Treść opublikowana przez eXiDe
-
limit 140 i sygnal pasow
A nie prościej zacząć od przestudiowania instrukcji obsługi auta??? Tam wszystko jest opisane.. :search: Pzdr.
-
idrive połączenie z telefonem
Poczytajcie fora nokia.com tam czasami są rozwiązania problemów o których piszecie. A z niektórymi telefonami po prostu nie da się i już. Trzeba zmienić telefon :) Pisaliśmy z resztą nie dawno na ten temat :search: Pzdr.
-
idrive połączenie z telefonem
Było, było, było. :search: Sprawdź ustawienia w telefonie, zmień soft, E-series zgrywają się bez problemu i książka też. Pzdr.
-
jaka koncówka wydechu do e91 ?
szczerze to nie jedna benzyna wysiada przy takim dźwięku,nie ma z czego się śmiać. słyszałem to live w 320D i dla mnie jest super. no pewnie ori ładniejsza :lol: No cóż kwestia priorytetów, każdy musi przejść przez coś takiego ;) ja już mam za sobą takie mody :) Pzdr.
-
jaka koncówka wydechu do e91 ?
Wioska to jest sportowy tłumik w dieslu :lol: :lol: :lol: :mad2: Pzdr. :cool2:
-
BMW E92 330d by klagosz
Gratulejszyn Klagosz!DIESEL POWER :) hehe Jesteś żywym przykładem na to, że auto jest na drugim miejscu - najważniejszy jest kierowca. Ja swojego czasu pojechałem z kumpelą na zlot Porsche Club Polska do Borska i tam wystartowałem w klasie Super Sport jej autem i w jakim szoku byłem jak zająłem 3 miejsce w tej właśnie klasie (próby sprawnościowe - czasówki). Jak na pierwszy mój taki start to nieźle ;), puchar stoi :8) Miny ludzi, którzy na co dzień jeżdżą Prosiakami i spotykają się od lat i uczęszczają w imprezach PCP były bezcenne ;) Wielkie Pzdr!
-
poduszka pasażera, a fotelik
Jeśli nie masz isofix w aucie to kup zwykły fotelik - ewentualnie taki fotelik, do którego możesz później dokupić bazę isofix. Pzdr.
-
Instrukcje E91
Ludzie szukajcie w archiwum, a nie się podniecacie... wystarczy napisać maila do bmw i Wam wyślą instrukcję na maila, a poza tym jest przyklejony temat na górze i kilka tematów pochodnych w archiwum :duh: :search: . Że tak spytam... czy leci z nami moderator??? Pzdr.
-
Sreberko :) 320 D 177 PS
A może lampy tylne byśmy zamienili? :) Pzdr.
-
poduszka pasażera, a fotelik
..kontynuując, mocujesz go pasem i tyle. Ale jak nie masz isofix w aucie to fotelik z isofixem jest zakupem co najmniej złym.. żeby nie mówić brzydko :) A co do montażu/zakupu systemu isofix na tył, w ogóle jak się da.. to nie wiem jak jest. Wiąże się to pewnie z dużymi kosztami.. Zadzwoń najlepiej do ASO BMW i zapytaj. Pzdr.
-
Wibracje podczas przyspieszania
Ja też stawiam na łożysko podpory wału, miałem tak w e46 (pisałem o tym także poszukaj w archiwum). Niby luzu nie było widać, ale po zdemontowaniu wału okazało się, że minimalny luz był, a to przekładało się na wibracje, szczególnie podczas gwałtownego przyspieszania. Pzdr.
-
Identyfikacja numeru części - realoem.com
Nr tej części to: 51717123311 Sam ostatnio zamawiałem. Pzdr.
-
[E90] Co należy wymienić
:duh: To po co jedziesz na warsztat?????????????????????????? Pzdr.
-
gniazdo na telefon w podłokietniku/2005r.
Wiesz co ja przeglądałem internet w poszukiwaniu jakiegoś rozwiązania, natknąłem się na coś takiego: http://justnoel.wordpress.com/2010/10/21/syncing-your-nokia-contacts-to-your-car-via-bluetooth/ http://europe.nokia.com/support/product-support/nokia-810/software A co do adaptera w podłokietniku, nie wiem dlaczego tak długo z tym zwlekałem - wczoraj w końcu wyrwałem chwasta :) i zamówiłem gumę do wykończenia - nie mają w ASO nigdzie w PL idzie do mnie z Niemiec. Także czekam, a schowek o ile większy się zrobił :cool2: Pzdr.
