Treść opublikowana przez adalbert
-
BMW 740 E38 WBAGF61040DG32071 Dopiewo woj. wielkopolskie
adalbert odpowiedział(a) na Bartosz1982 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWartość serwisu w BMW i instalacji gazowej, przekracza cenę samochodu. To tak na szybko.
-
E46 325i 2004r. Nowy Targ WBAEV31050KL40012
adalbert odpowiedział(a) na fu78 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAle często jest w opisie.
-
BMW e90 330xD Wieliczka AE65165
adalbert odpowiedział(a) na HuGo86 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażRacje gadasz :cool2: polać mu zawsze się znajdą osoby przeciwko podnoszeniu mocy. Ja osobiście mam też auto po chip tuningu i żałuje jednego :mad2: że dopiero tak późno to zrobiłem :norty: A chipujcie sobie, ja tylko wyraziłem swoje zdanie i nigdzie nie napisałem że jestem przeciwnikiem tego typu modów. Takim odpowiednikiem chipu bez chipu są silniki TFSI TSI wystarczy poczytać co to za padaki z których z małej pojemności wykrzesano dużą moc. Ale nie moje małpy, nie mój cyrk.
-
E90 320i vc20859 Przasnysz
adalbert odpowiedział(a) na Khazar temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNic. Tym autom nic nie dolega, sztuki nówki mało śmigane. Innych przecież nie sprowadzają, całoroczna promocja trwa. :D
-
e46 m3 2002r. Wrocław vin WBSBL91070JP80598
adalbert odpowiedział(a) na fu78 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMyślałem oczywiście o tych, dla których forum jest wyrocznią bez ruszania tyłka sprzed komputera, a jak już trzeba przejechać 200km to już tragedia, są tacy :D To, że trzeba obejrzeć samemu auto którym się interesujesz, nie podlega chyba dyskusji. Gdyby nie era internetu, niektórzy w życiu by sobie nie poradzili :lol:
-
E39 520i LPG - Bielsko Biała - WBADH21080BY57270
adalbert odpowiedział(a) na Nightsabes777 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNiech trochę pojezdzi, a brak ognisk korozji w 16 letnim E39 nie wierzę. Chyba że auto było malowane.
-
BMW e46 330cd coupe WBABV91090PJ89023
adalbert odpowiedział(a) na incarnation temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWystarczy, że jest w tytule :D Połowa zainteresowanych i tak nie bardzo wie co to jest i jak powinno wyglądać.
-
E90 wbavc31000ku52738 Września
adalbert odpowiedział(a) na chris_p temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWażne, że "świeżo" sprowadzone. To moje ulubione określenie :D
-
BMW e90 330xD Wieliczka AE65165
adalbert odpowiedział(a) na HuGo86 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSami skracacie żywot swoich zachipowany "bolidów" i jeszcze piszecie, że jest to bezpieczne dla całego auta :lol: Ale ok. Ludzie dla kilku sekund przyjemności są skłonni do większych szkód. I nie jestem malkontentem kolego.
-
BMW e46 330cd coupe WBABV91090PJ89023
adalbert odpowiedział(a) na incarnation temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPrzecież pokazuje, że mpakiet jest z przodu :D Do tego czarna podsufitka (która wyczerpuje wszystkie znamiona mpakietu) Jak pańcio napisał w tytule że jest, to znaczy że jest, nawet jak nikt go nie widzi.
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
Ta srebrna 3 którą jechali, to z wyglądu ledwo się kupy trzymała. Wczoraj trzech debili z Renault zamordowalo w Pabianicach człowieka, więc może rozpoczniemy dyskusję pt. "dlaczego tą marką jezdzą mordercy" W Polsce codziennie jest kilkaset kolizji i wypadków, jedną z najmniej "kolizyjnych" marek jest BMW. Niestety przy BMW w opisach przypadków nie kładzie się nacisku na np. co i jak zrobił kierujący, tylko głównym tematem jest marka. Ileż to Opli, VW i innych, powoduje zagrożenie w ruchu drogowym, ale to nie jest istotne dla społeczeństwa, łatka została przypięta i koniec, nie ma sensu z tym walczyć, nic to już nie zmieni.
-
E61 525d 2006 Świecie WBANJ51000B416629
adalbert odpowiedział(a) na Marcin- temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażOznacza to nówkę sztukę nie śmiganą :D Co to za blachy? Jakieś skandynawskie? Fotela kierowcy nie pokazał, ale domyślam się że są zjechane, miałem takie same i nigdy więcej.
-
e46 m3 2002r. Wrocław vin WBSBL91070JP80598
adalbert odpowiedział(a) na fu78 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA po co mają jezdzić setki km i oglądać, to nie te czasy. Forum pochwali- pojedzie, forum powie że nie warto- nie pojedzie :D Tak się teraz kupuje samochody.
