Treść opublikowana przez dkzg
-
BMW E39 528i WBADD510X0BP19470
dkzg odpowiedział(a) na Rajfal temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażStatystycznie więcej Niemców niż Polaków zna angielski, więc szansa jest. Możesz próbować dzwonić do ASO w różnych miastach i może w jakimś się uda. Jak już weźmiesz nasze próbne tablice to kup ubezpieczenie na cały rok. Po zarejestrowaniu na stałe dzwonisz tylko do TU, podajesz nowy numer (ew. skan dowodu wysyłasz) i dają Ci polisę na stałe blachy. Jakie dokumenty? Brief duży i mały, akcyza, zwolnienie z VAT-U(?) i jeśli Niemiecki TUV był robiony nie później niż 12 miesięcy temu i jest jeszcze ważny to na jego podstawie nie musisz robić przeglądu. Czerwone blachy i tak będą potrzebne, bo trzeba zajechać na stację by diagnosta zrobił Ci kartkę z DIP-em (Dane Identyfikacyjne Pojazdu). Bez niej nie zarejestrujesz auta. Jeśli się gdzieś pomyliłem, lub coś pominąłem to poprawcie. Tak, wszystko musisz załatwić w swoim WK.
-
E46 330ci VIN: WBABD52090PM09268
dkzg odpowiedział(a) na Userkiller temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNo, no pięknie piszesz, ale Niemiec sprzedaje te auto w Niemczech i wali go czy kupi to Polak, Czech, czy Włoch. Za auto ma dostać tyle ile pozwala na to rynek, więc chodzą i po 10 tys. euro. Przecież żaden z nich nie zejdzie z ceny tylko dlatego, że przyjeżdżasz z Polski. "Oh so, du bist aus Polen, das Auto wert 10.000 €, aber ich werde es Ihnen zu verkaufen für 6000." :duh: Na jakim Ty świecie żyjesz?
-
przyciemnione szyby plus lusterko wsteczne
Ale jak już Ci uwarzy te piwo to powiedz czy dobre wyszło, może inni spróbują ;)
-
E46 320D 2000 vin WBAAX71060PE45485 Żory
dkzg odpowiedział(a) na tyski4444op.pl temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażI myślisz, ze to złoty środek? Wg rządowej strony moje auto jest zarejestrowane, a kilka linijek niżej znajdziesz informacje, że je wyrejestrowałem z czasowych blach, a wpisu, że jest już na stałych nie ma. Burdel jednym słowem.
-
[e46] 330d czasami nie odpala, kręci rozrusznik
W N42 bym Ci powiedział, że to na 100% pompa paliwa, ale co do diesla nie mam pewności, być może jest tam jeszcze coś o czym nie mam pojęcia.
-
E46 323- swap na m54b30
Co to były za ringi?
-
Re: E46 328 Wypadanie zapłonu
Przełóż cewkę, jak wypadnięcie "pójdzie" za nią, to będziesz miał jasność.
-
Montaż zmieniarki CD (navi 16:9)
Szukać się nie chce? :duh:
-
BMW E46 330i WBAEN51040PC21076 Białystok
dkzg odpowiedział(a) na fajek9 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTak? A gdzie ją widzisz? Bo jak dla mnie to ona jest schowana pod klapką, więc jak to stwierdziłeś?
-
bmw e46 xenon
Dokup jeszcze spryskiwacze, bo Ci dowód zabiorą jak będą chcieli.
-
BMW e39 525d ZAMOŚĆ WBADL91030GW61912
dkzg odpowiedział(a) na Gonska temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTa radio, shadow line, zacznij lepiej od filtrów, i tych wszystkich rzeczy, które wyjdą w ciągu pierwszych dwóch miesięcy, a potem Ci się odechce tych wszystkich zmian, lub będziesz musiał je odłożyć na później.
-
BMW e90 320d WBAVC31030VA16550
dkzg odpowiedział(a) na Magik80 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA jak by była wersja krajowa holenderska, to książka by musiała mieć wpis Printed in The Netherlands? :duh: :duh: :duh:
-
BMW E46 2.0d 1998r -Żeby ruszyć trzeba dodać gazu
Najwidoczniej wszyscy uznali Cie za trolla. Przeczytaj jeszcze raz to co napisałeś. To jak wcześniej ruszałeś? Naciskałeś na hamulec?
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
To może być auto od Zenka, ale dobrze by było gdyby ktoś to potwierdził.
-
E46 - N42 pierdzi i dlawi sie, brak mocy
Objawy może nie pasują w 100%, ale sprawdzałeś pompę paliwa? Gdybyś miał tylko problemy z odpaleniem, czasem czuł brak mocy to bym był pewien na 100%.
-
E39 525dA WBADP01080GX08934 Zielona Góra
dkzg odpowiedział(a) na murfii temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNo to teraz popatrz. Gość sprzedał je jakoś w marcu 2013, pojechało do Szczecina, mijają dwa lata auto jest w Zielonej Górze. Jeśli to ta sama osoba tylko się przeprowadziła to jeszcze pół biedy, jeśli nie to lipa, a jeśli aktualny sprzedający nawet nie słyszał o Szczecinie to bym sobie odpuścił.
-
E46 325 2002, Ruda Śląska KL37025
dkzg odpowiedział(a) na S3beco temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZa 26 tys, to co niektórzy spokojnie by dwie E46 kupili :P
-
BMW e92 335d VIN:WBAWD71050P075089
dkzg odpowiedział(a) na mnorbert temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSam sobie odpowiedziałeś :)
-
E46 coupe 323 EZ69652 Ruda Śląska
dkzg odpowiedział(a) na smialyyy temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPrzecież jak by ktoś wstawił auto nie od Zenka i opisał to co Ty opisałeś to by je zjechał z góry na dół i nie byłoby warte na 10 tysięcy. A ten czujnik jaki dostałeś? Jak nieoryginalny to możesz go do kosza wyrzucić i tak nie podziała dłużej niż trzy miesiące.
-
BMW E61 530xi WBANN71070CC68315 Warszawa
dkzg odpowiedział(a) na luksec temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż.del
-
BMW 318D Głogów WBAPN11060VJ90102
dkzg odpowiedział(a) na grzesiek811 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPojedź do Zielonej Góry, tam biorą 400, to nawet z paliwem wyjdzie taniej.
-
e39 330ia touring WBABS61030GV42937 RADOM
dkzg odpowiedział(a) na K3m0T1989 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażI weź lawetę po niego, bo z tymi blachami to mogą Cię zatrzymać tuż za rogiem, zresztą to by był najmniejszy problem.
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Powiedz, że jesteś w stanie sam zresetować telefon trzymając przycisk dłużej z lewej lub z prawej strony (nie wiem jaki masz). Jeśli tak to jest po prostu minimalnie za szeroki, na zakręcie rusza się w lewo i prawo i pewnie dociska przycisk, stąd reset.
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Yyyy tutaj nie ma turbiny chyba, że o czymś nie wiem ;) Co do spalania uważam, że ciężko będzie Ci się zmieścić w 10 litrach w mieście, ale jest tu taki gość co mówi, że pali mu dziewięć. W piątek wymieniłem filtr paliwa i spalanie wyraźnie zmalało, lecz do dyszki jeszcze trochę brakuje.
-
E46 318i Touring 2001 n42b20 - falowanie obrotów, drgania.
U mnie zaczyna się pojawiać coś takiego, no może bez drgania. Wywala czujnik położenia wałka, będzie trzeba zmienić ;) Tak czy siak podłącz pod kompa, bo jak mam rację to musisz wiedzieć czy wymieniać ten od strony ssącej czy od wydechowej.