Treść opublikowana przez eXiDe
-
318d - sedan czy touring i w co doposażyc?
Ja od stycznia sprawdzam e90 jako wóz transportowy w sensie bobas+wózek :mrgreen: .. nie jest lekko ale daje radę ;) nie wyobrażam sobie co prawda spakowania się we 3 i pojechania gdzieś na wczasy z wózkiem+gondolą+walizkami.. miejsca zero. Dlatego w tym momencie zdecydowałbym się na e91. W ogóle kombi to kombi ładujesz po dach i jest git. Także ten okres na początku będzie najbardziej uciążliwy. Skoro napisałeś, że bobas będzie to dobrze jest o tym pomyśleć. A co do samego wyposażenia.. xenon na pewno, fotele sportowe+podgrzewane i w zimie masz fajnie, wtedy i webasto jest zbędne, auto i tak stosunkowo szybko się nagrzewa, a ciepłota rozgrzewająca Twoją pupę jest godna polecenia - szczególnie w zimie. Co do samego wyposażenia co dobre, a co nie.. było niedawno o tym, wypowiadali się forumowicze co mają w swoich autach co polecają a czego nie, zapoznaj się z lekturą. Pzdr.
-
To jest mod!
Jedno zdanie nasuwa mi się na myśl w takich momentach... "w dupie byłeś gówno widziałeś".- to tak ogólnie. Do nikogo nie piję. :lol: W PL jest tyle dobrych modyfikacji na tak wysokim poziomie, że szacun wielki.. wystarczy popatrzeć chociażby na auta z VTG i ich bolidy na 1/4 mili. Jeśli coś jest zrobione konkretnie to czemu nie. :cool2: Podziwiam takich ludzi, że są wstanie włożyć w cenę modyfikacji auta - 3 takie auta :) A ta 'e91' z filmiku jest konkret :twisted: :cool2: Pzdr.
-
AO 330d N57 245KM/540Nm
AO a co ma Ci się psuć w takim aucie? Wg mnie 5 lat jazdy bez usterek, pomijając pozycje eksploatacyjne :) Nie zgadzam się z wieloma " :| " :mrgreen: ;) czy aby dobrego emota wstawiłeś??? ;) No i co tu więcej pisać.. właściwie to motor najfajniejszy z całej listy... - oprócz tego mam wszystko ;) - no prawie pomijając kilka pozycji z Twojego wyposażenia :) Masz jakieś zdjęcia 'od tyłu' ;) ? Pzdr.
-
DPF w BMW z silnikiem diesla czy warto?
O DPF jest temat na forum.. co jak gdzie, czym jak działa itd... :search: :search: :search: :search: :search: :search: :search:
-
DPF w BMW z silnikiem diesla czy warto?
No cóż, nie od dziś wiadomo, że ekologizm jest nauką rozwijającą się dość intensywnie.. ;) Pzdr.
-
Akumulatorek w pilocie
Wystarczy przeczytać instrukcję obsługi, wszystko jest tam napisane. Ludzie czytajcie instrukcje obsługi :mad2: Pzdr.
-
Akumulatorek w pilocie
Jeździć aż się naładuje. :cool2: Pzdr.
-
Dziwny dźwiek z napedu nawigacji.
Tak to normalny objaw. Samochód jeszcze sobie gada parę chwil po zamknięciu ;) Pzdr.
-
chip tuning - wykres
Tak, Audi czasami daje bonus w postaci dodatkowych koni.
-
chip tuning - wykres
Będę w KRK to zjawię się na pomiar u kolegi G-CS :) a później zobaczymy ;)
-
[E90] Prośba do użytkowników tego modelu
Common Rail i tyle, nie czytajcie forum bravo i innych wypocin ;)
-
chip tuning - wykres
No to nieźle, u mnie ciut więcej, 197kkm i ciągle rozważam virusa, a kilometry rosną, rosną... pewnie szybciej auto sprzedam ;). Pzdr.
-
[E91] Filtr paliwa - jaki kod?
http://sklep.intercars.com.pl/ tam masz wszystko. Pzdr.
-
chip tuning - wykres
Seb jaki jest przebieg Twojego auta? Pzdr.
