Treść opublikowana przez eXiDe
-
Wymiana żarówki w ringach e90 ???
Myślę, że kwestia czasu jak pęknie szkiełko i nadpalą/stopią Ci się ringi od ciepła z żarówki (czyt. za dużego ciepła). :cool2: Pzdr.
-
okopcona rura wydechowa E91
Tak myślałem, żeby wyjechać z garażu... ale jeszcze trochę posmrodziłem i zgasiłem, dobrze, że żaden sąsiad akurat nie wszedł :mrgreen: No nic, dzisiaj go przepalę w trasie. Dzięki za info. :cool2: Pzdr.
-
instrukcja obsługi po polsku bmw 318d e90
Wyśłij maila do BMW (jest formularz na stronie internetowej) i Ci prześlą instrukcję mailem za darmo. :search: :search: z resztą było/jest kilka tematów o tym. Pzdr.
-
okopcona rura wydechowa E91
Ja ostatnio trafiłem właśnie na moment kiedy wjechałem do garażu, a auto zaczęło dymić... dym był bardzo specyficzny i pomyślałem, że to chyba DPF. Rano odpaliłem auto i wszystko normalnie. Teraz pytanie czy taki cykl wypalania/dymienia można zatrzymać? Czy czekać aż się 'wydymi' ;) bo powiem szczerze, że ja swój bolid zgasiłem.. Dzisiaj jadę w trasę to go trochę przegonię. Pzdr.
-
Mały problem z likwidacją szkody
Ale właśnie o to chodzi, najważniejsze to czytać, czytać, czytać, i pytać, bo później zaczynają się problemy.. Ja likwidując szkodę z mojego AC wtedy jeszcze w Warcie własny wkład miałem zniesiony, czyli 100% kwoty naprawy poniosła Warta (naprawa rozliczana bezgotówko z ASO BMW), 100% części oryginalne, żadnych zamienników, żadnej amortyzacji części, ale równie dobrze może być tak, że możemy w likwidacji szkody mieć udział własny np 30% i wtedy sorry - ale trzeba dopłacić :). Także z tymi ubezpieczeniami tak jest. Można się nieźle załatwić. Pzdr.
-
Aktywacja funkcji doświetlania zakrętów
Tak trzeba sterowniki programować. Pzdr.
-
Renowacja felg aluminiowych
Co prawda nie w Krk a w Rykach, można do nich wysłać felgi. http://www.felgi-profil.pl/index.php Pzdr.
-
Szybkie naprawy - jakie doświadczenia
Tylko z tymi dobrymi lakiernikami to też jest problem, bo jak już się znajdzie to trzeba czekać tygodniami.. Także reasumując fachowców brak w naszym kraju, wszyscy odwalają fuszerki :mad2: Pzdr i powodzenia. :cool2:
-
Szybkie naprawy - jakie doświadczenia
Ciekawi mnie tylko, czy poziom usług tej firmy w każdym mieście jest taki sam - pewnie nie. Bo patrzyłem ich ofertę i faktycznie wachlarz usług mają bardzo szeroki. Ile jeszcze osób korzystało z usług tej firmy? Pzdr.
-
[e90] wymiana podswietlenia tablicy na OEM LED
ja tez kupilem te co kolega i sa ok Czy ktos ma moze doswiadczenie z podobnymi Ledami lecz 2XSMD (obawiami sie czy 3xSMD nie sa jednak za mocne - boje sie ze beda oswietlaly nie tylko rejestracje ale i kawalek drogi za autem) Znalazlem na allegro takie http://allegro.pl/led-rurki-c5w-c10w-36mm-can-bus-radiator-vw-seat-i1461382120.html pzdr Napisałem wyraźnie, że nie powodują łuny :!: wystarczy tylko przeczytać a nie klikać w link. Ten gość sprzedaje takie z 2x smd, ale one wg mnie będą za słabe. Pzdr.
