rafalcie temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAle przeważnie jest to pomroczność jasna :D Podobno każdego dopada w chwili, gdy ten ktoś tego chce.
-
e46 330cd Ząbki / czekam na Vin
adalbert odpowiedział(a) na majas330Ci temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażzdjęcia z d... wyjęte, własciwie nie wiadomo jak to auto wygląda, nawet w przybliżeniu.
-
e46 316i Wołów WBAEY31090KS42639
adalbert odpowiedział(a) na go0ma temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażBez urazy kolego, ale wypowiadasz się jakby w swojej sprawie, więc nie powinieneś się wtrącać, tak wtrącać. Nie ty prosiłeś o ocenę, nikt tego auta na żywo nie widział oprócz ciebie, więc uszanuj subiektywne oceny na podstawie zdjęć. Poza tym nikt nie musi również wierzyć w to co napisałeś o tym aucie, "znafco" znanego. Irytują mnie takie ludki jak ty, więc napisałem co myślę.
-
BMW E46 320 D VIN; WBAAP71020PJ59081
adalbert odpowiedział(a) na grzbietu temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZnów Staszów się kłania :D W opisie handlarski bełkot z wykrzyknikami. Do stanu wk... doprowadza mnie ten durny tekst "rozrząd na łańcuszku" Zdjęcia zewnętrzne odzwierciedlają stan lepszy niż wyszła z fabryki. Cóż, jechać dla przyzwoitości obejrzeć i czym prędzej wracać :lol: Duży plus za ogrom wkładu w przygotowanie auta do prezentacji. Na żywo tak nie wygląda, jestem pewny.
-
e60 Ostrów Maz. - WBANC71030B639544
adalbert odpowiedział(a) na snieciorz temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZ tego co mi wiadomo, to tylko Mazda jest w całości montowana w Japonii, ale też nie na pewno :) Nie wiem czy ktoś kto kupuje słynną z niezawodności Toyotę Avensis wie że, montowane są tam silniki Renault 2,2 diesel. Więc jak to jest że, renówki z tym silnikiem się "psują" a w Toyocie nie :D Placebo.
-
E36 Nowy sącz ER61766
adalbert odpowiedział(a) na dudus942 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA kto powiedział że jest nieuczciwy? To ty stwierdziłeś że jest uczciwy, ale mnie interesuje dlaczego doszedłeś do takiego wniosku. Rozmawiałeś z włascicielem? Nie musisz odpowiadać :D
-
E91 325i 2006 SŁUPSK WBAVS11050AG96689
adalbert odpowiedział(a) na HuGo86 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJa jezdzę wyłącznie benzynami (z krótkimi epizodami z dieslem) zawsze kupuję bez lpg i montuję za dobre pieniądze w dobrym sprawdzonym i zaufanym warsztacie. Nigdy nie miałem żadnych problemów z eksploatacją takiego auta. W 93r przywiozłem z Holandii swoje pierwsze auto z lpg Renault 19 a wtedy w całej Polsce było może kilkanascie stacji z gazem. Dobrze zamontowana instalacja, na odpowiednich podzespołach dedykowanych do określonego silnika na pewno nie będzie sprawiać problemów.
-
E36 Nowy sącz ER61766
adalbert odpowiedział(a) na dudus942 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażUczciwy? a czego ta uczciwość ma dotyczyć? Ja tak mogę powiedzieć o sobie, ale o kimś kogo nie znam to raczej nie :mrgreen:
-
e60 Ostrów Maz. - WBANC71030B639544
adalbert odpowiedział(a) na snieciorz temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażLudzie jeszcze nie kupią a już myślą o odsprzedaży. Trzeba brać takie jakie się podobają, a dopiero za jakiś czas myśleć jak się z takim autem bujać. W zasadzie większość kupuje nie zawsze to co chcą faktycznie mieć. Pokrętna jest mentalność Polaków w temacie kupowania i sprzedawania samochodów :mrgreen:
-
e60 Ostrów Maz. - WBANC71030B639544
adalbert odpowiedział(a) na snieciorz temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJuż o tym pisałem ale nadmienie jeszcze raz. W końcu lat 90tych auto za biały kolor już na starcie traciło minimum 20% ceny i to też jak znalazł się chętny (mało ich było, oj mało) A już BMW diesel budziło śmiech, jak można jezdzić takim autem z klekoczącym i śmierdzącym silnikiem, a teraz? Cóż świat się zmienia :D
-
e60 Ostrów Maz. - WBANC71030B639544
adalbert odpowiedział(a) na snieciorz temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTak jak kiedyś biały.
