Treść opublikowana przez eXiDe
-
Pukanie na dołkach
Hmm? viewtopic.php?f=15&t=158466 Pzdr.
-
BMW E90 NISKO I SZEROKO, NOWE KOŁO STR. 7
Ciekawe informacje, z miłą chęcią przeczytałem ten post. :cool2: Pzdr.
-
BMW E90 NISKO I SZEROKO, NOWE KOŁO STR. 7
Ostatnio rozmawiałem z klientem, który importuje pomniki z Chin.. Szok. Po prostu szok jakie są to niskie koszta już z transportem. Także jestem w stanie uwierzyć, że produkcja tam tych felg jest na prawdę tania - tańsza od materiału - jak napisałeś. I im się to płaca :mad2: No powiem szczerze, że z niedowierzaniem przeczytałem, że felgi do E90 są 'made in china' :duh: No cóż może kiedyś i ja zasmakuję Twoich felg :) Pzdr.
-
BMW E90 NISKO I SZEROKO, NOWE KOŁO STR. 7
Z tym, że felgi BMW są niskiej jakości się nie zgodzę, nie jednokrotnie słyszałem opinie różnych wulkanizatorów, że felgi w BMW są twarde i bardzo wytrzymałe, w moim przypadku są to BBSy. A czy robione w Chinach czy nie, nie zapominajmy, że co raz więcej firm produkuje rzeczy w Chinach a to tylko dlatego, że jednostkowy koszt wyprodukowania czegokolwiek jest dużo tańszy niż w krajach UE, przy użyciu tych samym maszyn i procedur. Kolego Vermilion jesteś przedstawicielem firmy więc naturalnym jest, że będziesz zachwalał swój produkt. Znam wielu ludzi, którzy kupili imitację oryginalnych felg, np. Audi i tłuką już 3-4 sezon i nie narzekają. Więc.. Nie ma co uogólniać, a wszelkiego rodzaju filmiki z yt...w tym przypadku są sponsorowane. Pzdr.
-
wymiana żarówek led światło trzecie stop w E91
Z tego co wiem, lampa jest diodowa nierozbieralna - oficjalnie. Możesz ew. bawić się z wymianą diodek, ale czy ja wiem... Kup lepiej używkę. Pzdr.
-
Listwa boczna E90/E91
O cholera tyle kasy za 10 minut roboty :) nieźle. Listwę demontuje się po przez odkręcenie śrubki z tyłu i chyba z przodu już nie pamiętam, następnie listwę odciągamy zdecydowanym ruchem do siebie. I cała filozofia :8) bez kanału, bez narzędzi specjalnych. Pzdr.
-
Bardzo tanie BMW
No i pomyśleć, że naiwnych ludzi nigdy nie brakuje. :mad2:
-
[E93] dziwny/inny dźwięk po wymianie wtrysków w N53
Kolego nie jedź do innego tylko jak zacząłeś naprawę u jednego to rób u niego i tam zgłaszaj, że z autem jest coś nie tak! Bo inaczej później nikt nie będzie poczuwał się do winy. Pzdr.
-
BMW E93 330d by klagosz
Lekka stłuczka drogowa. No szkoda, ale co zrobić. Ty uważasz a inni nie uważają. Mogło być gorzej. A co do przebiegu procedury likwidacji szkody.. Zgłaszasz na infolinię, przyjeżdża rzeczoznawca (nie wiem czy mają swoich czy niezależnych z PZM), auto sobie opisuje, itd.. po jakimś czasie przychodzi drogą elektroniczną wycena. Będzie to wycena zaniżona to normalne. Ty w tym momencie możesz pojechać sobie do ASO na drugą wycenę (podejrzewam, że płatną jeśli nie robisz auta u nich). Ta wycena z ASO zapewne będzie baaardzo różniła się o poprzedniej. I teraz tak. Jeśli będziesz chciał pieniądze do kieszeni - nie ma bata - ubezpieczalnia nie wypłaci Ci kwoty z wyceny ASO. Ewentualnie w najlepszym przypadku uśrednią kwotę, która zapewne i tak nie będzie dla Ciebie satysfakcjonująca. Pytanie czy chcesz na tym zarobić, czy zrobić auto w ASO lub w innym warsztacie bezgotówkowo i mieć wszystko w pupie :roll: Pzdr.
