Treść opublikowana przez eXiDe
-
Styling E90 - listwy we wnetrzu.
Na tych zdjęciach jest chyba to co Cię interesuje, zestawienie czarnego koloru i ciemnego wnętrza z dwoma kolorami listew wew. 1) http://moto.allegro.pl/bmw-320d-m-paket-xenon-skora-navi-i1623294189.html 2) http://moto.allegro.pl/piekna-czarna-320d-m-pakiet-panorama-xenon-skora-i1631873781.html Pzdr.
-
E90 - olej
Ja od wymiany do wymiany (35kkm) nie dolewam, ale siłą rzeczy silnik musi 'brać' olej. Wszystko to normy, także nie ma co lamentować, tym bardziej w przypadku nowego auta. Pzdr.
-
E90 - olej
Tak normalne, przygotuj się na ciągłe dolewki oleju ;)
-
Styling E90 - listwy we wnetrzu.
I czarne będą pasować i alu też. Dla rozjaśnienia wnętrza ja osobiście wybrał bym aluminium. I z jednymi i z drugimi listwami będzie ładnie wyglądać :) także kwestia gustu. Poprzeglądaj sobie zdjęcia, pełno jest e90 z różnymi listwami w necie. Pzdr.
-
opony letnie do 320 d
Swoja drogą nie powinno się montować opon w rozmiarze nie zalecanym przez producenta - w razie wypadku może być problem z odszkodowaniem. Ohooo zaraz się zacznie ;) :D :norty: Pzdr.
-
opony letnie do 320 d
Przypuszczam, że takim samym, ROF czy nie ROF nie ma tu znaczenia. Chodzi o rozmiar opony. Pzdr.
-
BMW E92 330d by klagosz
:) :cool2:
-
BMW E92 330d by klagosz
Klagosz nic już nie rusz jest dobrze :). A przy halogenach też masz jakieś paski? :roll: I faktycznie paski optycznie pomniejszają felgi.. Lepiej bez :cool2: Pzdr.
-
Jaki silnik do e90?
A no tak.. chodzi o UK. No niezła sumka 15000 :duh: :duh: no ale z drugiej strony UK to nie PL także i płace inne. Więc i ubezpieczenia wyglądają inaczej. A jak w ogóle z kradzieżą tam aut? Chyba tragedii nie ma? Chyba standardowe zabezpieczenia w zupełności wystarczą. Lub ew. jakaś blokada by home made - magiczne rączki Pana Czesia elektronika ;) czy coś w tym stylu. Najlepiej nie myśleć tak pesymistycznie, że od razu ukradną ;) Pzdr.
-
Jaki silnik do e90?
Najlepszą ochroną jest AC, resztę można sobie w buty wsadzić :) - bo jak mają ukraść to i tak ukradną. Pzdr.
-
ALPINA D3 Performance by Maksss
Kopara opada :twisted: :cool2: Elegancko. Pzdr.
-
gniazdo AUX, muzyka z AUX
Ja ostatnio nabyłem taki kabelek: http://allegro.pl/kabel-aux-do-ipoda-ipod-iphona-iphon-mp3-mp4-jack-i1566229252.html polecam. Nie mam plątaniny z kablem przynajmniej. Pzdr.
-
ALPINA D3 Performance by Maksss
Też myślałem nad pomalowaniem ich na czerwono. Jak to wygląda z bliska? Masz pomalowane także wewnętrzne lampy czy same zew. + bezbarwnym całość? :roll: Pzdr.
-
ALPINA D3 Performance by Maksss
No ślicznie :), ja też przymierzam się do odpicowania furki, tylko jak zwykle czasu nie ma :(. Co do tylnych lamp, czym robiłeś? Malowałeś sprayem? Folia? Jak świeci nocą? Napisz wyczerpującą odpowiedź ;). Pzdr.
