Treść opublikowana przez adalbert
-
BMW E92 325D Lisów WBAWD31090PA95924
adalbert odpowiedział(a) na HuGo86 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie zniechęcaj kolegi, przecież napisał że nie znajdzie "normalnego" auta, zwłaszcza w tej cenie. Przecież to prawda, więc wybór jest tylko jeden :D
-
[E92] 330 biała Radom WBAWB51080PU92586 KOREKTA
adalbert odpowiedział(a) na bleumannis temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażOj tam, cofnięty tylko 70tys. nie róbmy afery :mrgreen: Było kiedyś auto z cofniętą szafą z 90 na 70 tyś. Mus jest kręcić liczniki, ten co tego nie robi nie kultywuje polskiej tradycji :D
-
bmw e90 320d poznań. WBAVU310XOKY59592
adalbert odpowiedział(a) na kon97-72 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPrzez ten cały mpakiet, całe auto budzi podejrzenia.
-
Do pośmiania się czyli handlarski bełkot.
Były lepsze i to na tym forum :D 1 na 100 wyłapie o co chodzi, reszta łyka temat. Do takiej grupy potencjalnych klientów, jest adresowane to ogłoszenie. To działa, niestety. I nie jest ważne czy autor jest kretynem, czy pisze tak celowo, ważne że są odbiorcy takiego przekazu. Też niestety :lol:
-
bmw e90 320d poznań. WBAVU310XOKY59592
adalbert odpowiedział(a) na kon97-72 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo zależy wyłącznie od ciebie. Przeczytałeś subiektywne spostrzeżenia i teraz musisz podjąć decyzję czy go oglądać i kupić, czy też nie.
-
BMW E90 328i, 2007r 3000cm3, 232km WBAVA33527PG39834
adalbert odpowiedział(a) na mdor temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPomyśl, potrzebuje gotówki a idzie na zamianę. Pewnie to co ma to rzęch, którego nie może z różnych przyczyn sprzedać. A jeszcze tak z ciekawości, jakie są warunki zamiany, bo to może jeszcze coś wnieść do tematu.
-
BMW E90 328i, 2007r 3000cm3, 232km WBAVA33527PG39834
adalbert odpowiedział(a) na mdor temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażI pewnie się zgodził na taką zamianę.
-
bmw e90 320d poznań. WBAVU310XOKY59592
adalbert odpowiedział(a) na kon97-72 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażOstatnio ciężko nie spotkać w opisie "mpakiet" bez względu czy jest, czy go nie ma, czy jest szczątkowy, oryginalny czy dokładany.
-
bmw e90 320d poznań. WBAVU310XOKY59592
adalbert odpowiedział(a) na kon97-72 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSpokojnie mikan. Wystarczy cza :mrgreen: rna podsufitka i już jest pełny mpakiet, a tu jest trochę więcej
-
e90 330d michałowice [WBAVT91000KT85674]
adalbert odpowiedział(a) na kon97-72 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażStwierdziłem tylko, że można mu się bliżej przyjrzeć skoro własciciel pisze o serwisowaniu. Mniemam, że ma pełną dokumentację, którą należy skonfrontować z rzeczywistoscią.
-
E60 Wrocław WBANE51070B981125
adalbert odpowiedział(a) na buma temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKolor zielony to pikuś. Pamięta ktoś jak to było z białym? Obciach, niesprzedawalne a jak już to minimum 30% taniej od rzeczywistej wartości. Już chyba nawet różowy nie budził takiej awersji jak biały. A teraz? dokładnie odwrotnie. To samo z silnikiem diesla, nikt sobie nawet nie wyobrażał białej beemki z klekoczącym motorem.
-
e90 330d michałowice [WBAVT91000KT85674]
adalbert odpowiedział(a) na kon97-72 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJeżeli te 7 lat jest serwisowo udokumentowane, to warto mu się bliżej przyjrzeć. Należy tylko zbadać czy auto nie miało przygód, wiadomo jakich. Teść też człowiek i lubi o coś zahaczyć. :)
-
BMW E90 328i, 2007r 3000cm3, 232km WBAVA33527PG39834
adalbert odpowiedział(a) na mdor temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż328 i 528 bardzo często spotkasz w Szwajcarii. Ale to taka europejska enklawa USA, jeżeli chodzi o gusty motoryzacyjne. Duży silnik, duża moc i benzyna, a kto bogatemu zabroni gdzie benzyna jest tania :D
-
e46 330d [VIN :WBAEX91000JW98704]
adalbert odpowiedział(a) na optimus4x temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDawno o tym pisałem i jest to prawda. W niektórych miejscowościach, już drugie pokolenie zajmuje się handlem złomu. Ale cóż, nie wiadomo co jest gorsze, prymitywizm tych sprzedających czy głupota kupujących, chociaż jedni warci drugich, znakomicie się dogadują i uzupełniają. :D Biznes się kręci, ale w jedną stronę.