-
[e91] 320d co to za sygnał dźwiękowy?
Tez tak uważam, piip piip piiiiip to na bank właśnie komunikat o pełnej godzinie :) Pzdr.
-
BMW E90 NISKO I SZEROKO, NOWE KOŁO STR. 7
Ładne auto :8), a przede wszystkim kolor najładniejszy :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Super wygląda ten zderzak z eMki. I faktycznie po zamianie na tylny zderzak m-pakietowy będzie jeszcze lepiej (progi też by się przydało) Zapodaj jakieś zdjęcia z wewnątrz, bo z tego co widać przez szyby i opis zapowiada się ciekawie :) Pzdr.
-
Pukanie na dołkach
U mnie zawsze po myciu auta jest cisza, jak pada deszcz też jest cisza. Czyli tak: Jeżdżę kiedy pada, jak nie pada auto stoi :lol: hehe Irytujące jest to cholernie. :mad2:
-
Pukanie na dołkach
Kleisz taśmę na wnęki drzwi czyli na blachę. Uszczelki nie mają styku z blachą tylko z tą taśmą. O to chyba chodzi?
-
navigacja
ja tak jezdze do roboty :norty: ale tylko z tego powodu ze po drodze ktorej jezdze do pracy sa korki... a jak zdarzy sie jakis wypadek to juz mam 1.5h z glowy i marzy mi sie automat :lol: Bardzo czesto korzystam z objazdow ktore zaproponuje mi navi oraz informacji ile tych korkow jest Mając aktywne TMC pewnie ma to sens. W PL niestety ta funkcja nie jest dostępna. :mad2:
-
navigacja
+ nowa deska i parę innych elementów... Lepiej kupić porządną nawigację i wgrać Auto Mapę. Pzdr.
-
THE END E9x - Koniec ery e9x - oficjalnie
Choroby wieku dziecięcego były, są i będą :) także to chyba normalne. Ale z drugiej strony wydajesz kupę kasy i masz bubla :twisted:
-
[E93] dziwny/inny dźwięk po wymianie wtrysków w N53
Na Twoim miejscu powołałbym jakiegoś rzeczoznawcę.
-
navigacja
Operacja kosztowna. Co i jak było na forum, także użyj :search: Pzdr.
-
Pukanie na dołkach
A co to za tajemnica, że nie możesz napisać na forum? No chyba, że chcesz 'sprzedać' patent.. :duh:
-
THE END E9x - Koniec ery e9x - oficjalnie
IMO deska jest właśnie bardzo ładna. Prostota i funkcjonalność. I tak być powinno. A nie nasrane 10000 guziczków, przełączniczków i innych dupereli. :twisted: Pzdr.
-
[E93] dziwny/inny dźwięk po wymianie wtrysków w N53
Wracaj do ASO, ale pewnie oleją temat i będą Cię zbywać. Cóż.. ciężka sprawa. Powodzenia. Pzdr.
-
THE END E9x - Koniec ery e9x - oficjalnie
I jeszcze jedno, BMW wprowadza napęd na przód :roll: gdzieś rzuciło mi się coś takiego w oczy. Pzdr.
-
[e91] 320d co to za sygnał dźwiękowy?
Ha ha :D A nie pipppppppppppppppp pipi ? :D Może nagraj ten dźwięk (jak Ci się uda) i wsadź na yt. :8) Czy dźwięk poprzedzony jest wyświetleniem czegoś na desce? Pzdr.
-
światła dzienne
OMG... jest temat o tym :search: Napisz do kolegi mmcv Na pewno nie odmówi ;) Pzdr.
-
[E9x] amortyzatory, sprężyny - jakiej firmy wybrać?
Czasami krosy czyli zamienne numery lubią już po drugiej zamianie wskazywać zupełnie inne 'towary' ;) także różnie to z tym bywa. Pzdr.