Skocz do zawartości

fankabmw

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez fankabmw

  1. fankabmw odpowiedział(a) na oggy temat w E32
    Kup V12 i wyremontuj skrzynie koszt ok 3500 zł. Przynajmniej będziesz miał spokój ze skrzynia, które nie ma co ukrywać są główną bolączką E32. Proponuje też odwiędziec forum www.7er.pl tam znajdziesz dużo info na temat V12 i bolączęk.
  2. fankabmw odpowiedział(a) na sewe32 temat w E32
    Instalacji gazowej nie mam i nie będę miała. Samochode jeżdżę ja i mój mąż. Mowa tu o spokojnej jeździe bez palenia gum itd. Jazda mieszana większość poza miastem. Jedno jest pewne koledze za dużo pali benzyny.
  3. fankabmw odpowiedział(a) na sewe32 temat w E32
    Patrz kolego wyżej.
  4. fankabmw odpowiedział(a) na sewe32 temat w E32
    W V8 luzy zaworów same się kasuja :) inaczej mówiąc mają hydrauliczną regulacje. Filtr powietrza, filtr paliwa, świece. Ja też mam wycięte katy i spalanie jest rewelacyjne :) więc katy nie mają nic wspólnego że zużyciem paliwa.
  5. fankabmw odpowiedział(a) na sewe32 temat w E32
    25 l to pali V12. Zdecydowanie za dużo. Sprawdź sondy może błędnie podają dane. Podłącz pod kompa
  6. fankabmw odpowiedział(a) na sewe32 temat w E32
    Dziś w trasie moje V8 manual spaliło 10.5 prędkość 90-100 km
  7. fankabmw odpowiedział(a) na kociniak08 temat w E32
    Koszty utrzymania wysokie! Choćby wymiana świec, 12 szt po ok 25-30 zł. Do tego 2 filtry powietrza, do tego 2 przepływki które niestety przy LPG lubią się psuć a to już spory wydatek :-( jako pierwsze BMW proponuje mniejsze bmw choćby 3 lub 5. Ewentualnie 7 ale z mniejszym silnikiem. Spalanie niestety nie jest małe to główna wada tych silników-niestety. Też chciałem zamienić swoje V8 na V12 ale po przeczytaniu opini kolegów decyzja-V8 zostaje w rodzinie. Chcesz BMW-CHWAŁA CI ZA TO. Ale przemyśl dokładnie zakup. Poczytaj posty na tym forum i innych o V12 nim pojedziesz po BMW.
  8. fankabmw odpowiedział(a) na kociniak08 temat w E32
    Koszty utrzymania wysokie! Choćby wymiana świec, 12 szt po ok 25-30 zł. Do tego 2 filtry powietrza, do tego 2 przepływki które niestety przy LPG lubią się psuć a to już spory wydatek :-( jako pierwsze BMW proponuje mniejsze bmw choćby 3 lub 5. Ewentualnie 7 ale z mniejszym silnikiem. Spalanie niestety nie jest małe to główna wada tych silników-niestety. Też chciałem zamienić swoje V8 na V12 ale po przeczytaniu opini kolegów decyzja-V8 zostaje w rodzinie. Chcesz BMW-CHWAŁA CI ZA TO. Ale przemyśl dokładnie zakup.
  9. fankabmw odpowiedział(a) na BMWE322.5V8 temat w E32
    Kolego jaki Ty masz silnik? 3.5 V8 w E32 nie występowały takie silniki w E32.
  10. fankabmw odpowiedział(a) na noregrets temat w E32
    Łukasz735 upierdliwy jesteś do obrzydzenia! Wyraźnie napisane jest o "ile dobrze pamiętam" poza co za różnica z jakiego forum? Ważne że nick zna to z jakiego forum BMW to sobie chłopak odszuka jeśli będzie chciał. Kolejna twoja bezsensowna odpowiedź która nic nie wnosi do tematu dyskusji. Zamiast pisać głupoty podpowiedz chłopakowi coś sensownego. Choć raz w życiu napisz sensowną odp.
  11. fankabmw odpowiedział(a) na MarcinE32.3,5 temat w E32
