Treść opublikowana przez adalbert
-
BMW 330 XI e46, Lublin, VIN WBAEP51000PF17304
adalbert odpowiedział(a) na pdanielski temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZenek, ale kogo mam oświecać :D Od kilku lat piszę o tym, co się sprowadza ze Szwajcarii tak żeby przytulić kilka groszy. I nic się nie zmieniło, sprowadza się padlinę, zresztą bardzo łatwo to sprawdzić, dzwoniąc do serwisów z KS. Jak do tej pory jedna osoba z forum, skorzystała z tego "dobrodziejstwa" i dowiedziała się, że takiego auta nie znają.
-
BMW 330 xi e46, VIN WBAEP51060PF16318 Pajęczno
adalbert odpowiedział(a) na pdanielski temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPytam drugi raz i brak odpowiedzi cóż, trudno. Ale jeszcze jedna uwaga dla ciebie. Wiesz co oznacza powoływanie się na art 66 KC.? Tak w "wolnym" tłumaczeniu, jak przed kupnem auta nie zauważysz tzw. ukrytych wad, które mogą spowodować, że pózniej możesz się odwoływać do składu desek. Czyli jeszcze krócej "widziały gały co brały"
-
BMW 330 xi e46, VIN WBAEP51060PF16318 Pajęczno
adalbert odpowiedział(a) na pdanielski temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDzwoniłeś do tego serwisu z KS?
-
E46 318Ci, Leszno WBABX91070PN76373
adalbert odpowiedział(a) na phoen_ix temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZ opisu wychodzi na to, że takie egzemplarze nie wychodzą nawet z fabryki :D Jedz oglądać i sam oceń na miejscu, bo taka okazja więcej może się nie trafić. Albo zaraz się okaże, że sprzedana. Tu są tacy co lubią jeść z cudzej miski :mrgreen:
-
E46 318Ci, Leszno WBABX91070PN76373
adalbert odpowiedział(a) na phoen_ix temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSprawdz czy tego cudu już nie było :D Rocznik przewalony :mad2: Auto 10 letnie i 66tys przebiegu :mad2: Jakim to trzeba być popaprańcem żeby wypisywać takie bajki. Ale gdyby to była prawda :lol: to brać w ciemno. Tam nawet klocki przy oszczędnej eksploatacji powinny być oryginalne :mrgreen:
-
E86 Z4 2007 3.0 LĘBORK wbadu51020lz31130
adalbert odpowiedział(a) na alanalan temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż"Koszt modyfikacji pojazdu 30tys zł." Uwada, uwaga. Okazja. Szukam jakiegoś odniesienia\, ale ni chu chu.
-
E86 Z4 2007 3.0 LĘBORK wbadu51020lz31130
adalbert odpowiedział(a) na alanalan temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż600x2 oops. 1200km. Komu by się chciało. Napisz gdzie mieszkasz, może będę miał bliżej. :mrgreen:
-
E90 320, WBAPP51000A867489 Grójec
adalbert odpowiedział(a) na Turus9 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZdjęcia i opis, to jest najważniejsze. Dlaczego ten człowiek miałby kłamać. Trzeba ludziom ufać :mrgreen:
-
BMW E46 320D COUPE WBABV51000JU46744 - ŁÓDŹ
adalbert odpowiedział(a) na rally407 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażBez urazy kolego, tekst poniżej wora.
-
BMW E46 320d WBAAT71020KR09491 Bielsko-Biała
adalbert odpowiedział(a) na sebat0n temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażBronx, compact, a własciwie amatorów tego modelu można policzyć na palcach jednej ręki. Trzeba dużo włożyć i długo czekać :mrgreen:
-
Proszę o opinię 530d VIN WBANJ71000CR15162
adalbert odpowiedział(a) na kultres temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMikan, lubisz nap.... głową w mur? Twoja głowa, ja też lubię :mrgreen:
-
Proszę o opinię 530d VIN WBANJ71000CR15162
adalbert odpowiedział(a) na kultres temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA po co? Takie "podforum" już istnieje. Tu i teraz. :D
-
BMW E46 330xi, Radom, WBAAW51030JU02083
adalbert odpowiedział(a) na Sheikh_0110 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKS+telefon do serwisu+ bardzo szczegółowe oględziny= być może. Zależy co mu dolegało, a dolegało na pewno i na jakie ustępstwa się godzisz po poznaniu prawdziwej przeszłości.
