Skocz do zawartości

dkzg

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dkzg

  1. Co masz dokładnie na myśli? Bo tak się składa, że karta pojazdu w Polsce jest przypisana do auta :)
  2. dkzg odpowiedział(a) na slavers temat w E46
    Myślę, że jak by to nagrał Z3, albo S5 to może by się udało ;)
  3. Ja też to widziałem i też nie mam pojęcia gdzie to zniknęło.
  4. dkzg odpowiedział(a) na grodt88 temat w E46
    Napisałeś "dziatki" zamiast "dziadki" i o to się tu się rozchodzi. Teraz widzę, że zmieniłeś już na seniorzy i palisz głupa, że nic się nie stało.
  5. dkzg odpowiedział(a) na grodt88 temat w E46
    Mnie też ktoś rysuje auto, dość regularnie niestety. Dziś montuje kamerę do auta. W ciągu dwóch miesięcy spodziewajcie się filmu z nagranym sk....
  6. dkzg odpowiedział(a) na grodt88 temat w E46
    Kup kamerę z czujnikiem ruch, wstaw do auta i oczekuj efektów.
  7. Czyli z Litwy i tak wyjdzie taniej ;)
  8. Choć i to nie jest pewne. Wg tej strony nie mam polisy OC, w jednym miejscu auto jest zarejestrowane, a w drugim ostatni wpis to koniec czasowej rejestracji o stałej nie ma ani słowa.
  9. To wskazuje na pompę paliwa. Co do reszty ciężko mi się wypowiedzieć, więc coś innego mogłoby spowodować ww. problemy lub masz więcej niż jedną usterkę.
  10. Gdybym miał wolne kilka stów chętnie bym zabrał te auto do ASO, a potem zobaczył minę tego handlarzyny. Wszystko nagrałbym ukrytą kamerą.
  11. Możesz to sobie policzyć. Weź średnicę obu kół, a następnie policz ich obwód. Dalej powinieneś sam dojść do tego jak wielkie jest przekłamanie. A jeśli nie to Ci pomogę. Szerokość nic, ale wysokość ma.
  12. Do oceny aut jest inny dział. Gość pisze o opłatach, ale jakoś mnie wspomniał o cle. Auta ze Szwajcarii są strasznie drogie podobno, teraz poszedł frank w górę, to nawet nie chcę wiedzieć ile on musiał tam kosztować i w jakim być stanie. No i nazwa aukcji "Dla kozaka" :mad2:
  13. dkzg odpowiedział(a) na swiezakBMW temat w E46
    Objawy masz wskazujące na pompę paliwa tym bardziej, że wszystko już wymieniłeś.
  14. dkzg odpowiedział(a) na swiezakBMW temat w E46
    Było o tym 500 tematów, ile masz paliwa w baku?
  15. dkzg odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w E46
    Staszku, Ty przy koledze to jesteś bystrzak. Nie oszukujmy się.
  16. Była już od nich w dziale E46, opis w podobnym stylu, a później się okazało, że było z nią coś mocno nie tak. Może komuś będzie się chciało odnaleźć ten temat.
  17. Sęk w tym, że właśnie tutaj trafiłeś :)
  18. dkzg odpowiedział(a) na Wolf1685050034 temat w E46
    Ewentualnie sarnę ;)
  19. Świetne naklejki, haha ;p
  20. No nic staszku, musisz odżałować na regulator napięcia w takim razie :)
  21. To zadziwiające jak wielka jest korelacja między łowcami okazji, a osobami, które wstawiają tutaj auta bez VIN-u. Liczą, że tu i tu jakoś się uda ;) Wczoraj Ci zamknęli temat za brak VIN-u a dziś robisz to samo? :mad2:
  22. Być może nic, a być może bardzo dużo. Jak bym sprzedawał auto sam dorzuciłbym taki dopisek z jednej prostej przyczyny. Podaję w ogłoszeniu przebieg, ktoś przyjeżdża po tygodniu a ten już się zmienił, bo jeżdżę nim na co dzień, albo ktoś był na jeździe próbnej. W świetle przepisów już masz towar niezgody z ofertą.
  23. dkzg odpowiedział(a) na bubu155 temat w E46
    Podłącz pod miernik na odpalonym silniku i zobacz jaki jest prąd ładowania, powinien być mniej więcej stały, u Ciebie wygląda na duże wahania napięcia. Alternator i/lub regulator napięcia do naprawy/wymiany.
  24. Ściągnij te zenony i nie oślepiaj ludzi

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.