Witam Od jakiegoś czasu występują na kolumnie kierowniczej pojedyńcze głuche stuknięcia. Pojawiają się najczęściej przy przejeżdżaniu przez nierówności przy wychyleniu kierownicy 10 stopni prawo/lewo. Odczuwalne są dopiero po przejechaniu pewnej odległości. Rano przez pierwszych pare kilometrów jest wszystko ok. Na kierownicy nie ma luzów, drgań i tym podobnych rzeczy,auto reaguje poprawnie. Na przeglądzie nic nie wyszło. Byłem u jednego "magika", stwierdził że przekładnia do regeneracji 800 zeta :( . Co sądzicie na temat usterki, diagnozy i ceny ??