Skocz do zawartości

Odszkodowanie OC

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, miałem ostatnio stłuczkę swoim samochodzikiem :/, tylko tyle, że na szczęście nie z mojej winy...

 

Tylko tak, od kupna samochodu nie przerejestrowałem go jeszcze, czy to w czymś przeszkadza żeby dostać kasę z ubezpieczali??

 

I jeszcze jedno, czy mogła się w jakiś sposób uszkodzić skrzynia przy takim wypadku? (auto uderzone w prawy przód)

Chodzi o to, że po prostu się wcześniej rozsypała, a może udałoby się też za to dostać...

 

W ogóle nie wiem czy w dobrym dziale dałem ten post, chyba nie także z góry przepraszam :)

Opublikowano

To, ze nie przerejestrowales samochodu, nie powinno miec zadnego znaczenia.

Co do drugiego pytania: piszesz tutaj o oszustwie ubezpieczeniowym, ktore jest czynem karalnym.

Byly:

E36 318is Coupe

E32 750i

E30 318i

E36 320i Touring

E34 AC Schnitzer S3(240 HP i 315 Nm)

E38 730i Indyvidual

E23 732i

Opublikowano
Nawet gdyby, mozna było za to dostać, to wierz mi nie opłaciło by Ci się to. Sam fakt uszkodzenia skrzyni spowodowałby szkodę całkowitą, i wierz mi nie był byś zadowolony z takiego przebiegu sprawy, dostałbyś 3 tys. zł i nic byś nie mógł z tym zrobić.
Opublikowano
  • Autor
OK, dzięki za "sprowadzenie na Ziemie". Nie ma co kombinować z tą skrzynią :)
Opublikowano
kolego maslo nie przesadzaj ze 3 tys, sprawca mojej kolizji byl ubezpieczony w benefi i szkoda calkowita, wartosc mojej e32 wycenili na 3800 i 3400 do wyplaty, a ty kolego wez sobie rachunek za pomoc drogowa z miejsca wypadku za to tez zwracaja
e38 m62
Opublikowano
Mając ubezpieczenie OC zwracają? Mam ukradli E34 w tamtym roku w marcu i zero odszkodowania. Samochód owszem sie znalazł ale byl rozbity i poszedł na zyletki.

Mamuuussiu a czemu ci ludzie klęcza?

......... bo to synku jedzie siódemka!

http://img355.imageshack.us/img355/6865/s5000290mz8.jpg

Leokadia, Amelia, Przemek, Marcin

http://7er.pl/customprofilepics/profilepic345_1.gif

WIELE SERC, JEDNO BICIE. BMW PONAD ŻYCIE

www.bmwteam.boo.pl

Opublikowano
Rozróżniasz takie pojęcia jak OC, AC, wypadek, kradzież, sprawca, winny?
Trwa ładowanie podpisu...
Opublikowano
Skoro wszystko wiesz i jestes taki cwaniak z dziurka w nosie to zamieniam sie w słuch. Zdaje sie ze autor pisze o OC wiec nie rozumie dlaczego piszesz AC.

Mamuuussiu a czemu ci ludzie klęcza?

......... bo to synku jedzie siódemka!

http://img355.imageshack.us/img355/6865/s5000290mz8.jpg

Leokadia, Amelia, Przemek, Marcin

http://7er.pl/customprofilepics/profilepic345_1.gif

WIELE SERC, JEDNO BICIE. BMW PONAD ŻYCIE

www.bmwteam.boo.pl

Opublikowano
  • Autor
OK, ale ja już się dowiedziałem czego chciałem więc może zakończymy temat bo zaczyna się niepotrzebna dyskusja, a po co to komu :)
Opublikowano
[...]autor pisze o OC wiec nie rozumie dlaczego piszesz AC.

 

Wypadek nie był z jego winy, więc dostał odszkodowanie z OC sprawcy. Z przypadkiem kradzieży nie ma to nic wspólnego.

Opublikowano
Bodo już widzę, jak wrak został wyceniony na 400zł, weź głupot nie gadaj.
Opublikowano

kolego,

nie gadam glupot tylko tak jest,

jutro wrzuce skan i sie przekonasz

e38 m62

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.