Skocz do zawartości

bieniu3000

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez bieniu3000

  1. Miałem własnie fotki wrzucac, ale chyba beda zbyteczne, bo koledzy mnie wyprzedzili :cool2: pozdrówko
  2. bieniu3000 odpowiedział(a) na ramirez01 temat w E36
    Wyglada niezle, a juz na pewno o niebo lepiej od tych M3. Ja bym tylko zdjal te brewki z przednich reflektorow. Miałem własnie to pisać i panfil mnie wyprzedził :mrgreen:
  3. Coprawda mam coupe, ale jesli chcesz to moge zrobić fotki jutro.
  4. Jeśli miałbyś szpere to na dyfrze przy oznaczeniu przełożenia jest literka "S"
  5. Varrol taka końcówka podejdzie bez problemu, obetniesz oryginalna rure i troche tego kielicha montażowego i bedzie ok. Mierzyłem i końcówka nie może być dłuższa niż 20 cm bo bedzie brzydko wystawać.
  6. A przypuśćmy do 320 e36 pasuje szpera tylko z 320 i 318is e36 (nawet nie wiedzialem ze byly szpery w is-ach :roll: )?
  7. Za duże kominy - fi 80 mm :mad2: Ja raczej szukam tak 50-60 max
  8. Też raczej obstaje za dwururką nie zagiętą. I szukałem czegoś co nie wygląga jak dwie rury kanalizacyjne z pcv tak jak pisałęm wyżej, ale niestety nic sensowniejszego nie ma :roll: Ok dzieki za porade chlopaki :)
  9. Jak w temacie. Obecna końcówka którą zamontował poprzedni własciciel nie podoba mi się i chciałbym ją zmienić. Szukałem czegoś nieprzesadzonego, jakiejś zwykłej prostej niezawijanej dwururki o w miare małej średnicy ale nic takowego nie znalazłem, co by miało odpowiednia dlugość, żeby nie wystawało za bardzo za zderzak. Jedyne sensowne końcówki jakie znalazłem to: http://moto.allegro.pl/item239344700_koncowka_ulter_n2_06_podwojny_odlot_od_ss.html lub: http://moto.allegro.pl/item242373855_ulter_n2_05dtm_najtaniej_pelna_oferta_sprawdz.html Która wg was bedzie sie ładniej prezentować w czarnej e36 coupe, bez żadnych spojlerów i inyych wieśniackich przeróbek? Może jeszcze jakieś inne propozycje?
  10. U mnie jest wręcz odwrotnie. Nie wiem czy tak samo jest w R6.
  11. bieniu3000 odpowiedział(a) na EwelinaBMW temat w E36
    .. a jak nie beda to zawsze pozostaje butapren :mrgreen: :twisted2: nie no a tak serio to pasują :cool2:
  12. bieniu3000 odpowiedział(a) na akwarius temat w E36
    Nie zlinczujemy tylko może jakoś uzasadnij swoja wypowiedz, bo tak gdybać to kazdy może.
  13. Ale tu chodzi głównie o ET, jak masz wieksze niż 35 to Ci wejda bez problemu, a kolega ktory pyta ma sporo za małe...
  14. Miałem kiedyś taki problem ale po wiekszych deszczach. Tak jak kolega wyżej napisał zebrało sie sporo wody w złączce od sondy. Wylałem wode i jezdzilem do dnia wczorajszego. Zrobilem trase 200 km z woda we wtyczce - nie bylo gdzie tego poprawic. Wylalem wode, uszczelnilem wtyczke, pare km bylo ok, to potem znowu auto przebierac na wolnych obrotach, chwilami nie lapalo na wszystkie gary. Przyczyna okazaly sie swiece. Zapewne kiedy sonda zle dzialala, to przylewalo swiece no i niestety ich zywot dobiegl końca. Ale skoro piszesz, że u Ciebie po małych deszczach nawet, to ja obstawiam na kable WN. Wilgotne powitrze, kable dostaja przebicia i stad taki efekt.
  15. bieniu3000 odpowiedział(a) na BMW Maniaq temat w E36
    Nic dodać nic ująć :clap: Jak obniżać to z amortkami i nie robić druciarstwa. Ja mam tylko -20 mm i mam Bilsteiny B8 Sprint.
