Treść opublikowana przez fankabmw
-
Tuning E32 - jakie firmy?
To lotke mamy z głowy :) jeszcze tylko ten zderzak. Tak więc jedynym ładnym moim zdaniem rozwiązaniem jest zderzak z wlotami od V8 lub V12, szeroka nerka. Progi hmm chyba też coś się znajdzie ciekawego z oryginał bmw. Zawieszenie w dol ale bez przesady byś nie szural miska po ziemi. Ewentualnie przyciemnic lekko szyby najlepiej piecowo i rzecz jasna wszystkie poza czołowa. Ewentualnie rolety na tylne drzwi jakąś ładna kierownica i chyba nic więcej. No i najważniejsze dobra felga.
-
Tuning E32 - jakie firmy?
Zderzak to jeśli już to od V8-V12 ładnie się prezentuje rzecz jasna z szeroką nerka. Obniżenie zawieszenia i broń Boże żadnych lotek czy spojlerów na tylnej klapie. 7er to limuzyna i trzeba tuning przeprowadzić ze smakiem. Oczywiście to moje prywatne zdanie a Ty zrobisz co będziesz chciał.
-
Jak działa spryskiwacz reflektorów w E32
Jak Ci pisałem wcześniej sprawdź droznosc przewodów-węży które idą od pompki tej na dole do spryskiwaczy lamp i halogenow. Może masz gdzieś zapchane. Albo pożycz od kogoś pompkę na zamianę i sprawdź czy na innej pompce będzie ok.
-
Jak działa spryskiwacz reflektorów w E32
Tak są 3 zbiorniczki. Ten trzeci od intensywnego zmywania czy jakoś tak. U mnie z tego dużego przy silniku płyn przelewa się do tego na dole od mycia lamp i halogenow. Wlew mam jeden.
-
Tuning E32 - jakie firmy?
Co chcesz zmienić w swojej E32?
-
Jak działa spryskiwacz reflektorów w E32
Mimo tego że masz 2 zbiorniki to z jednego przelewa się płyn do drugiego. Przynajmniej u mnie tak jest. Nie wiem jak u Ciebie. Ile masz wlewów płynu do spryskiwaczy?
-
nierzetelni forumowicze
To było skierowane tylko i wyłącznie do ciebie.
-
Jak działa spryskiwacz reflektorów w E32
A masz letni płyn czy zimowy?
-
Jak działa spryskiwacz reflektorów w E32
Pisał że zamienił spryskiwacze między sobą. Więc dysza jest ok. Wywala ci jakiś błąd na check control? U mnie jest duża pompka z dwoma wyjściami jedno wyjście daje płyn na halogeny a drugie na lampy. Jeśli myje ci jedną lampę to pompka albo daje słabe ciśnienie albo gdzieś masz wężyk przytkany. Sprawdź droznosc wszystkich wężyków, zwłaszcza tych co dają płyn na lampę na której nie działa spryskiwacz.
-
nierzetelni forumowicze
Oboje wiemy dlaczego nie masz nic więcej do powiedzenia. Nara
-
nierzetelni forumowicze
Skoro ci nie odpowiadały trzeba było je odesłać. Nie przypomniam sobie byś chciał je zwrócić. Towar używany więc dziwne by były nowe ze sklepu.
-
nierzetelni forumowicze
Dziwne że u mnie w samochodzie świeciły i nie było żadnego problemu. Poza tym z tego co pamiętam to pisałes że je założyłes a teraz piszesz że wyrzuciłes. Więc się człowieku zastanów. A to że ktoś włożył większą żarówkę to pretensje do poprzednika. Ja żarówek nie wymienialem z tylu bo nie było takiej potrzeby. I lampy były zabezpieczone gazetami a nie chusteczka.
-
nierzetelni forumowicze
A co ty niby chciałeś kupić u mnie??? Że się wypowiadasz!
- wymiana
-
Jak działa spryskiwacz reflektorów w E32
Jesli sie nie mylę to co piąte psikniecie na szyby jest jedno na lampy.