-
E90 wbavc31000ku52738 Września
adalbert odpowiedział(a) na chris_p temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTutaj większość wrzucających auta szuka okazji, których w zasadzie nie ma. W handlu samochodami, nie ma "wyprzedaży" :D
-
bmw e36 316 WBABE11050JG66330
adalbert odpowiedział(a) na siemkos89 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDopiero gdzieś tak powyżej 2500 wkręca się dobrze na obroty. O spalaniu 5,5l nie może być mowy, chyba że podczas spokojnej jazdy na autostradzie, tak do 100km/h
-
e36 cabrio WBABK71080ER60886
adalbert odpowiedział(a) na ciniak11 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWidzi ktoś tam kontakt?
-
bmw e36 316 WBABE11050JG66330
adalbert odpowiedział(a) na siemkos89 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażProporcja masy do mocy silnika, daje takie wyniki w spalaniu i jest to sprawdzone, chociaż różnice rzeczywiście nie są duże.
-
E60 WBANX510X8C057181 WARSZAWA !!!
adalbert odpowiedział(a) na BMW 535 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażOk, tylko wiadomo co może zmusić własciciela do wymiany silnika, nieopłacalność jego naprawy, a zwłaszcza jak inny można kupić taniej. Tylko, że może to być kot w worku. Wielu ludzi nie radzi sobie z elementarną wiedzą, jak można dogłębnie prześwietlić historię auta, a nie są to czasochłonne i rujnujące finanse zabiegi. Poza tym za coś co jest młode i w dobrym stanie (np. kobiety) trzeba dobrze zapłacić, ale nie wszyscy to rozumieją, bądz też nie chcą zrozumieć. Go9dzenie się na kupno rozwalonego auta, a pózniej nie wiadomo jak i z czego naprawiane, jest niedorzeczne. Wystarczy mieć adekwatne pieniądze do przedmiotu zakupu i dopiero pózniej zabierać się za pozostałe sprawy, a nie liczyć na cud. Można też w ramach posiadanej gotówki skusić sie na trochę niższą klasę, bądz jezdzić autobusem. Ale logicznie myśleć trzeba zawsze i wszędzie, bo brak logiki u handlarzy w tym co sprzedają i opisują, nie ma nie raz żadnej.
-
E61 2004 Brodnica WBANG51010B394347
adalbert odpowiedział(a) na Ronny temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWszystko się zgadza, tylko kto tak naprawdę potrafi ogarnąć chłodnym okiem taką oczywistość. Na palcach jednej ręki można policzyć, no może na dwóch. Reszta też wie co w trawie piszczy, ale nie chce słuchać podpowiedzi nawet własnego rozsądku. Tysiące postów było na forum, setki artykułów w prasie, dziesiątki programów w telewizji i co? I nic Mnie też się bardzo podoba pewna marka i model, ale mnie na niego nie stać chociaż są egzemplarze za połowę ceny, wyprodukowane przez naszych garażowych handlarzy. Podstawa ekonomii, jak coś jest tańsze to musi być ku temu powód, chociażby różnego rodzaju towary w sklepach. Kto tego nie ogarnia sam sobie kręci bicz na dupsko, ale to jego pieniądze i wybór.
-
E90 WBAVC31020VC48847 Łódź
adalbert odpowiedział(a) na chris_p temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPodobno cofanie liczników stało się obowiązkiem, tylko z tym zakresem jest trochę różnie :mrgreen: Ale byleby do tyłu.
-
E61 2004 Brodnica WBANG51010B394347
adalbert odpowiedział(a) na Ronny temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDowcip polega na tym, że owszem zdarzają się takie przypadki, ale na temat trzeba spojrzeć w szerszym a nie tylko indywidualnym kontekscie. I wtedy to wszystko wypada blado.
-
E60 WBANX510X8C057181 WARSZAWA !!!
adalbert odpowiedział(a) na BMW 535 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażRadca prawny, lekarz, dziadek, sędzia, adwokat, ksiądz itp. to "nadludzie" święci od których można wszystko kupować na słowo honoru. W rezultacie okazuje się, że to najgorsze fleje, którzy o nic nie dbają (nie wszyscy oczywiście) Auta od takich ludzi, powinny być traktowane jak specjalnej troski. Ja jak czytam w opisie, że auto od....... to mną trzepie i tracę zainteresowanie. Ale to tylko mnie, większość wierzy w słowo pisane.
-
E60 WBANX510X8C057181 WARSZAWA !!!
adalbert odpowiedział(a) na BMW 535 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJa wszelkich sprawdzeń dokonywałem w Feue Vert, zrobili wydruk na 30 punktów auta, znalezli nawet mikropęknięcie na ASB. Cała zabawa za 170zł i możesz być obecny przy oględzinach. Nie mają możliwości potwierdzenia przebiegu, ale takie ustalenia przy sprowadzonym aucie, to robi się u zródła.
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
A ja bym chętnie zobaczył finał tej jazdy na drzewie. Z ich bełkotu można tylko wnioskować, że są to do niczego nieprzydatne wsiury, a wcześniej czy pózniej mogą zabić niewinnych ludzi.
-
E46 325 CI SMG , VIN: KL36492 / Gorlice
adalbert odpowiedział(a) na MisiaU temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTak jak napisał Zenek. Kiedy wreszcie niektórzy uświadomią sobie, że (zakładając że auto jest bezwypadkowe i w dobrym stanie technicznym) jedynym, powtarzam jedynym i najważniejszym wykładnikiem ceny, jest przebieg.