  16. bieniu3000 odpowiedział(a) na python_78 temat w E36
    Najprawdopodobniej masz za mało oleju w skrzyni. Napewno zacznij od jego wymiany, powinno pomóc. Do skrzyni bmw leje sie ATF. Wchodzi bodajże 1,1 albo 1,2 litra nie pamietam dokladnie.
  17. bieniu3000 odpowiedział(a) na bieniu3000 temat w E36
    kup dwie dojazdówki... zrecznościówki naperwno będziesz miał sporo na nich i na mokrym terenie... jesli chcesz juc cos takiego..to moze zaczekac na snieg .... i wtedy sobie pokrecisz jesli jzu tak bardzo chcesz... 316...troche szkoda... Z dojazdówkami też jest dobry motyw, ale za duża inwestycja na pare minut wygłupów :twisted2: Co do zimy to można sobie najwyżej boka na zakrecie postawić, albo baczka zakrecic pod tesco, bo tak to już za mała trakcja na jazde. Koła sie kreca a auto nie jedzie. No nic kolega ma stare opony z borewicza, łyse twarde 155 wiec spróbuje. Jak bedzie kaszana to nie bede auta meczyl bo szkoda :cool2:
  18. bieniu3000 odpowiedział(a) na bieniu3000 temat w E36
    Ok dzieki, a czy elementy 7 i 8 sie nie zużywają?
  19. Raczej watpie, że problemy z rozruchem może powodować sonda lambda. Rzekłbym, że to raczej nie możliwe. Jeśli sonda podaje wartości spoza przedziału, to komp przechodzi w tryb awaryjny i również dobrze sobie radzi, tylko że pali wiecej. W razie czego sie możesz upewnic - odpiać sonde i sprawdzic czy jest poprawa.
  20. bieniu3000 odpowiedział(a) na bieniu3000 temat w E36
    Jeśli chodzi o zamek to jest dobrze ustawiony, poniważ drzwi gdy są zamkniete to sa prawie ok. Dopiero jak otwieram to czuje jak lekko opadają. Gdy są otwarte, to jak złapie je od dołu to moge nimi delikatnie poruszyć góra-dół wiec coś jest juz zużyte. To samo jak jest szyba zamknieta to przy zamykaniu delikatnie obciera u góry o ten wypust na słupku. W drzwiach pasażera tego nie ma, ustawilem tylko dzis na zamku i jest ok.
  21. bieniu3000 opublikował(a) temat w E36
    Witam. Kiedyś już poruszałem ten temat, ale ostatecznie nie dostalem odpowiedzi. Otóż mam opadniete lekko drzwi od kierowcy. Moje krótkie pytanie, które z niżej przedstawionych elementów powinienem wymienić? : http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=BE11&mospid=47424&btnr=41_0842&hg=41&fg=40
  22. bieniu3000 odpowiedział(a) na bieniu3000 temat w E36
    Hehe dzięki chlopaki za wypowiedzi, nie bulwersujcie sie, jeszcze mi nie odbiło żeby na takich kapciach jezdzic :twisted2: Ja mam założone na lato 205 a na zime 185, na nowe oponki też mnie stać. Chciałem tylko skombinować sobie ze 2 takie oponki na wykończeniu i spróbować zręcznościówki na mokrym placu, w końcu to tylko 1.6, wiec chyba sami rozumiecie. Na 205 to nawet nie próbuje, bo szkoda mi auta katować, a i tak by z tego nic nie wyszło :nienie:
  23. bieniu3000 odpowiedział(a) na bieniu3000 temat w E36
    chyba kolego źle przeczytałeś. Pytałem o najweższą opone a nie o najszerszą. Myślalem cos o oponach 145, ale nie wiem czy da rade az takie waskie naciagnac. orientuje sie ktos?
  24. bieniu3000 odpowiedział(a) na bieniu3000 temat w E36
    Ok, dzieki. To rozmiar felgi już znam, a teraz jaką opone najwęższą uda mi sie na tą felge założyć? I jaki ona musi miec wtedy profil?
  25. bieniu3000 odpowiedział(a) na radomiak84 temat w E46
    Masz wersje 136KM czy 150KM?

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.