-
Koła na lato 17'', wycieraczki, termostat
Każdy swoje chwali :D Ile jest mm bieżnika? Pzdr.
-
Bmw xDrive Live
A mnie choroba połamała :cry2: :cry2: :cry2: :cry2: :cry2: :cry2: i cały misterny plan w !@#$%^& :(. I weź tu człowieku coś zaplanuj. Pzdr.
-
AO 330d N57 245KM/540Nm
Cholera ale tu się groźnie zaczyna robić :D Kolego na prostej to chyba 10cio letnie doświadczenie rajdowe jest do niczego nie potrzebne, licencja rajdowa tym bardziej. Chyba szkoda palić paliwa w Twoim mini. Pzdr.
-
Zakup X3 20d
To jak widać, kwestia rabatów to indywidualna sprawa.
-
DPF E90 320d
Kolego wystarczy zajrzeć do instrukcji obsługi. Nie masz? Nie ma problemu jest na forum.
-
Akumulatorek w pilocie
Jak? Jak akumulator jest bezobsługowy :mrgreen: Pzdr.
-
Zakup X3 20d
U mnie w Lublinie - BMW Best Auto. Wyślij tam swoją konfigurację, ciekawe co Tobie zaproponują. Pzdr.
-
[e90] wymiana podswietlenia tablicy na OEM LED
Ja w końcu kupiłem te: http://allegro.pl/led-3xsmd-c5w-c10w-39mm-can-bus-radiator-vw-seat-i1441728068.html Błędu nie wywala, świeci bardzo ładnie i dobrze, łuny za mną na 3 metry nie ma :mrgreen: Polecam. W dodatku klient udziela gwarancji. Pzdr.
-
Zakup X3 20d
Dostałem na starcie rabat korporacyjny 10% a o nic nie prosiłem.. ;) Warte uwagi są oferty firmy http://cwpremium.otomoto.pl/ mają ciekawe promocje. Pzdr.
-
BMW xDRIVE LIVE
Nie no wszystkimi autami nie jeździłem. Ale dość sporo ich "zaliczyłem" :D A ludzi było dość dużo. Pozdrawiam. Rozumiem, ale porządek jakiś był? Czy bezprawie i kto pierwszy ten lepszy czy jakoś ogarnięte to wszystko??
-
Usterki E90
Dobrze prawisz kolego :), ja też lubię jak wszystko gra tip-top i nie ma żadnego drutowania. Haha z tym olejem, sam widziałem jak koleś w A6 wstrzykiwał ;P :D.
-
Szukam białej X3 do zobaczenia na żywo.
Ja jeździłem X3 na ROF autem testowym na 17" i ma się to nijak do mojej e90 na 17" ROF. Komfort zupełnie inny - lepszy na korzyść X3. Także wg mnie bez sensu jest zamiana opon na zwykłe. Pzdr.
-
Zakup X3 20d
Witajcie, tak przeglądam oferty firm brokerskich, wysyłałem zapytania do różnych firm itd.. co się okazuje: kupienie auta przez firmę brokerską w identycznej konfiguracji, którą sam wybrałem wychodzi drożej :!: niż oferta, którą przedstawił mi mój dealer BMW, co o tym myślicie? Może znacie jakieś godne, sprawdzone firmy brokerskie w PL? Co ciekawe uzyskałem informację, że od marca wchodzi w życie nowy cennik? Na Premium Selection póki co nie mam co liczyć. Pzdr.
-
BMW xDRIVE LIVE
Super, już się nie mogę doczekać soboty - Bemowo. Też jestem zainteresowany zakupem X3 dlatego postanowiłem, że fajnie będzie doświadczyć xdrive na własnej skórze w takich warunkach :) Czy starczyło Ci czasu na przejażdżkę wszystkimi autami? Dużo było narodu? Pzdr.
-
318d - sedan czy touring i w co doposażyc?
Tak jak napisałeś, programujesz i przychodzisz do ciepłego autka :) Pzdr.