Treść opublikowana przez adalbert
-
E46 2003r. WBAAY71020FZ57257
adalbert odpowiedział(a) na pearl_jamik temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażwidze, ze spiskowe teorie docieraja nawet tutaj :shock: Posiedzisz trochę na tym forum, poczytasz co się tutaj nie raz wyprawia z prezentowanymi autami i ich włascicielami, to w zależnosci od temperamentu będziesz być może używał dosadniejszych określeń. Ja to nazywam "zgon na pogrzebie" :mrgreen:
-
BMW z USA :)
O ile dobrze pamiętam, mienie przesiedleńcze jest raz na jakiś czas tak jak napisał boss i konkretnie auto musi być zarejestrowane na ciebie. Istnieje też obowiązek tych minimum 6 m-cy. Ale jak jakimś cudem robisz to często, respektując nawet te ograniczenia to mogą ci się bardziej przyjrzeć. Wyobraz sobie teraz, gdyby było takie łatwe do obejścia, to większość naszych "kombinatorów" zajęło by się tym procederem. Takie wałki mogą się udać, ale tylko raz. Nie mam żadnego linka do tej tematyki, ale wystarczy że wpiszesz do wujka google odpowiednią frazę i czytania będziesz miał do bólu. Przemyśl sprawę, bo jak zadrzesz z UC lub US to resztę życia masz przechlapane. Na pewno bliższych informacji uzyskasz w UC reguluje to ustawa, więc poproś o nr. Dz. ustaw. I raczej tego się trzymaj :D
-
BMW F10 (M5) WBSFV9C5XDC772882
adalbert odpowiedział(a) na zukowpio temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo M5 na tym forum jest już kultowe. Taki "Miś" tylko że amerykański. :D
-
Szukam M5 E60-Kępno WBSNB91060B562310
adalbert odpowiedział(a) na KrzysiekR temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażOczywiście nic o tym nie wiedział, a na minę władował go jakiś kumpel ze Stanów, a że cena była okazyjna to łyknął :mad2: Teraz przeprasza i zgłasza sprawę do "odpowiednich organów" co najwyżej swoich :mrgreen:
-
Szukam M5 E60-Kępno WBSNB91060B562310
adalbert odpowiedział(a) na KrzysiekR temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż: Ja tak tylko Miałem kiedyś A8 z 2000r. Sciana płaczu. Ręce i nogi opadasj. Wymieniał ktokolwiek żarówkę w tym modelu? Ja tak tylko że za pomocą fachowca, który rozebrał całą przednią atrapę. :mad2:
-
Szukam M5 E60-Kępno WBSNB91060B562310
adalbert odpowiedział(a) na KrzysiekR temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJest super ale zaraz wyjdzie 150K. Ponieważ szukam 4 drzwiowej(rodzina) Co do omawianej z tematu M5 sprawdziłem historię w ASO i w 2008r miała z kluczyka 0 przebieg. Miała jakiegoś dzwona z przodu i naprawa elektryki, sciągali kokpit. Jakiś szok przeżyłeś? psycholog potrzebny? OK nie obrażaj się tak szybko :D Naprawdę nie miałem nic złego na myśli :cool2: :D
-
E46 328 EZ45920
adalbert odpowiedział(a) na pawelk85 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA ja mu wierzę w to co naoisał :D D?laczego miałby kłamać, skoro słuchaczy jest gremium :mrgreen:
-
E46 328 EZ45920
adalbert odpowiedział(a) na pawelk85 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKaseciak zamienił, soobwoofer dołożył, sumę jakąś rzucił, a kogo to wszystko obchodzi. Tak gęgają pacjenci, ktorzy nie mają nic więcej do zaoferowania.
-
E46 320 Ci WBABM11080JK11553
adalbert odpowiedział(a) na werner18 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJak się sprowadza auto na handel, to jakie są reguły? Wyłożyć "złotówkę" i zarobić na zdechlaku, nie dwa, ale pięć. Dla takiegi szachraja, człowiek jest tylko podmiotem..
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
adalbert odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo jakiś żart? Nie wierzę, że akurat ty to mówisz. Może rozwiń ten temat.
-
BMW 320 E90 2,0 benz 170 KM WBAVR91000A101402
adalbert odpowiedział(a) na JACEK1118 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAuto jak napisałeś poleasingowe, czyli według norm tam przyjętych mogłorobić nawet 100tyś rocznie, w najlepszym przypadku 70-80tyś I nie wierz, że mogło być inaczej.