-
[E91] Filtr paliwa - jaki kod?
KNEHT jest jak najbardziej profi firma :cool2: no ale faktycznie z filtrem paliwa zrobili jakiegoś bubla.. Michał 330xd sprawdzę w poniedziałek do jakiego modelu jest tan filtr paliwa. Pzdr.
-
[E91] Filtr paliwa - jaki kod?
A jaki jest nr tego Twojego filtra Knehta?? Może był dobrany od 320d? Pzdr.
-
[E91] Filtr paliwa - jaki kod?
Po co zakładałeś w ogóle filtr KNEHTA jak pisałem, że nie pasuje? I ktoś wcześniej też o tym pisał.., kto w ogóle Ci go zakładał, że go zapiął ??? :duh: :duh: Pzdr.
-
Wyposażenie dodatkowe w e9x
W osobówkach tak - inaczej jest w ciężarówkach gdzie Webasto w dzisiejszych czasach to standard.. Pzdr.
-
microfiltr
Tak, to to samo :). Pzdr.
-
Radio professional vs business
Mam to samo zdanie :cool2: . Adres: Stefanowskiego 28 Nie no professional to nawet niezle gra ja pisalem o buissnes...a tak poza tym mam pytanie-jak mozna wyrosnac z dobrej jakosci dzwieku??? Źle mnie zrozumiałeś, ja od dziecka lubię dobrą jakość dźwięku. O właśnie tak :cool2:
-
Wyposażenie dodatkowe w e9x
U nas jazda po drogach szybkiego ruchu to ciągłe mruganie długimi, żeby mistrzowie jazdy lewym pasem łaskawi byli z niego zjechać :mrgreen: zamiast tempomatu przydałyby się halogeny dalekosiężne rodem z ciężarówek :) hehe. Jednak wolę kiedy mam kontrolę nad samochodem, szczególnie nad pedałami. Pzdr.
-
Radio professional vs business
Jak ja chcę posłuchać sobie dobrej jakościowo muzyki to załączam mój sprzęt w domu. Audio w aucie to dodatek. Mój sprzęt hifi professional gra ok i nie narzekam. Także niektórzy mocno przesadzają, że jakość jest dziadowska. Lub po prostu ja wyrosłem z tego jak kolega AO ze spoilerów ;) :8) Drugie pytanie... na jakim poziomie volumenu jeździcie autem?? Jak ktoś ma niedosyt basu polecam tubę lub skrzynię do bagażnika - wtedy będzie BAS :cool2: :mrgreen:, że ho ho. :duh: Pzdr.
-
Wyposażenie dodatkowe w e9x
Ja mam coś takiego, to zwykły jest? S540A CRUISE CONTROL ??? Też mogę sobie gałką regulować prędkość. Pzdr. Nie, Ty masz zwykły. Możesz tylko zmieniać prędkość, a hamowanie odbywa się silnikiem. O widzisz. Spoko. Tak czy siak w naszych warunkach drogowych bezużyteczny bajer ;) rzadko kiedy go używam. Pzdr.
-
Wyposażenie dodatkowe w e9x
Ja mam coś takiego, to zwykły jest? S540A CRUISE CONTROL ??? Też mogę sobie gałką regulować prędkość. Pzdr.
-
Wyposażenie dodatkowe w e9x
Co?! Xenony słabo świecą??? Może miałeś jakieś hidy zakładane, kombinowane??? Ori xenon świeci dotąd aż nie padnie jarznik lub przetwornica. Czyli stosunkowo długo. Nic się nie obiża w mieście... kurcze skąd Ty takie informacje masz... Chyba, że mówimy o asystencie świateł długich - to co innego. Xenon dzielimy na bi-xenon skrętny i zwykły bi-xenon. Tempomat jest dobry na autostrady - jeśli takowymi dużo podróżujesz ma to sens. Aktywny tempomat z funkcją hamowania przed poprzedzającym samochodem - jak dla mnie bajer. A co do reszty polecam zagłębić się w archwilane posty, wszystko o co pytasz lub masz zamiar zapytać - było ;) :search: Pzdr.