Treść opublikowana przez eXiDe
-
Zderzak wypadł z zaczepów.
Od strony koła są śrubki te musisz odkręcić. A później przystąpić do demontażu zderzaka od strony błotnika musisz go delikatnie ale ruchem zdecydowanym wyciągnąć (tam trzymają zaczepy). Pzdr.
-
[E9x] amortyzatory, sprężyny - jakiej firmy wybrać?
Nie wiem skąd wytypowałeś nr Sachsa 311 408? Jest to amortyzator do zaw. m-technik. Do zawieszenia 'sportowego' są Sachsy te które ja wytypowałem.. Pzdr.
-
[E9x] amortyzatory, sprężyny - jakiej firmy wybrać?
I jeszcze nr Sachsa: 311 405 lewy 311 406 prawy Ale z tego co widzę, tylko ASO BMW. A na przyszłość, najlepiej jest odczytać nr ze starych amorków i tym się wzorować w ich poszukiwaniu. Pzdr.
-
Zderzak wypadł z zaczepów.
Być może urwały się mocowania w zderzaku lub coś się połamało w listwie do której zderzak się 'wciska'. Póki co jedź z tą taśma, a na spokojnie zdemontuj zderzak i zobacz co jest grane. Demontaż nie jest trudny wymaga zdecydowanych ruchów w odczepieniu zderzaka od jego mocowania (szczególnie w miejscach błotnik/lampa) Pzdr.
-
Wymiana oleju w tylnym moście
Nie. Zostaw. Nic nie rób. Zabierz dziewczynę/żonę/partnerkę do kina :) Pzdr.
-
Wymiana oleju w tylnym moście
Mosty są bezobsługowe. Nic się nie wymienia jeśli nie ma wycieków i nic nie było rozbierane. Podobnie jest ze skrzyniami biegów. Ale jak ktoś ma taki kaprys to proszę bardzo :8) Pzdr.
-
BMW E93 330d by klagosz
Daje radę ;) hehe :cool2: Najlepsza rejestracja z tych wszystkich 4 ;). Masz chody w wydziale komunikacji widzę :) Cholera nie wiem.. ale wg mnie e92 jest/była ładniejsza - może dlatego, że nie gustuje w cabrio :roll:. Pojeździsz trochę i sprzedasz ;) Pzdr.
-
gniazdo na telefon w podłokietniku/2005r.
U mnie ten skurczybyk siedział bardzo mocno, ale wyrwałem chwasta :) Pzdr.
-
znacie może w wawie przedstawiciela firmy Powerflex poliuryt
Jeśli to to: http://www.powerflex.pl/index.php http://www.inter-rally.pl/_cms/view/24/powerflex.html to chyba prościej jest napisać do nich maila :!: :?: PS. Chcesz zaadaptować e90 na rajdówkę? :lol: Bo nie bardzo rozumiem jaki ma być sens takiej wymiany? :roll:
-
[E9x] amortyzatory, sprężyny - jakiej firmy wybrać?
Nie oszczędzać, a wiedzieć, co się kupuje - to jest subtelna różnica. ASO jest dla ludzi, którym ten 1k na parze amorow nie robi róznicy, nie interesują ich szczegóły - chcą mieć wymienione i nie przejmować się tematem. Dodatkowo, oszczędzanie na amorach w naszym krajy do dość dyskusyjna rzecz - żeby jeździć na prawdę bezpiecznie, to trzeba amory co roku wymienić. :?: :?: :?: :?: Może lepiej amorki wymieniać razem z olejem? :lol: Bez przesady... z tą wymianą co roku.. :8) Pzdr.
-
[E9x] amortyzatory, sprężyny - jakiej firmy wybrać?
Tak na szybko patrzyłem do siebie E90 320d w IC, to faktycznie tylko Sachs ale brak. Lepiej, żeby moje jeszcze trochę potrzymały ;) SACHS SuperTouring OE BMW 311 406 prawy 311 405 lewy ceny 687,30 brutto za sztukę. Także chyba tylko ASO. U Ciebie może być podobnie. Pzdr.
-
gdzie podłączyć światła dzienne w e90
Aaaaaa w ten sposób. Rozumiem. Pzdr.
-
gdzie podłączyć światła dzienne w e90
Ale o co chodzi? :) Chodzi o to, zeby nie trzeba bylo programować lamp do jazdy dziennej i miec spokoj z właczniem i wylaczaniem swiateł. Czyli jeździsz na mijania? Wystarczy, że przestawisz sobie w iDrive na DRL i pokrętło ustawisz na max w prawo - wtedy xenon będzie palił się cały czas (w ogóle już pokrętła nie musisz dotykać ;) ). Gasisz auto, gasną światła. Pzdr.
-
gdzie podłączyć światła dzienne w e90
Ale o co chodzi? :)
-
BMW E92 330d by klagosz
Klagosz no ma się tą pamięć :) hehe :8)
-
Problem z podłączeniem nokii N8
U mnie wszystkie za 1 zł netto także luz :8) Pzdr.
-
Problem z podłączeniem nokii N8
Dokładnie a już kiedyś miałem nauczkę z N73 :) hehe. A trzeba było brać E7 - ale te rozmiary.. :roll: :wink: Pzdr.
-
E90 - zakup po zderzeniu ze zwierzyną
Story by me: viewtopic.php?f=70&t=121130&hilit=zabi%C5%82em Także zależy wszystko w jakie zwierze walił ten klient (piesek, kotek, może łoś) :);) Pzdr.
-
gdzie podłączyć światła dzienne w e90
Chyba jakaś przeróbka.. bo zakodować się tak nie da. Pozostaje napisać do gościa na YT.
-
Problem z podłączeniem nokii N8
Nseries już tak mają (przynajmniej w BMW bo o tym rozmawiamy). Poprzednie modele, które użytkowałem E51, E52, E71 synchronizowały książkę bez problemu. Pozostaje się przemęczyć i wziąć kolejną 'E' :). Pzdr.
-
gdzie podłączyć światła dzienne w e90
czy teraz jak masz uruchomione dzinne możesz sobie w I drive je samodzielnie włączać i wyłaczać? Tak mogę wyłączyć je z iDrive. Ale dotychczas jak miałem ustawione światła do jazdy dziennej w iDrive, pokrętło miałem ustawione na max w prawo to jak włączałem zapłon światła mijania zapalały się a przy gaszeniu światła się wyłączały razem z pozycją. Teraz po modyfikacji jak mam ustawione światła w prawo - pozycję muszę wyłączać ręcznie (czyli pokrętło na 0) Więc w tym momencie jeżdżę na światłach 'skrętnych' pozycja na max w lewo, które automatycznie przełączają się z DRL na mijania. Pzdr.
-
Problem z podłączeniem nokii N8
Nokia olała temat, nie wiem jak jest np z systemami w innych autach, Audi czy MB - ale z BMW zawsze Nokie mają jakieś problemy.
-
BMW E92 330d by klagosz
Gratuluję :) No i manual. Chciałeś czy tak się trafiło? :8) Pzdr. PS. A brat na co zmienia? ;) http://moto.allegro.pl/bmw-e91-320d-shadowline-m-pakiet-i1674149270.html
-
Problem z podłączeniem nokii N8
Nic nie pomoże. Większość Nseries tak mają, pisałem o tym w innym temacie. Sprawdzałem też w E60 z navi prof też nie hula książka. Także, albo zmień telefon albo się z tym pogódź - tak jak ja :) Pzdr.
-
[E90] Klimatyzacja nie chłodzi
Przeczytaj mój temat od początku a dowiesz się co i jak. Pzdr.