-
poduszka pasażera, a fotelik
U mnie jest naklejka na słupku. Możliwości odłączenia przedniej poduszki nie mam. Mój syn siedzi z tyłu za mną, żona obok niego - malec skończy niedługo 4 miesiące :) ogólnie uwielbia jazdę, także jest dobrze :). Pozdr.
-
gniazdo na telefon w podłokietniku/2005r.
Odpowiedź brzmi TAK oraz NIE. Winny jest soft telefonu, wiem bo sam mam Nokię E51. Musisz podłączyć telefon do komputera przez kabelek USB i skorzystać z programu do aktualizacji telefonu (Nokia Ovi Suite). Niestety cała operacja przywraca telefon do stanu fabrycznego, więc musisz wcześniej wykonać kopię wszystkich wiadomości, zdjęć oraz kontaktów. Program do aktualizacji daje możliwość zrobienia takiej kopii do komputera. Po jej odtworzeniu po aktualizacji większość rzeczy a nawet ustawień wróci do normy, jednak wszystkie zainstalowane aplikacje wylecą w kosmos i trzeba z osobna na nowo instalować. To co jeszcze dodatkowo zauważyłem w przypadku Nokie E51 przed aktualizacją softu, to to że telefon potrafił w trakcie rozmowy rozłączyć się z BT w samochodzie bez przyczyny. Tej objaw również zniknął. Teraz wszystko działa perfekt, zero zastrzeżeń - książka kopiuje się do I-Drive bez problemu. Pozdrawiam Dobrze gada dać mu vódki ;) Też użytkowałem E51 i po aktualizacji softu cała książka kopiowała się bez problemu. Generalnie wszystkie Eseries nie mają problemu z exportem kontaktów do BT. Obecnie użytkuję Nokię N8 i tu jest d.u.p.a. bo książka się nie importuje z telefonu :(, Nseries zawsze miały z tym problemy. Grrr. Soft nowy, także cholera wie dlaczego akurat w N8 nie działa. Pzdr.
-
pocenie przewodu kolektora ssącego
Dokładnie, a jak wiadomo każde turbo olej puszcza - bo musi być smarowane. Także AO.. olej temat, jak to tylko leciutkie zapocenie ;) Pzdr.
-
Pytanie o amerykanskie swiatla
O ile jestem w stanie zrozumieć świecące kierunkowskazy, to jak widzę samochody z czerwonymi kierunkami tylnymi to mnie szlag trafia... kto podbija im dowody?? :duh: :mad2: Co do Twojego problemu, kierunki możesz wyłączyć podłączając auto pod komputer. A z lampami to czy nie jest przypadkiem tak, że z tyłu jest jakaś przysłonka, którą reguluje się czy lampa ma być EUR czy US? :roll: Pzdr.
-
Pytanie o amerykanskie swiatla
Napisz coś więcej.. Czy masz bi-xenon czy zwykłe halogeny, czy drażni Cię świecący kierunkowskaz? Czy o co chodzi? Pzdr.
-
e90 lotka/spoiler - pomoc w wyborze
Kolego czy tak trudno wpisać sobie w google, np. http://www.google.pl/images?q=e90%20rear%20spoiler&rls=com.microsoft:pl:{referrer:source%3F}&oe=UTF-8&rlz=1I7GGLL_pl&um=1&ie=UTF-8&source=og&sa=N&hl=pl&tab=wi&biw=1280&bih=893 Pzdr.
-
[e90] wymiana podswietlenia tablicy na OEM LED
:search: :search: :search: radzę zacząć od tego.. tak na przyszłość.
-
[e90] wymiana podswietlenia tablicy na OEM LED
Ja wkładałem na próbę żarówki 2xSMD ale pokazywały błąd (żarówki firmy Bosma), ale światła wg mnie było za mało, tablica była oświetlona nie równomiernie. 3xSMD jest akurat. Pozdrawiam.
-
Wycena zderzaka przez ubezpieczalnie
A jaki masz zapis w swojej polisie odnośnie części?
-
[E90] Wymiana uszczelki dekla zaworów i inne pytanka
Oczywista sprawa.. przynajmniej dla mnie ;) Pzdr.
-
[E90] Wymiana uszczelki dekla zaworów i inne pytanka
No cóż stara szkoła :), dla pewności luzowałem odpowietrzniki, no i fakt osłony mokre ;) Pzdr.