-
Problem z bi-xenon skretne
Wyszukaj w archiwum mój temat, kiedyś już pisałem o tym. Generalnie padł moduł świateł. Trzeba go wymienić i zaprogramować. Najlepiej podłącz wcześniej auto do kompa i zdiagnozuj usterki. Jeśli masz iDrive powinien wyświetlić się błąd skrętnych świateł a diodka przy przełączniku świateł powinna migać. Pzdr.
-
sportowe zawieszenie E90
To nie wiem w czym jest problem, czy po prostu macie zepsute zawieszenia w swoich autach albo co jeszcze innego, albo po prostu tak jak ktoś napisał BMW E90 jest nie trafionym autem.. cóż. Bywa i tak.
-
sportowe zawieszenie E90
Tak wszyscy wiemy, że ROF to g#$wno i lepiej kupić 22" na zwykłej gumie. Dajce już spokój z takim gadaniem bo się nudno zaczyna robić. :duh: Każdy temat czy to o xenonach czy to o czujnikach parkowania sprowadza się prędzej czy później do opon ROF czy nie ROF.. :mad2: Każdy jeździ na czym chce i jego sprawa. Ja nie zmienię ROF i tyle, tak wyszło auto z fabryki i niech tak zostanie. Jeśli ktoś chce zmieniać - niech zmienia - ale niech nie mówi jakie to wspaniałe i mąci ludziom w głowach. Myślę, że moderator powinien przywrócić odpowiedni tor tej dyskusji. W tym i w innych tematach także. Pzdr.
-
[E90] Klimatyzacja nie chłodzi
W Inter Carsie powinni mieć. Kiedyś przeglądałem gazetkę właśnie z gratami do sprężarek. Także podjedź do oddziału i popytaj sprzedawców. Pzdr.
-
jaka podkładka pod antenę cb
A zdajesz sobie sprawę jak wygląda lakier pod taką folią po .. np. 2 latach? :roll: wiosna/lato/jesień/zima kiedyś też przerabiałem folę w moim pierwszym aucie, a później kolejno w e46 i obecnie w e90 stosowałem/stosuję samą gumę. Ja nie nakładam bezpośrednio anteny na klapę, tylko czyszczę gumę i tak jak napisałem w poprzednim poście sprawdzam czy nie jest popękana. Nic się nie rysuje. :cool2: Pzdr.
-
Klock i tarcze hamulcowe: ATE czy LUCAS? które wybrać????
Ja zamówiłem sobie nowość ATE CERAMIC, zobaczymy jak to hamuje ;) Pzdr.
-
Tarcze e90
Ja jako wielbiciel koloru niebieskiego ;) - ATE. Nigdy nie zawiodłem się na tej firmie. Obecnie będę zakładał zestaw ATE POWERDISC tarcze przód + klocki ATE CERAMIC i tył tarcze ATE TARCZE zwykłe + klocki ATE CERAMIC, operację będę wykonywał pod koniec tygodnia albo w weekend. Co ciekawe wszystkie obecnie sprzedawane tarcze ATE pokryte są farbą antykorozyjną, także nie rdzewieją. Pzdr.
-
dziwna sprawa pali 18l/100km
Wina przepływki jak najbardziej może być trafiona. Od tego bym zaczął, tym bardziej, że komputer znajduje taki błąd. :roll: Pzdr.
-
jaka podkładka pod antenę cb
Ja używam tej która jest z anteną - gumowa podkładka pod podstawę magnetyczną. Po co kombinować? Grunt to jest sprawdzać, czy guma nie jest popękana, bo wtedy antena może porysować nam lakier. Pzdr.
-
sportowe zawieszenie E90
... no i poczytaj sobie archiwalne tematy... bo chyba nie będziemy w kółko pisać o oponach, różnicach w komforcie, itd.. :search: Na wszystkie pytania znajdziesz odpowiedź - gwarantuję Ci to. Pzdr.
-
Zakup X3 20d
Jeśli o mnie chodzi, to nie. Pzdr.