Treść opublikowana przez adalbert
-
BMW E60 WBANR710X0CR00323
adalbert odpowiedział(a) na klepa temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA twój znajomy co na to? On powinien być zródłem podstawowej wiedzy.
-
E61 530d WBANJ71020CR12179
adalbert odpowiedział(a) na kultres temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażW płn-zach Włochy teraz jest duża powódz, więc trochę amfibii z tamtych rejonów może się u nas pokazać :D
-
E61 530d WBANJ71020CR12179
adalbert odpowiedział(a) na kultres temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażOwszem, czasami trafiają się w miarę "normalne" egzemplarze, ale jest ich tak śladowa ilość , że można już ten temat generalizować jako patologia :D
-
E61 530d WBANJ71020CR12179
adalbert odpowiedział(a) na kultres temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWyluzuj trochę :D
-
BMW E87 120i WBAUF51095JS55353
adalbert odpowiedział(a) na mskl temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWszędzie zadbane bezwypadkowe i z niskim przebiegiem auta, trzymają cenę. Ale owszem, nie tutaj, bo tutaj prezentuje się wszystko to co powinno już dawno służyć jako wkład do pieca hutniczego.
-
330 cabrio, Swarzędz, WBABS510X0EW02709
adalbert odpowiedział(a) na tomasz.arent temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNiezła bardacha zrobiła się w tym temacie. Skutki niestety, wydają się być nieodwracalne.
-
e91 Wawa 325i, 2005r, 4x4, lpg WBAVT11090KW00048
adalbert odpowiedział(a) na adrianCB temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA co ci szkodzi wysłać maila lub zadzwonić do serwisu szwajcarskiego. Odpowiadają chętnie i bez problemu.
-
E61 530d WBANJ71020CR12179
adalbert odpowiedział(a) na kultres temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażI dostałeś Bronx opr... :lol: Najczęsciej szukana opcja, to w pakiecie jedno i drugie.
-
e91 Wawa 325i, 2005r, 4x4, lpg WBAVT11090KW00048
adalbert odpowiedział(a) na adrianCB temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSprawdzaj w serwisie ale nie polskim. Auto jest rok w kraju, więc niewiele się dowiesz.
-
e91 Wawa 325i, 2005r, 4x4, lpg WBAVT11090KW00048
adalbert odpowiedział(a) na adrianCB temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażGdyby to auto z tym wyglądem i przebiegiem stało na placu u dealera, to by kosztowało minimum 15tys CHF. Według mnie stała też na placu, ale z przeznaczeniem na wywózkę. :D Zresztą tak jak napisał kolega, telefon do serwisu z KS.
-
E46 318Ci 2004, Iłża WBABX910X0PN76190
adalbert odpowiedział(a) na matek177 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTen samochód był cały malowany.
-
E46 320Ci 2002, Częstochowa WBABN11070JV58126
adalbert odpowiedział(a) na matek177 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażBo zużyty jak kierownica przed obszyciem :D
-
Proszę o ocene e46 krzeszowice vin WBAEY71070KS54473
adalbert odpowiedział(a) na T7 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMyślałem, że zawsze chodzi o opinie o aucie. Podaj link i rysopis własciciela, może moja szklana kula coś poradzi :mrgreen:
-
BMW E87 120i WBAUF51095JS55353
adalbert odpowiedział(a) na mskl temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJeden własciciel od 4 lat to duży plus (można taką osobę nazwać prywatną) Opis brzmi wiarygodnie, masz przynajmniej zagwarantowaną historię kilka lat wstecz. Ja bym ją obejrzał z bliska, sprawdził dokumentację jaką posiada oraz podstawowe elementy auta i podjął decyzję.
