Treść opublikowana przez marton4
-
[F30] Uporczywy zapach papierosów
Jeżeli była wyprana to najlepsze jest dobre przewietrzenie auta i najlepiej na lekkim mrozie. Jak masz możliwość to tak zrób ,miałem podobnie wietrzyłem 8 godzin a później zastosowałem TENZI Odor OFF NANO 0.6 L i pomogło. Tego środka używałem jeszcze przez miesiąc raz w tygodniu :cool2:
-
BMW F10 530d Xdrive ściąga w prawo
Hamulce sprawdzane czy nie blokują. Nie zawsze sciąganie musi być przez przednia oś pojazdu ale przez tylna tez, sprawdź zawieszenie tylne i geometrie.
-
E46 Brak mocy, gaśnie, trzęsie po remoncie silnika
No to ku..a mieli na pewno blokady, chyba od traktora , walcz niech ci kasę oddają tumany :mad2:
-
Rdza, nalot , jak z tym walczyć.?
Wszystko zależy tez od chemii do mycia felg ,może zmień myjnie. Ale do Bmw bym pojechał z reklamacja bo to ciutek za szybko rdzewieje :cool2:
-
Blokady rozrzadu 320si
Mam tylko do N42 ; N46 ; N46T
-
Blokady rozrzadu 320si
Oznaczenie silnika podaj będzie łatwiej
-
Rdza, nalot , jak z tym walczyć.?
Oczyścić, dać podkład cynkowy i farba żaroodporna, ja mam pomalowane na czarno. Po dwóch latach efekt nadal ładnie się utrzymuje nic nie odpada i nie rdzewieje :cool2:
-
Problem z centralnym zamkiem w E90
Witam mnie w e91 tez to dopadło, dzisiaj zająłem się przewodami w klapie z prawej i lewej strony były do naprawy. Po złożeniu wszystkiego myślałem ze będzie git a tu [BAD]. Ale cos jest nie tak .A wiec tak, zaobserwowałem to ze jak auto wejdzie w tryb uśpienia i jak wciskam w pilocie którykolwiek przycisk to włącza się podświetlanie przycisku start stop. Oprócz tego słychać lekkie pukniecie z przodu jak by pod kokpitem od strony pasażera, bezpieczniki wszystkie ok pilot tez dobry . Proszę o pomoc co to może być, bo już mi ręce opadają. Zaczytując błędy pojawił się błąd A6D4 centralny przekaźnik blokady drzwi, wiecie gdzie on się znajduje??
-
E46 Brak mocy, gaśnie, trzęsie po remoncie silnika
Czy cos ci grozi, miałeś zlecenie naprawy na papieże i czy dostałeś fakturę, jeśli dogadałeś się na gębę to nic ci nie grozi prawnie, chyba tylko to ze mechaniory się wkurza i cos ci oddalić mogą, ale nie sadze jeśli nie naprawili auta to rzucać się nie będą :cool2:
-
E46 Brak mocy, gaśnie, trzęsie po remoncie silnika
Jeszcze raz sprawdzić ustawienie rozrządu, mechanik miał blokady :?: czy na swoje znaki ustawiał :?:
-
E46 Brak mocy, gaśnie, trzęsie po remoncie silnika
Odłącz wtyczkę od elektrycznego silniczka sterującego wałkiem mimośrodowym i zobacz co się zadzieje, czy będzie jakaś poprawa
-
E39 530i Białystok GV42238
marton4 odpowiedział(a) na Nowak.1986 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażOK. mój błąd pomyliło mi się z e60 :mad2:
-
E39 530i Białystok GV42238
marton4 odpowiedział(a) na Nowak.1986 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCeny z intercarsu plus robocizna i się zgadza :cool2:
-
E90 wymiana akumulatorka w kluczyku
A wiec tak, dzisiaj zaobserwowałem ze jak wciskam w pilocie którykolwiek przycisk to włącza się podświetlanie przycisku start stop. Oprócz tego słychać lekkie pukniecie z przodu silnika, po nasłuchiwaniu dźwięk puknięcia wydobywa się ze sterownika wentylatora chłodnicy , po odłączeniu wtyczki wentylatora tego puknięcia nie ma ,a po podłączeniu znowu się pojawia. Proszę o pomoc co to może być, bo już mi ręce opadają
-
Trakcja przy skręcaniu w prawo uruchamia się ?
Sprawdź łożyska na tyle i tuleje pływające. Oczywiście tez jak kolega wyżej pisze geometrie przód i tył
-
E90 wymiana akumulatorka w kluczyku
Tak tez zrobiłem, tylko wymieniałem go dlatego ze właśnie nie działał pilot. Bateria była bardzo mocno rozładowana wskazywała na mierniku 0,5 volta
-
E90 wymiana akumulatorka w kluczyku
Odgrzeje temat, Własnie wymieniłem akumulatorek i auto odpala ale nie działa otwieranie pilota, czy tego pilota da się jakoś zakodować na przykład tak jak się robiło to w e46.
-
N42b20a zła praca zimnego silnika
A pompa wstępnego powietrza działa, to jest ta duża plastikowa pucha pod maska po stronie pasażera. Ona powinna pracować przez jakiś czas na zimnym silniku
-
BMW E90 vin: pr98210
marton4 odpowiedział(a) na bodziaq temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSilniki nie są takie złe ale nie wież w gadanie ze maja rozrządy bezobsługowe :mad2:
-
E91 320d trzęsie po uruchomieniu po nocy
Mój nowy sterownik wytrzymał 2 miechy :duh: Objawy takie same jak u Ciebie , odpalał od strzała po dwóch sekundach telepanie. Na kompie żadnych błędów. Pewnego dnia się wk......m i kupiłem nowy sterownik wraz z kablem głównym ,wymieniłem i spokój. Tamtego zareklamowałem uznali wadę produkcyjna :cool2: Sterownik Beru
-
[E60] M47N2 Gaśnie po rozgrzaniu kiedy dodam gazu
Korekty wtrysków są ok ale zrób jeszcze próby przelewowe czy wtryski nie puszczają na przelewach
-
szybko Migajace kierunkowskazy
A te boczne w błotnikach tez czyściłeś. I jeszcze jedno masz hak holowniczy
-
[E60] Dziwna pozycja fotela w stosunku do kierownicy/pedalow
Pomyśle popatrzę przy swojej jak cos to się odezwę
-
Luzy na kole sprezarki klimatyzacji
Jeśli są luzy mocno wyczuwalne to należy wymienić. Koło od Klimy można zdjąć i wymienić w nim samo łożysko. Rolki jeśli hałasują to do kosza
-
[E60] Dziwna pozycja fotela w stosunku do kierownicy/pedalow
Można fotel z prowadnicami poluzować od podłogi i wtedy go ustawić na prosto, jeśli to za mało to podpiłować lekko otwory prowadnicy i ustawić jak pasuje. Tylko wtedy nie będzie oryginał ale będzie wygodniej :cool2: . A le myślę ze poluzowanie i przestawienie powinno dać pożądany efekt :)