-
BMW e90 330D Kraków WBAVC91090KS08315
adalbert odpowiedział(a) na HuGo86 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNieważne jak rozwalone, ważne żeby były zrobione "ze sztuką i na oryginalnych częsciach" :mrgreen: A tak na poważnie, dobry materiał na przeszczep tylko trochę za drogi jak na naszych druciarzy. Ale dla złodziei w sam raz.
-
318Ci Cabrio E46 Radom WBABW71070PJ72772
adalbert odpowiedział(a) na kubax86 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo prawda, nim więcej wydymanych, tym pózniej mniej oszukanych.
-
Bmw X3 E83 Warszawa wbape110x8wh48624
adalbert odpowiedział(a) na AdamS-75 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażRobią, ale nie u nas. Tutaj startują od 180tys :D
-
BMW 316i E46 VIN - WBAAL11020JN42434
adalbert odpowiedział(a) na KamilloPL temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie raz od samego samochodu bardziej podobają mi się książki serwisowe. Są takie ładne, pachnące jeszcze farbą drukarską, błyszczące :mrgreen:
-
E61 525i Zamość WBANN51080B099090
adalbert odpowiedział(a) na buma temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCieszę się, że udało ci się tak trafić, to się zdarza.
-
Bmw X3 E83 Warszawa wbape110x8wh48624
adalbert odpowiedział(a) na AdamS-75 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMożna sprawdzić w adresie na fakturze co było powodem. Może spotkał się przodem z czymś twardym.
-
E90 320, WBAPP51000A867489 Grójec
adalbert odpowiedział(a) na Turus9 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDobrze wie o co chodzi, rżnie jarząbka. Ale jak nadal będzie tak robił, to zrezygnuj.
-
BMW 330 XI e46, Lublin, VIN WBAEP51000PF17304
adalbert odpowiedział(a) na pdanielski temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażI co? dostałeś jakieś namiary na serwis.
-
BMW 330 XI e46, Lublin, VIN WBAEP51000PF17304
adalbert odpowiedział(a) na pdanielski temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPowiem tak, auta które sprowadzają z różnych przyczyn, uszkodzeń mechanicznych i blacharskich są wyłączone z prawa rejestracji i idą na plac aut przeznaczonych tylko do wywózki. Jak nie przyśle skanu KS, to daj sobie spokój, gdyby jednak, to sprawdz najpierw czy taki serwis w ogóle istnieje. Zresztą "oni" wszyscy śledzą to forum i wiedzą w czym rzecz :D
-
BMW 330 XI e46, Lublin, VIN WBAEP51000PF17304
adalbert odpowiedział(a) na pdanielski temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażBez urazy, ale jesteś następny który nie chce skorzystać z opcji kontaktu z serwisami w Szwajcarii. Dopiero pozniej w zależności co powiedzą, możesz rozpocząć indiański taniec wokół tego auta. Ja wielokrotnie już pisałem co sprowadzają handlarze ze Szwajcarii. Samochody są ogólnie mówiąc szrotami, a te szroty dzielą się jeszcze na większe lub mniejsze, w zależności na co się godzisz.
-
BMW 330 XI e46, Lublin, VIN WBAEP51000PF17304
adalbert odpowiedział(a) na pdanielski temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWidzę, że skupiłeś się na autach ze Szwajcarii, więc zacznij od zbadania ich historii poprzez kontakt z serwisami z KS. Jeżeli jej nie ma to raczej się nie interesuj.
-
BMW 330 XI e46, Lublin, VIN WBAEP51000PF17304
adalbert odpowiedział(a) na pdanielski temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJak słyszałeś o "szwajcarach" z Radomia, to te z Lublina są identyczne.