-
BMW E93 325i Lubin WBAWN31030PR3900 KOREKTA !!!
adalbert odpowiedział(a) na sir_yoss temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPrzecież dobrze wiesz, jakiego typu handlarzy mam na myśli :D
-
e46 330d [VIN :WBAEX91000JW98704]
adalbert odpowiedział(a) na optimus4x temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażHandlarz wie co robi, zawsze za jakiś czas trafi się napaleniec, który nie będzie o nic pytał i nic sprawdzał. Jest w Polsce kilka tysięcy "zawodowych" oszustów, którzy funkcjonują od wielu lat, i nic innego w życiu nie robią, tylko dymają ludzi, cały czas mają się dobrze.
-
BMW E90 WBAVC31080VG02077 Oborniki
adalbert odpowiedział(a) na JasonVoorhees temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWnętrze do zdjęć jest bardzo trudne do przygotowania , kosztowne i pracochłonne. Więc robi się polerkę, trochę podkręcz zdjęcia, wystawia się za promocyjną cenę, promocyjnym przebiegiem, odpowiednim tytułem ( najlepiej to czego nie ma albo jest szczątkowe) np. ksenony ale dokładane, mpakiet tylko z czarną podsufitką i wiele wiele innych. Do tego opis, który powala na kolana i jest adresowany do mniej zorientowanych, zarzuca się wędkę z kotwicą na końcu i czeka na jelonka.
-
BMW E93 325i Lubin WBAWN31030PR3900 KOREKTA !!!
adalbert odpowiedział(a) na sir_yoss temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKażdy "szanujący" się handlarz, jest na tylu forach ile marek samochodów ma na sprzedaż. To teraz podstawa ich egzystencji.
-
BMW E93 325i Lubin WBAWN31030PR3900 KOREKTA !!!
adalbert odpowiedział(a) na sir_yoss temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA własnie że nie wszyscy sprawdzają. Ja się skłaniam ku temu, że jest to nie więcej jak 10%.
-
E92 WBAWC91070PW61291
adalbert odpowiedział(a) na darnokz temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAutem nie jezdzi, ale klocki, tarcze i "oleje" za 4500 wymienione :D Nie ma zdjęć nie ma oceny, to chyba zrozumiałe.
-
BMW E93 325i Lubin WBAWN31030PR3900 KOREKTA !!!
adalbert odpowiedział(a) na sir_yoss temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPo co te spory o spalanie wiadomo, że podawane są zawsze najniższe wartości nie mające nic wspólnego z rzeczywistością. To nie piaskownica, a my nie jesteśmy dziecmi i każdy wie jak to naprawdę wygląda. Kogo tu oszukiwać? Samych siebie? Jak ktoś jezdzi autem z 300KM silnikiem, to nie po to żeby się pózniej chwalić niskim spalaniem, bo nie do tego służy takie auto.
-
E46 Touring 330d, Lubin, WBAEX91000PH92422
adalbert odpowiedział(a) na TheDoctor85 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCzy te szpary faktycznie są, to trzeba to stwierdzić na miejscu dopóki zainteresowany tego nie zweryfikuje. Ale poprosił o ocenę ze zdjęć, więc każdy widzi to co widzi i jest to jego subiektywne odczucie. Poza tym własciciel przyznaje, że coś tam się z tyłu i z porzodu działo.
-
E46 318Ci, Leszno WBABX91070PN76373
adalbert odpowiedział(a) na phoen_ix temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKupił ktoś, kto "łyknął" to auto oczami, przebiegiem, oraz został zniewolony opisem. Jesteś "zarobiony" tyle ile ktoś za niego zapłacił :D Nowy nabywca nie czyta tego forum, albo wręcz odwrotnie, czyta i podkupuje.
-
BMW 330 XI e46, Lublin, VIN WBAEP51000PF17304
adalbert odpowiedział(a) na pdanielski temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNapisałbym jak to naprawdę wygląda, ale z jasnych przyczyn nie zrobię tego otwartym tekstem. Poprzestanę na dotyczczasowych radach. Kto będzie chciał to posłucha, kto nie, jego wola.
-
E60 Wrocław WBANE51070B981125
adalbert odpowiedział(a) na buma temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMa KS, więc sprawdz w jakim jest języku.