-
Przy chamowaniu zuca na boki
Podjedz na stacje diagnostyczną. Za 20 zl sprawdza Ci cale zawieszenie i bedziesz wiedział co jest do wymiany a jest napewno.
- eeeeeee
- eeeeeee
-
nierzetelni forumowicze
Studentgrzes czy temat dotyczył wlotów zderzaka? Napewno nie. Wiec dlaczego ten ze admin-ktory notabene ma ogromną popularność na forum co widać po tzw reputacji "niczym z gier RPG" nie reagował wczesniej mimo wielu próśb moda sylw...? Tylko zareagował po poście jednego z użytkowników ze tym zakazuje mi sie bronić-nie przed Toba tylko przed osobami trzecimi? Zastanawiales sie? Nad tym?
-
nierzetelni forumowicze
I dlaczego ten moderator zaczął zwracać uwagę na treść wypowiedzi pod koniec dyskusji a nie na samym początku, gdzie kilku nie mających nic wspólnego z tematem i ze mna zaczęło wylewać swoje żale i udzielać sie jak zaznaczylem wczesniej w temacie nie dotyczących ich. No i powiedz czy sprzedaż wlotów za wyższa cenę innemu użytkownikowi forum jest oszustwem?-użytkownik bos... dawał 100 zl czyli cenę ktora ja napisałem w temacie sprzedaży [Dalem taka bo nie mialem pojecia ile moga byc warte] a pozniej otrzymałem ofertę 2 krotnie wyższa. Sytuacja moja była taka ze nie pracowałem od grudnia i każda jak zaznaczylem w dyskusji zl była na wagę złota.
-
nierzetelni forumowicze
Kolego Amato jesli zauważyłes to ten powiedzmy tekst -a co mnie to dotyczył osoby, ktorej ten temat nie DOTYCZYŁ o ile dobrze pamiętam giero.... ktory jak większość z udzielających sie w tym temacie mimo prośby moderatora by nie związani z tematem czyli osoby trzecie nie wypowiadały sie w tym temacie. Osoby te najwiecej robiły zamieszania. Dlatego do jednej z nich napisałem taki tekst. A zaraz po tym moderator napisał ze mnie zablokuje. Pozniej dopiero zmienił swój post zapewne pod wpływem innego użytkownika forum ze niesłusznie chce mnie zablokować bo tym samym pozbawia mnie obrony!-niestety ten post i inne zostały usunięte przez tego moderatora, dlatego odbieraćie to troche inaczej niz ja. O ile dobrze pamiętam moderator usunął 4 lub 5 postów.
-
eeeeeee
Skoro tak koledzy uważacie to ja ogłaszam chęć zakupu E38. Chętnych do wpłaty prosze o PW. A tak na poważnie moze zbyt ostra była moja reakcja ale ja uważam ze nie powinno sie wykorzystywać tego rodzaju form dla zbierania środków na swoje marzenia, bo za chwilę co drugi bedzie pisał ze zbiera na to czy tamto. To jest moje prywatne zdanie.
-
nierzetelni forumowicze
tego co zaszło w żaden sposób sie nie wypieram. Ale wręcz wku.... ia mnie podejście innych forumowiczow, którzy notabene nie stracili nigdy zl na jakichkolwiek sytuacjach ze mna a wrzasku narobili jak bym ich okradł wręcz. Nawet Doszlo do tego ze wymyslali bajki o zderzakach, wpłatach itd. A na każda moja kontrę odpowiadali kolejnymi bajkami. Az wkońcu główno dowodzący moderator napisał ze jesli bede sie wypowiadał-czytaj bronił to zablokuje mnie na tydzień. Wiec wnioski wyciągnijcie sami. A najbardziej zabawne jest to ze ten gowno dowodzący ma największą punktacje w tzn reputacji-czytaj wazeliniarstwu.
- eeeeeee
-
nierzetelni forumowicze
Tylko ze najwiecej pretensji miały osoby ktore nic do tej sprawy nie maja i nie będą miec. Nawet jeden twierdził ze chciałem mu sprzedać zderzak i wręcz zadałem pieniędzy od niego! Co rzecz jasna jest totalną bzdura. Ale mnie juz nic nie zdziwi na forum 7er.