Skocz do zawartości

fankabmw

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez fankabmw

  1. fankabmw odpowiedział(a) na thor88 temat w E32
    Moim zdaniem szwankuje alarm.
  2. fankabmw odpowiedział(a) na thor88 temat w E32
    Masz alarm w samochodzie?
  3. fankabmw odpowiedział(a) na deim-s temat w E32
    Skoro wszystko wiesz i jestes taki cwaniak z dziurka w nosie to zamieniam sie w słuch. Zdaje sie ze autor pisze o OC wiec nie rozumie dlaczego piszesz AC.
  4. fankabmw odpowiedział(a) na deim-s temat w E32
    Mając ubezpieczenie OC zwracają? Mam ukradli E34 w tamtym roku w marcu i zero odszkodowania. Samochód owszem sie znalazł ale byl rozbity i poszedł na zyletki.
  5. Zbiornik juz na swoim miejscu :-) teraz pozostaje rozwiązać problem podłączenia tego zbiornika do dużego.
  6. Wynika z opisu na forum ze duży zbiornik musi byc inny Niż mam obecnie.
  7. Czy ktos wie jaki numer ma przekaznik odpowiedzialny za prace spryskiwaczy reflektorów?
  8. Od strony kierowcy? No to chyba w anglikach. Jeśli juz to strona pasażera-inaczej mówiąc prawa strona. Poza tym ten zbiornik jest bez korka wlewowego ma 2 węże wpływowe i zapewne jednym z nich wpływa płyn do tego zbiornika ktory zdaje sie jest pod prawa lampa od tego głównego zbiornika umieszczonego na nadkolu. Tylko ze ten główny ma tylko wejście na pompkę która płynie płyn do spryskiwaczy szyb.
  9. fankabmw odpowiedział(a) na cylinder temat w E32
    A ktory bezpiecznik odpowiada za prace tempomatu i ktory przekaznik? Mówimy tu o V8 E32
  10. Dziekuje kolego za zainteresowanie filmu nie mam możliwości oglądnąć bo internet mam w telefonie. Wolę jednak ori rozwiązanie. Zastanawiam sie jakim sposobem płyn przelewa sie z dużego zbiornika do tego od lamp? Skoro w tym dużym jest miejsce tylko na 1 pompkę
  11. fankabmw odpowiedział(a) na fankabmw temat w E32
    Dzis przy ciepłym silniku przysłuchalem sie silnikowi. Ten szum jak by byl słabszy i dochodził z dołu okolice pompy wody sprężarki klimy-notabene klima nie działa. Wentylator wymieniony i dalej stoi w miejscu! :-(
  12. Nikt nie ma założonych spryskiwaczy lamp w V8?
  13. fankabmw odpowiedział(a) na fankabmw temat w E32
    Trzeba by zdjąć pokrywe łańcucha a jak ja zdjąć?
  14. fankabmw odpowiedział(a) na fankabmw temat w E32
    Pasek mam wymieniony ten główny ale czasami wspomaganie się zacina jak przed wymiana paska ale to bardzo rzadko. Ten drzwiek dochodzi jakby z górnej części silnika z przodu w okolicy korka wlewu oleju. Może to wina oleju bo powinien być wymieniony 10 tys już przekroczyło a zalany jest mineral lub półsyntetyk :-(
  15. fankabmw odpowiedział(a) na fankabmw temat w E32
    Stały jednostajny drzwiek. Nie słychać by coś o coś uderzało
  16. fankabmw odpowiedział(a) na fankabmw temat w E32
    Ciężko określić czy to jednostajny drzwiek - taki jak by szum, ciężko określić, silnik był zimny przy ciepłym nie sprawdzałem.
  17. fankabmw opublikował(a) temat w E32
    Przy uruchomionym silniku i otwartej masce słychać metaliczny drzwiek z okolicy łańcucha rozrządu. Czy to koniec łańcucha?
  18. fankabmw odpowiedział(a) na cylinder temat w E32
    I tak właśnie ma być :-) na 1 biegu (tak to nazwijmy) podczas zatrzymania samochodu np na światłach wycieraczki się zatrzymują dopiero jak ruszysz to się ponownie włącza.
  19. Wracając do tematu. Zderzak ze spryskiwaczami lamp i halogenów założony w zderzaku jest wszystko co potrzebne "wychodzą" z niego 2 czarne węże zapewne do pompki w zbiorniku który też mam, pompka ma 2 wyjścia w górnej części tego zbiornika są dwa otwory do których wchodzą 1 czarny wąż i jeden ciemny żółty. Wtyczką widać że jest do pompki ma kable koloru czarny-brązowy i czarny-szary. Co jeszcze potrzeba. Poza tym mam duży zbiornik i ten malutki. W którym dokładnie miejscu ma być ten zbiornik może ktoś może podeslać zdjęcia na email ([email protected]) lub dać na forum
  20. Masz możliwość podmienić wskaźnik od kogoś kto ma sprawny?
  21. Przegląd i ubezpieczenie i całą reszta co u nas o czym zresztą wspomniał kolega.
  22. Obawiam się że trzeba będzie dołożyć sterownik od elektrycznej regulacji fotela no i wiązkę bezpieczniki itd.
  23. Ale mógłby być bez elektryki. W E32 też są bez elektryki bez podgrzewania itd. Albo ten ktoś miał położona pełną wiązkę pod elektryczne fotele. Ja u siebie w 7 mam pełną wiązkę pod tempomat a fabrycznie samochód wyjechał bez tempomatu. Sam widzisz fotel ma 35 pinow a Ty masz wiązkę tylko 12 pinowa. Podobnie było z OBC niektóre 5 mają pełną wiązkę zdaje się 26-27 kabli a niektóre mają tylko 12 i w takim przypadku podłączenie pełnego OBC stanowi problem.
  24. Wynika z tego że nie masz pełnej wiązki potrzebnej do prawidłowego działania foteli.
  25. Może to być wina alarmu. U mnie koles mechanik wyrzucił alarm i bunia paliła bez problemu. Warto by to sprawdzić.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.