Treść opublikowana przez fankabmw
-
dziwny problem z E32 M60
Moim zdaniem szwankuje alarm.
-
dziwny problem z E32 M60
Masz alarm w samochodzie?
-
Odszkodowanie OC
Skoro wszystko wiesz i jestes taki cwaniak z dziurka w nosie to zamieniam sie w słuch. Zdaje sie ze autor pisze o OC wiec nie rozumie dlaczego piszesz AC.
-
Odszkodowanie OC
Mając ubezpieczenie OC zwracają? Mam ukradli E34 w tamtym roku w marcu i zero odszkodowania. Samochód owszem sie znalazł ale byl rozbity i poszedł na zyletki.
-
zalożenie spryskiwaczy reflektorow
Zbiornik juz na swoim miejscu :-) teraz pozostaje rozwiązać problem podłączenia tego zbiornika do dużego.
-
zalożenie spryskiwaczy reflektorow
Wynika z opisu na forum ze duży zbiornik musi byc inny Niż mam obecnie.
-
zalożenie spryskiwaczy reflektorow
Czy ktos wie jaki numer ma przekaznik odpowiedzialny za prace spryskiwaczy reflektorów?
-
zalożenie spryskiwaczy reflektorow
Od strony kierowcy? No to chyba w anglikach. Jeśli juz to strona pasażera-inaczej mówiąc prawa strona. Poza tym ten zbiornik jest bez korka wlewowego ma 2 węże wpływowe i zapewne jednym z nich wpływa płyn do tego zbiornika ktory zdaje sie jest pod prawa lampa od tego głównego zbiornika umieszczonego na nadkolu. Tylko ze ten główny ma tylko wejście na pompkę która płynie płyn do spryskiwaczy szyb.
-
E32 M60 Nie działa tempomat
A ktory bezpiecznik odpowiada za prace tempomatu i ktory przekaznik? Mówimy tu o V8 E32
-
zalożenie spryskiwaczy reflektorow
Dziekuje kolego za zainteresowanie filmu nie mam możliwości oglądnąć bo internet mam w telefonie. Wolę jednak ori rozwiązanie. Zastanawiam sie jakim sposobem płyn przelewa sie z dużego zbiornika do tego od lamp? Skoro w tym dużym jest miejsce tylko na 1 pompkę
-
Metaliczny dźwięk w silniku
Dzis przy ciepłym silniku przysłuchalem sie silnikowi. Ten szum jak by byl słabszy i dochodził z dołu okolice pompy wody sprężarki klimy-notabene klima nie działa. Wentylator wymieniony i dalej stoi w miejscu! :-(
-
zalożenie spryskiwaczy reflektorow
Nikt nie ma założonych spryskiwaczy lamp w V8?
-
Metaliczny dźwięk w silniku
Trzeba by zdjąć pokrywe łańcucha a jak ja zdjąć?
-
Metaliczny dźwięk w silniku
Pasek mam wymieniony ten główny ale czasami wspomaganie się zacina jak przed wymiana paska ale to bardzo rzadko. Ten drzwiek dochodzi jakby z górnej części silnika z przodu w okolicy korka wlewu oleju. Może to wina oleju bo powinien być wymieniony 10 tys już przekroczyło a zalany jest mineral lub półsyntetyk :-(
-
Metaliczny dźwięk w silniku
Stały jednostajny drzwiek. Nie słychać by coś o coś uderzało
-
Metaliczny dźwięk w silniku
Ciężko określić czy to jednostajny drzwiek - taki jak by szum, ciężko określić, silnik był zimny przy ciepłym nie sprawdzałem.
-
Metaliczny dźwięk w silniku
Przy uruchomionym silniku i otwartej masce słychać metaliczny drzwiek z okolicy łańcucha rozrządu. Czy to koniec łańcucha?
-
Problem z wycieraczkami
I tak właśnie ma być :-) na 1 biegu (tak to nazwijmy) podczas zatrzymania samochodu np na światłach wycieraczki się zatrzymują dopiero jak ruszysz to się ponownie włącza.
-
zalożenie spryskiwaczy reflektorow
Wracając do tematu. Zderzak ze spryskiwaczami lamp i halogenów założony w zderzaku jest wszystko co potrzebne "wychodzą" z niego 2 czarne węże zapewne do pompki w zbiorniku który też mam, pompka ma 2 wyjścia w górnej części tego zbiornika są dwa otwory do których wchodzą 1 czarny wąż i jeden ciemny żółty. Wtyczką widać że jest do pompki ma kable koloru czarny-brązowy i czarny-szary. Co jeszcze potrzeba. Poza tym mam duży zbiornik i ten malutki. W którym dokładnie miejscu ma być ten zbiornik może ktoś może podeslać zdjęcia na email ([email protected]) lub dać na forum
-
Problem ze wskaźnikiem od paliwa
Masz możliwość podmienić wskaźnik od kogoś kto ma sprawny?
-
Wyjazd do Niemiec - co ze soba??
fankabmw odpowiedział(a) na DemogorgonPL temat w Bezpieczeństwo w ruchu drogowym, techniki bezpiecznej jazdyPrzegląd i ubezpieczenie i całą reszta co u nas o czym zresztą wspomniał kolega.
-
montaż foteli pełna elektryka z E32 do E34
Obawiam się że trzeba będzie dołożyć sterownik od elektrycznej regulacji fotela no i wiązkę bezpieczniki itd.
-
montaż foteli pełna elektryka z E32 do E34
Ale mógłby być bez elektryki. W E32 też są bez elektryki bez podgrzewania itd. Albo ten ktoś miał położona pełną wiązkę pod elektryczne fotele. Ja u siebie w 7 mam pełną wiązkę pod tempomat a fabrycznie samochód wyjechał bez tempomatu. Sam widzisz fotel ma 35 pinow a Ty masz wiązkę tylko 12 pinowa. Podobnie było z OBC niektóre 5 mają pełną wiązkę zdaje się 26-27 kabli a niektóre mają tylko 12 i w takim przypadku podłączenie pełnego OBC stanowi problem.
-
montaż foteli pełna elektryka z E32 do E34
Wynika z tego że nie masz pełnej wiązki potrzebnej do prawidłowego działania foteli.
-
Silnik zgasl w czasie jazdy i nie chce odpalic :(
Może to być wina alarmu. U mnie koles mechanik wyrzucił alarm i bunia paliła bez problemu. Warto by to sprawdzić.