-
330 cabrio, Swarzędz, WBABS510X0EW02709
adalbert odpowiedział(a) na tomasz.arent temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZgadzam się. Nieważne jak rozwalony, ale żeby był zrobiony "zgodnie ze sztuką" i na oryginalnych częsciach :mrgreen: I jeszcze jedno, nie ważne ile ma przebiegu, ważne żeby był w "dobrym stanie" Takie motto przyświeca większości dzisiejszych amatorów czegoś , na co ich nie stać. I najważniejsze, auto ma być z najwyższej półki, a kosztować tyle co złom w tej wadze. I jak w takich okolicznościach mieć pretensję do handlarzy, oni tylko spełniają sny. :D
-
330ci, Zamość, wbabn52030ju63021
adalbert odpowiedział(a) na tomasz.arent temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPowtórzę jeszcze raz. Czy uważasz że angole to jakiieś lepsze egzemplarze? Czym według ciebie (być może że posiadasz taką wiedzę) różni się 15 letni anglik od aut z innych krajów. Zresztą decyzja należy do ciebie, którą i tak już chyba podjąłeś.
-
BMW E39 525i, Wrocław, wbadt31000gn78595
adalbert odpowiedział(a) na Piotrek89_330d temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCena może być wykładnikiem stanu auta i ewentualnym sygnałem do bliższego przyjrzenia się. Nie zawsze pewnie tak jest, ale w prezentowanych na forum autach, zawsze.
-
OSTATNIE!E46 330d VIN-WBAEL91090PA25390
adalbert odpowiedział(a) na Lukas2z107 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNiewiele osób wie jak czytać takie kwiatki w ogłoszeniu. Potem jest już tylko zdziwienie i koszty, które nie były wkalkulowane w zakup auta. Jak policja zatrzyma, to mandat i zakaz dalszej jazdy. Jak spowodujesz kolizję lub wypadek albo będziesz uczestnikiem nie ze swojej winy, to się domyśl. Duże ryzyko, więc wybór należy do ciebie.
-
OSTATNIE!E46 330d VIN-WBAEL91090PA25390
adalbert odpowiedział(a) na Lukas2z107 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMoże uda ci się przemknąc bez kontroli, a nie daj boże wypadku. Auto nie jest zarejestrowane w Polsce, a wymeldowane w Niemczech. Posiadając nawet ubezpieczenie nie możesz się poruszać tym autem.
-
OSTATNIE!E46 330d VIN-WBAEL91090PA25390
adalbert odpowiedział(a) na Lukas2z107 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWięc nie pozostaje nic innego, jak jechać, ocenić na żywo i jak wszystko ok to kupować. Tylko nie jedz na tych tekturowych "blachach"
-
OSTATNIE!E46 330d VIN-WBAEL91090PA25390
adalbert odpowiedział(a) na Lukas2z107 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAuto sprowadzone, więc zapytaj kto malował te elementy, a na miejscu dokładnie sprawdz co było tego powodem, bo mógł być trochę inny niż zapewnia sprzedawca.
-
Czy może ktoś ją oglądał Bmw m5 E60 WBSNB91080B561692
adalbert odpowiedział(a) na Adrian1978 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo po co komu ponad 500KM do kościoła po drugiej stronie ulicy? Jak kogoś nie stać na paliwo do takiego bolida, to niech jezdzi czymś mniej kosztownym. Bezsensowne są stwierdzenia "bo można przy normalnej jezdzie zejść na tyle ityle" Pewnie że można, tylko w jakim celu kupować takie auto.
-
E61 525i Zamość WBANN51080B099090
adalbert odpowiedział(a) na buma temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNiderlandka, więc wskazana czujność co do przebiegu.
-
OSTATNIE!E46 330d VIN-WBAEL91090PA25390
adalbert odpowiedział(a) na Lukas2z107 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMoże spróbuj jeszcze zadzwonić lub wysłać maila do serwisu z KS. I dwa proste pytania, co wiedzą o historii blacharsko lakierniczej i ile przebiegu miało auto podczas wizyty u nich. Może to rozjaśnić, albo zaciemnić historię tego egzemplarza.
-
OSTATNIE!E46 330d VIN-WBAEL91090PA25390
adalbert odpowiedział(a) na Lukas2z107 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTak tak, wgniotki ryski i malowanie, ale kto i co tak naprawdę malował. Rocznik znowu przewalony, ale jedz oglądać i nie spodziewaj się cudu. Na pewno będzie jak zawsze :D