-
E46 320 Ci WBABM11080JK11553
adalbert odpowiedział(a) na werner18 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA widzisz że to jest "holenderka"? 14 letnia? Jak będziesz chciał, to daj sygnał na pw, opiszę ci dokładnie co się sprowadza z Holandii. Nie uwierzysz.
-
E90 320d WBAVC31070VC37360
adalbert odpowiedział(a) na daroo11 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA u nas z podobnymi przebiegami, igiełki w stanie w jakim nie wychodzą nawet z fabryki. Cud panie, cud :D ?Dobrze napisałeś tylko że niewielu potrafi przyswoić sobie ten prosty fakt.
-
BMW e46 330d WBAEL91010PA73420 Jest ktoś z Poznania?
adalbert odpowiedział(a) na klepa temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA co wy chcecie od chłopaka, przejechał się, zobaczył i przeszedł na jaśniejszą stronę tego bajzlu, więc chyba dobrze :D
-
e61 BMW 525i WBANL51030CN08273
adalbert odpowiedział(a) na kubasx4 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMój też nie :D Na tych skórach bardzo jest widoczne zużycie, więc brak zdjęcia fotela kierowcy może to sugerować.
-
e61 550i lpg WBAPW51050CT95023
adalbert odpowiedział(a) na bavarian temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJak chodzi o czas, to kto szybko daje, ten dwa razy daje :D Martwisz się, że ktoś ci go podkupi? Nie ma chyba obaw, takie modele mają naprawdę ograniczone grono fanów (tych chcących akurat teraz kupić. bo "kibiców" pewnie nie brakuje :mrgreen:)
-
BMW E46 318i WBAAX51000JY71094
adalbert odpowiedział(a) na tomjab temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażOpis rzeczywiscie rewelacyjny. Nie raz nówki prosto z taśmy, potrafią mieć jakieś uszkodzenia a tu proszę :mrgreen: Niech się Niemcy uczą od Polaków jak powinny jezdzić, wyglądać i ile kosztować ich auta u nas :D
-
E39 530i 2002r VIN WBADS61031GV41627
adalbert odpowiedział(a) na AquariusQQ temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSzczegóły są takie. Gostek posiada beznadziejną padakę której pewnie nie może sprzedać więc liczy, że uda mu się zamienić na cokolwiek innego i być może lepszego.
-
bmw 528 f10 WBAXG310X0DW37509
adalbert odpowiedział(a) na bambi001 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażczasem nawet nie jeden na ten sam samochód :D Dokładnie, codziennie jest jakieś świeże mięso :D Szkoda tylko, że tacy idioci są lub starają się być anonimowi. Ale nie warto się nimi interesować, to są ich pieniądze.
-
BMW E46 318i WBAAX51000JY71094
adalbert odpowiedział(a) na tomjab temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażl: Tylko tak naprawdę do końca nie wiadomo co lepsze. Większość się "pogodziła" z tym że same walone, więc wystarcza im zapewnienie że zrobione zgodnie ze sztuką i na oryginalnych częściach. Tylko jak to sprawdzić? Nikt nie wie, więc wystarcza im, że sprzedawca tak powiedział (o ile się przyzna że auto było walone, a jak już wyjdzie na jaw, to albo wiewiórka zadrapała, albo, panie ja nic nie wiem) Jeszcze inni twierdzą, że nieważny przebieg ale stan techniczny (rzeczywiście nie ma związku :lol: ) itd, itd można tak pisać cały dzień :D Generalnie jaki sprzedawca taki kupujący i na odwrót :roll:
-
BMW E46 318i WBAAX51000JY71094
adalbert odpowiedział(a) na tomjab temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJak ludzie zaczną wierzyć w te cudowne przebiegi, które "sugerują" że auto prawie nie jezdziło, to handlarze powolutku zaczną schodzić w 10, 15, 20 letnich autach poniżej 100tys. To kwestia czasu. :D
-
Potrzebna pomoc Laweta
Poprosiłem o namiary i nie dostałem, może i ja się z nimi "dogadam"? :D
-
Potrzebna pomoc Laweta
Cóż, gratuluję wyróżnienia ciebie przez tą firmę. Tak energicznie szukałeś aż znalazłeś i to w sumie prawie za darmo. Masz farta, nie ma co :lol:
-
Potrzebna pomoc Laweta
Daj namiary na firmę, ciekawa oferta. Kiedyś wynajmowałem autolawety, ale nikt nigdy nie dał mi w gratisie 90l paliwa.
-
523 [e39] benzyna - piła WBADM31030GR02507
adalbert odpowiedział(a) na pmk_kmp temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDokładnie tak wygląda taka kierownica bez poduszki w środku.