    Stanowczo NIE! Daj sobie spokój z takimi wynalazkami. Jak kolega pisał wcześniej kup dobre kable WN, dobre świece, kopulke, palec. A najlepiej wywal gaz. A filtry stozkowe pasują ale do 3 lub 5.
  12. fankabmw odpowiedział(a) na noregrets temat w E32
    Kolega Blaster-[o ile dobrze pamiętam] z forum 7er robił swoją V12. Zajęło mu to bardzo dużo czasu i jeszcze więcej pieniędzy. Więc jak koledzy wyżej życzę powodzenia.
  13. fankabmw odpowiedział(a) na Nudels temat w E32
    Jeśli się nie mylę w bagażniku powinna być centralka.
  14. fankabmw odpowiedział(a) na zięba temat w E32
    Skieruj swoje pytanie na forum www.7er.pl tam sa same 7 i duzo jest posiadaczy tych silników. Ja od siebie moge powiedziec tyle ze użytkuje od ponad roku 3.0 V8 i jestesmy zadowoleni.
  15. fankabmw odpowiedział(a) na fankabmw temat w E32
    Jeden jest na nadkolu duzy do niego jest przymocowany malutki od intensywnego zmywania a pod lampa prawa jest od spryskiwaczy lamp i halogenow. Chodzi mi o ten duzy na nadkolu. Z tego co wiem jest długi a na dole ma wejście na 1 lub 2 węże.
  16. fankabmw odpowiedział(a) na fankabmw temat w E32
    Tyle jest V8 na forum ale ŻADNA NIE MA spryskiwaczy lamp i halogenow.
  17. Jednym zdaniem duzo kasy i cierpliwości a i jeszcze kogos kto sie na tym zna ale zna a nie ze mu sie wydaje ze sie zna. Pamiętajmy to nie przekładką typu 2.0 12V na 2.5 12V. Tak jak kolega pisał wczesniej kup lepiej 750i i smigaj.
  18. fankabmw odpowiedział(a) na fankabmw temat w E32
    Chodzi mi o ten mocowany na nadkolu.
  19. fankabmw opublikował(a) temat w E32
    Witam. Jesteśmy w trakcję zakładania spryskiwaczy lamp i halogenów. Zbiornik pod lampami mamy węże w zderzaku są. Pytanie dotyczy zbiornika głównego który jest koło silnika. Jak wygląda ten zbiornik czy jest zwrócony w stronę silnika czy w stronę lamp. Może ktoś ma zdjęcia tego zbiornika? Silnik V8
  20. fankabmw odpowiedział(a) na fankabmw temat w E32
    Tak wiem ze dzialales. Nawet zabralem glos w tej dyskusji, ale bez zadnej reakcji jak widdac ze strony wladz.
  21. fankabmw odpowiedział(a) na fankabmw temat w E32
    Wpisuje w wyszukiwarke modul komfortu e32 i zaznaczam szukaj wszystkich slow i wyskakuje 1 post - moj. Zaznaczam ta druga opcje i wyskakuje 1081 postow np wymiana tuleji wachacza itp.
  22. fankabmw opublikował(a) temat w E32
    Czy jest mozliwe by nie bylo modulu w E32? Przekrecajac kluczyk w pozycje zamknij i przytrzymanie go nie zamyka-domyka szyb, wiec kanapa w gore i pod ta plastikowa oslona sa 2 czarne podluzne "skrzyneczki" a obok jest maly modul z 1 wtyczka o ile mnie pamiec nie myli no i bezpieczniki. Pomoze mi ktos rozwiklac ta zagadke?
  23. Sprezyn obnizajacych przod szukac do odpowiedniej wersji silnikowej. Czy np obnizajace sprezyny z V8 4.0 lub V12 beda pasowac do V8 3.0 i spelnia swoja role?
  24. fankabmw odpowiedział(a) na lokaczbmw temat w E32
    Moze wystarczy rozebrac i przeczyscic.
  25. fankabmw odpowiedział(a) na cylinder temat w E32
    Żadna. Nie ma kontrolki pokazującej prace tempomatu.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.