-
E91 325i 2006 SŁUPSK WBAVS11050AG96689
adalbert odpowiedział(a) na HuGo86 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie pytaj o ocenę, jak spełnia twoje kryteria to jedz i je sprawdz :D
-
e91 330d WBAVU91010KT01004
adalbert odpowiedział(a) na bavarian temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKto i kiedy zrozumie prostą zależność między handlarzem a tzw. "osobą prywatną" Ta druga istnieje tylko w jednej konfiguracji. Ktoś kupił auto w salonie, jezdził nim 3-4 lata i postanowił sprzedać. Całą resztę można nazwać handlarzemi, bo bądz z tego żyją, lub tylko na tym dorabiają. Ale cel przyświeca wszystkim jeden, taniej kupić drożej sprzedać.
-
e61 530 xd 2004.r WBANP710X0CX70288
adalbert odpowiedział(a) na hermix_18 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA jaka ta diagnoza ma być jak nie na odległość. Kolega napisał co zauważył i zapewne chciałby wiedzieć co to może być. Jedną z opcji jest konwerter i wiadomo, że dopóki się nie zrzuci skrzyni, to nigdy się nie dowiemy.
-
BMW X5 E70 2008 286KM WBAFF01018L208760
adalbert odpowiedział(a) na damcad temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWięcej zdjęć środka niż zewnętrznych rzadko się zdarza :D
-
BMW E46 CABRIO 330CI WBABW51050PJ60219 Co sądzicie?
adalbert odpowiedział(a) na krisovski temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNiestety nigdy nie dowiemy się jak było naprawdę. Napiszę tak, teoria trochę pokrętna, ale z logicznymi i mogącymi mieć miejsce faktami :D
-
BMW z USA :)
Tak jak napisałem wcześniej, gdyby to było takie proste i piękne, to połowa samochodów sprowadzanych do Polski byłaby na mienie. Jak widć przepisy są tak restrykcyjne, że nasi kombinatorzy nie mogą tego ugryzc.
-
BMW z USA :)
My może nie wszystko wiemy, ale UC powinien i tam należy szukać odpowiedzi. Można jeszcze wpisać "mienie przesiedleńcze ustawy"
-
e61 530 xd 2004.r WBANP710X0CX70288
adalbert odpowiedział(a) na hermix_18 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo co, teraz w naturze biorą? :mrgreen: A tak na poważnie, gostek chce 34 ty mu dajesz w żywej gotówce 14tys resztę ogarnąłeś :lol: Wiesz co myślę, a nawet jestem tego pewny? Gość ma nieprawdopodobną padakę, której nie może się pozbyć. Nie wiem na jaki układ poszedł, ale znalazł w tobie jelonka i pójdzie pewnie na każdą opcję, byleby się pozbyć tego co ma. Jedz kolego obejrzyj ten samochód, tylko z kimś kto się choć trochę zna, a zobaczysz jaką jatkę pewnie ci szykuje.
-
e61 530 xd 2004.r WBANP710X0CX70288
adalbert odpowiedział(a) na hermix_18 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNowy filtr czy wymiana oleju nic tu nie da (przynajmniej na dłuższą metę) Pełna diagnostyka dopiero po zrzuceniu skrzyni. 320 ma rację, może to być tylko sprzęgło i oby tylko. Przy ASB najmniejsze objawy nieprawidłowej pracy, to zawsze początek "czegoś" i dalsze zaniedbywanie tego faktu, prowadzi do dużych kosztów o stanie ciągłego wk... nie wspomnę.